x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    J.Lindeberg urheilupaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131505532.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131796296.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee on lyhythihainen treenipaita juoksuun. Sopii miehille. (1)
      J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • 07310427101680
      • 7310427101680
      2
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131505532.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131796296.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee on lyhythihainen treenipaita juoksuun. Sopii miehille. (1)
      J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • 07310427101659
      • 7310427101659
      2
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131505532.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131796296.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee on lyhythihainen treenipaita juoksuun. Sopii miehille. (1)
      J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • 07310427101673
      • 7310427101673
      2
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Tour Tech slim TX Jersey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120956472.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102579797.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133786461.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Tour Tech slim TX Jersey Tour Tech slim TX Jersey Tour Tech slim TX Jersey Varma JL suosikki on Tour Tech pikeepaita, joka on erinomainen valinta golfkentälle. TX Jersey tekee paidasta kosteutta hylkivän ja nopeasti kuivuvan. Materiaalissa on myös 4-suunnan jousto, joka tarjoaa täydellisen liikkuvuuden. Resorikaulus, J.Lindeberg logo hihassa ja JL logo kauluksessa. (1)
      J.Lindeberg Tour Tech slim TX Jersey
      • 07310423514651
      1
      51.90 EUR
    • J.Lindeberg Anick Compression Poly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133482101.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133195301.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Anick Compression Poly Anick Compression Poly Anick Compression Poly Maksimaalisen kompressin tarjoava treenipaita. Topissa on moderni värilohkomuotoilu ja saumaton rakenne, mikä antaa sille hienon ja tasaisen pinnan. Toppi on luoto käyttämällä italialaista kompressitekniikkaa ja korkealaatuista kangasta. (1)
      J.Lindeberg Anick Compression Poly
      • 07310427117438
      • 7310427117438
      1
      deal
      84.90 EUR
    • J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132966033.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131800871.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Pysy huippukunnossa on tällä teknisellä, pyöreäkauluksisella t-paidalla. T-paita on valmistettu kaksikerroksisesta verkkomateriaalista, joka on hyvin hengittävä. Paidassa on mukavuutta tuovat flatlock-saumat. Klassinen J.Lindeberg-printti sivuilla ja heijastava logo selässä. (1)
      J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • 07310427101710
      • 7310427101710
      1
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Alyssa Poly Jersey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131505786.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131748241.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Alyssa Poly Jersey Alyssa Poly Jersey Alyssa Poly Jersey Treenitoppi jossa on kaksinkertaiset kontrastiraidat olkapäillä, painettu logo ja "JL 96" printti. Toppi on valmistettu Coolmax-langasta ja Poly Jersey-materiaalista, jotka tarjoavat viilentävää tunnetta ja hyvän hengittävyyden. (1)
      J.Lindeberg Alyssa Poly Jersey
      • 07310427107927
      • 7310427107927
      1
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Tour Tech slim TX Jersey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120956470.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133786462.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Tour Tech slim TX Jersey Tour Tech slim TX Jersey Tour Tech slim TX Jersey Varma JL suosikki on Tour Tech pikeepaita, joka on erinomainen valinta golfkentälle. TX Jersey tekee paidasta kosteutta hylkivän ja nopeasti kuivuvan. Materiaalissa on myös 4-suunnan jousto, joka tarjoaa täydellisen liikkuvuuden. Resorikaulus, J.Lindeberg logo hihassa ja JL logo kauluksessa. (1)
      J.Lindeberg Tour Tech slim TX Jersey
      • 07310423514705
      1
      51.90 EUR
    • J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132965943.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131801053.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Pysy huippukunnossa on tällä teknisellä, pyöreäkauluksisella t-paidalla. T-paita on valmistettu kaksikerroksisesta verkkomateriaalista, joka on hyvin hengittävä. Paidassa on mukavuutta tuovat flatlock-saumat. Klassinen J.Lindeberg-printti sivuilla ja heijastava logo selässä. (1)
      J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • 07310427101628
      • 7310427101628
      1
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132966033.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131800871.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Pysy huippukunnossa on tällä teknisellä, pyöreäkauluksisella t-paidalla. T-paita on valmistettu kaksikerroksisesta verkkomateriaalista, joka on hyvin hengittävä. Paidassa on mukavuutta tuovat flatlock-saumat. Klassinen J.Lindeberg-printti sivuilla ja heijastava logo selässä. (1)
      J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • 07310427101727
      • 7310427101727
      1
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132966033.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131800871.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Pysy huippukunnossa on tällä teknisellä, pyöreäkauluksisella t-paidalla. T-paita on valmistettu kaksikerroksisesta verkkomateriaalista, joka on hyvin hengittävä. Paidassa on mukavuutta tuovat flatlock-saumat. Klassinen J.Lindeberg-printti sivuilla ja heijastava logo selässä. (1)
      J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • 07310427101734
      • 7310427101734
      1
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Alyssa Poly Jersey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133258778.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131748491.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Alyssa Poly Jersey Alyssa Poly Jersey Alyssa Poly Jersey Treenitoppi jossa on kaksinkertaiset kontrastiraidat olkapäillä, painettu logo ja "JL 96" printti. Toppi on valmistettu Coolmax-langasta ja Poly Jersey-materiaalista, jotka tarjoavat viilentävää tunnetta ja hyvän hengittävyyden. (1)
      J.Lindeberg Alyssa Poly Jersey
      • 07310427107958
      • 7310427107958
      1
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132965943.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131801053.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Riley Placement Mesh Pysy huippukunnossa on tällä teknisellä, pyöreäkauluksisella t-paidalla. T-paita on valmistettu kaksikerroksisesta verkkomateriaalista, joka on hyvin hengittävä. Paidassa on mukavuutta tuovat flatlock-saumat. Klassinen J.Lindeberg-printti sivuilla ja heijastava logo selässä. (1)
      J.Lindeberg Riley Placement Mesh
      • 07310427101635
      • 7310427101635
      1
      deal
      42.90 EUR
    • J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131505532.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131796296.jpg
      J.Lindeberg J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee Men's Riley Placement Mesh Training Tee J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee on lyhythihainen treenipaita juoksuun. Sopii miehille. (1)
      J.Lindeberg Men's Riley Placement Mesh Training Tee
      • 07310427101666
      • 7310427101666
      1
      deal
      55.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Röhnisch DEFAULT
        • ro_hnisch
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • alle €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • yli €70 (high)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Aclima (aclima)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Gasp (gasp)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jbs (jbs)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marine (marine)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spalding (spalding)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Timberland (timberland)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Traser (traser)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Tyyppi (tyyppi):
      • Toppi (ylin)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Bayern München (adidas_bayern_mu_nchen)
      • Adidas Duitsland (adidas_duitsland)
      • Adidas Juventus (adidas_juventus)
      • Adidas Manchester United (adidas_manchester_united)
      • Adidas Real Madrid (adidas_real_madrid)
      • Adidas Rusland (adidas_rusland)
      • Adidas Zweden (adidas_zweden)
      • Nike Chelsea (nike_chelsea)
      • Nike FC Barcelona (nike_fc_barcelona)
      • Nike Nederland (nike_nederland)
      • Nike Tottenham Hotspur (nike_tottenham_hotspur)
      • Puma Borussia Dortmund (puma_borussia_dortmund)
      • Puma Italië (puma_italie_)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Paita (paita)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 150/160 (150_160)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 54 (54)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi