x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nike Dri-FIT Miller Short Sleeve, miesten T-paita

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nike Dri-FIT Miller Short Sleeve, miesten T-paita
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nike Dri-FIT Miller Short Sleeve, miesten T-paita
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nike Dri-FIT Miller Short Sleeve, miesten T-paita
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187577477.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212872347.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/201408319.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229115280.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158934624.jpg?ts=1
Nike Nike Dri-FIT Miller Short Sleeve, miesten T-paita Dri-FIT Miller Short Sleeve, miesten T-paita Dri-FIT Miller Short Sleeve, miesten T-paita Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Materiaalin vastuullisuus: Kierrätetty polyesteri; Materiaali: Jersey; Ekstrat: Heijastavat elementit, Label Print, Kevyt kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: 1/4-hiha; Malli: Normaali malli (1)
  • 00194493341433
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Miehet
    • Kuvio: Logo
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Moniväri, Musta, Mustavalkoinen
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi
  • Koko
    • Vaatteen koko: L
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 29.89 34.89 EUR 3
    3
    • XXL XXL
      Tekninen T-paita, jossa on hyvä kosteudensiirto. Hiertämistä ehkäisevä leikkaus. Nike Dri-FIT Miler Short Sleeve -treenipaidassa on piden...29.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Materiaalin vastuullisuus: Kierrätetty polyesteri; Materiaali: Jersey; Ekstrat: Heijastavat ...29.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Runnerinn.com/fi Runnerinn.com/fi
      34.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Nike M Nk Df Run Top Ss Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220864789.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231317052.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215002657.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232875035.jpg?ts=1
      Nike Nike M Nk Df Run Top Ss Grey M Nk Df Run Top Ss Grey M Nk Df Run Top Ss Grey Mukava t-paita kosteutta siirtävää ja hengittävää materiaalia. Erinomainen liikkumavapaus ja hengittävyys. Normaali istuvuus. (1)
      Nike M Nk Df Run Top Ss Grey
      • 00193655274589
      1
    • Schöffel Arucas T-paita Naiset, sininen/valkoinen EU 48 | XXL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218216607.jpg?ts=1
      Schöffel Schöffel Arucas T-paita Naiset, sininen/valkoinen EU 48 | XXL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Arucas T-paita Naiset, sininen/valkoinen EU 48 | XXL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Arucas T-paita Naiset, sininen/valkoinen EU 48 | XXL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Keskeiset tiedot: Tyyppi: T-paita; Käyttötarkoitus: vuoristo-urheiluun; Vaatteen käyttötarkoitus: aluskerrasto/tekninen kerros; Materiaali: Material 1: 100% polyester / Material 2: 77% polyester, 18% lyocell, 5% elastane; Kausi: Ympärivuotinen; Hiha: Hihan pituus: Lyhyet hihat; Materiaali: nopeasti kuivuva: kyllä; UV-suoja (UPF): 50; Ominaisuudet: Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Suljintyyppi: Ilman; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Rounded hem (1)
      Schöffel Arucas T-paita Naiset, sininen/valkoinen EU 48 | XXL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • 04061636963288
      1
    • Burton Multipath Active Lyhythihainen Paita Naiset, musta XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224406822.jpg?ts=1
      Burton Burton Multipath Active Lyhythihainen Paita Naiset, musta XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Multipath Active Lyhythihainen Paita Naiset, musta XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Multipath Active Lyhythihainen Paita Naiset, musta XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat Keskeiset tiedot: Tyyppi: T-paita; Käyttötarkoitus: Multisport; Vaatteen käyttötarkoitus: aluskerrasto/tekninen kerros; Materiaali: 100 % polyesteri; Kausi: Kesä; Hiha: Hihan pituus: Lyhyet hihat; Materiaali: nopeasti kuivuva: kyllä; Ominaisuudet: Hajuja hylkivä; Ominaisuudet: Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Suljintyyppi: Ilman; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Moisture-transporting and breathable material, Screen printing logo (1)
      Burton Multipath Active Lyhythihainen Paita Naiset, musta XL 2022 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • 09010510261793
      1
    • Puma Long Sleeve T-shirt Puma Baselayer Keltainen 8 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225521231.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162139408.jpg?ts=1
      Puma Puma Long Sleeve T-shirt Puma Baselayer Keltainen 8 Years Long Sleeve T-shirt Puma Baselayer Keltainen 8 Years Long Sleeve T-shirt Puma Baselayer Keltainen 8 Years Langermet kompresjonstrøye til fotball i slitesterkt materiale. Produsert i fuktighetstransporterende materiale. Slim-fit passform. Med Puma-logo på brystet. LIGA Baselayer Tee LS Jr -paidassa on käytetty dryCELL-teknologiaa. Tämä tarkoittaa, että tuote on valmistettu hengittävästä materiaalista, joka pitää olosi kuivana ja viileänä koko harjoituksen ajan. Tuotetiedot: Materiaali: Polyesteri/elastaani Teknologia: dryCELL Käyttäjäryhmä: Nuoret Istuvuus: Slim fit Tuotetiedot: Malli: Vartal... (1)
      Puma Long Sleeve T-shirt Puma Baselayer Keltainen 8 Years
      • 04059505732066
      1
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.89
    • info@vertaa.fi