x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    J.Lindeberg urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • J.Lindeberg Anick Compression Poly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133482101.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144606477.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133195301.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Anick Compression Poly Anick Compression Poly Anick Compression Poly Maksimaalisen kompressin tarjoava treenipaita. Topissa on moderni värilohkomuotoilu ja saumaton rakenne, mikä antaa sille hienon ja tasaisen pinnan. Toppi on luoto käyttämällä italialaista kompressitekniikkaa ja korkealaatuista kangasta. (1)
      J.Lindeberg Anick Compression Poly
      • 07310427117414
      1
      most_sold
      90.90 EUR
    • J.Lindeberg Anick Compression Poly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133482101.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133195301.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Anick Compression Poly Anick Compression Poly Anick Compression Poly Maksimaalisen kompressin tarjoava treenipaita. Topissa on moderni värilohkomuotoilu ja saumaton rakenne, mikä antaa sille hienon ja tasaisen pinnan. Toppi on luoto käyttämällä italialaista kompressitekniikkaa ja korkealaatuista kangasta. (1)
      J.Lindeberg Anick Compression Poly
      • 07310427117438
      1
      90.90 EUR
    • J.Lindeberg Ally Poly Jersey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142249274.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131774350.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Ally Poly Jersey Ally Poly Jersey Ally Poly Jersey Urheilupaita jossa on kontrastiraidat hihoissa ja kauluksen ympärillä. Paita on valmistettu Coolmax ja Polo Jersey-materiaalista, joka on erinomaisesti suoriutuva, ilmava materiaali joka pitää kehon viileänä. Painettu JL logo edessä. (1)
      J.Lindeberg Ally Poly Jersey
      • 07310427148777
      1
      43.80 EUR
    • J.Lindeberg Anick Compression Poly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133482101.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133195301.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Anick Compression Poly Anick Compression Poly Anick Compression Poly Maksimaalisen kompressin tarjoava treenipaita. Topissa on moderni värilohkomuotoilu ja saumaton rakenne, mikä antaa sille hienon ja tasaisen pinnan. Toppi on luoto käyttämällä italialaista kompressitekniikkaa ja korkealaatuista kangasta. (1)
      J.Lindeberg Anick Compression Poly
      • 07310427117421
      1
      90.90 EUR
    • J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131505532.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131796296.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee on lyhythihainen treenipaita juoksuun. Sopii miehille. (1)
      J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • 07310427101659
      1
      72.80 EUR
    • J.Lindeberg Alyssa Poly Jersey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133258778.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131748491.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Alyssa Poly Jersey Alyssa Poly Jersey Alyssa Poly Jersey Treenitoppi jossa on kaksinkertaiset kontrastiraidat olkapäillä, painettu logo ja "JL 96" printti. Toppi on valmistettu Coolmax-langasta ja Poly Jersey-materiaalista, jotka tarjoavat viilentävää tunnetta ja hyvän hengittävyyden. (1)
      J.Lindeberg Alyssa Poly Jersey
      • 07310427107958
      1
      41.80 EUR
    • J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131505532.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142712439.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131796296.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee on lyhythihainen treenipaita juoksuun. Sopii miehille. (1)
      J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • 07310427101666
      1
      72.80 EUR
    • J.Lindeberg Dena-TX Jersey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151611281.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152524630.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Dena-TX Jersey Dena-TX Jersey Dena-TX Jersey Hihaton polopaita on valmistettu pehmeästä ja joustavasta materiaalista, joka on vähemmän rypistyvä ja tarjoaa erinomaiset, kosteutta säätelevät ominaisuudet ja pitävät sinut kuivana radalla. - TX Jersey - Slim fit - Nopeasti kuivuva - Kirjailtu JL-logo edessä - 4-suunnan jousto - Kosteutta hylkivä - Piilotettu nappikaulus 4 napilla (1)
      J.Lindeberg Dena-TX Jersey
      • 07310427634317
      • 7310427634317
      1
      35.80 EUR
    • J.Lindeberg Åsa Soft Compression
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126837101.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156073042.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Åsa Soft Compression Åsa Soft Compression Åsa Soft Compression Pitkähihainen Soft Compression-paita joustavaa ja kosteutta kierrättävää materiaalia, UV-suoja. Flatlock-ommel tarjoaa maksimaalista mukavuutta ja jousto ainutlaatuista liikkumisvapautta. J. Lindeberg-logo kauluksessa takana, kirjaimet JL kauluksessa edessä ja J. Lindeberg tekstiprintti toisessa hihassa. - UV-suoja 30+ - Nopeasti kuivuva - Kosteutta siirtävä - Kevyt kompressio - Kalvopainetut logot (1)
      J.Lindeberg Åsa Soft Compression
      • 07310427169307
      • 7310427169307
      1
      39.80 EUR
    • J.Lindeberg Åsa Soft Compression
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126837101.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156073042.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Åsa Soft Compression Åsa Soft Compression Åsa Soft Compression Pitkähihainen Soft Compression-paita joustavaa ja kosteutta kierrättävää materiaalia, UV-suoja. Flatlock-ommel tarjoaa maksimaalista mukavuutta ja jousto ainutlaatuista liikkumisvapautta. J. Lindeberg-logo kauluksessa takana, kirjaimet JL kauluksessa edessä ja J. Lindeberg tekstiprintti toisessa hihassa. - UV-suoja 30+ - Nopeasti kuivuva - Kosteutta siirtävä - Kevyt kompressio - Kalvopainetut logot (1)
      J.Lindeberg Åsa Soft Compression
      • 07310427169291
      • 7310427169291
      1
      39.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • 4F (4f)
      • Abacus (abacus)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Athlecia (athlecia)
      • Bad Boy (bad_boy)
      • Barbell Apparel (barbell_apparel)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Cawila (cawila)
      • Cep (cep)
      • Chained Nutrition Gear (chained_nutrition_gear)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • DKNY Sport (dkny_sport)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Fe226 (fe226)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • FITNESSTUKKU (fitnesstukku)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gap (gap)
      • Gasp (gasp)
      • GENETIX (genetix)
      • Gold's Gym (gold_s_gym)
      • Gore (gore)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Greg Norman (greg_norman)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HIIT (hiit)
      • HKMX (hkmx)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marine (marine)
      • Mey (mey)
      • MILRAB (milrab)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Project Rock (project_rock)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Skins (skins)
      • Sloggi (sloggi)
      • Spalding (spalding)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TOUCH9 (touch9)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wilson (wilson)
      • Wyte (wyte)
      • Yonex (yonex)
      • ZeroPoint (zeropoint)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Kompressiopaita (kompressiopaita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L/XL (l_xl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi