x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Odlo Toiminnallinen paita

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Odlo Toiminnallinen paita
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Odlo Toiminnallinen paita
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Odlo Toiminnallinen paita
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/243469722.jpg?ts=1
Odlo Odlo Toiminnallinen paita Toiminnallinen paita Toiminnallinen paita Keskeiset tiedot: Tyyppi: Pitkähihainen paita; Kauluksen tyyppi: pystykaulus vetoketjulla; Hihan pituus: pitkähihainen paita; Käyttötarkoitus: juoksu; Vaatteen käyttötarkoitus: väli-/lämpökerrasto; Materiaali: 100 % polyesteri; Kausi: Ympärivuotinen; Hiha: Hihan muoto: Raglan-hihat; Hihan pituus: Pitkät hihat; Ominaisuudet: Heijastimilla; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; Lisätiedot: Lisätietoja: Vetoketju leukasuojalla (1)
  • 07613361990809
2
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Turkoosi, Sininen
  • Koko
    • Vaatteen koko: XS
  • 41.93 52.89 EUR 2
    2
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Pääntie: Troyer-neulepaita; Sulkemistapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Raglanhiha, Pystykaulus, Tikattu sauma/reuna; Materiaali...
      41.93, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Runnerinn.com/fi Runnerinn.com/fi
      52.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Mammut Core Logo Sleeveless T-shirt Sininen M Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225756904.jpg?ts=1
      Mammut Mammut Core Logo Sleeveless T-shirt Sininen M Nainen Core Logo Sleeveless T-shirt Sininen M Nainen Core Logo Sleeveless T-shirt Sininen M Nainen (1)
      Mammut Core Logo Sleeveless T-shirt Sininen M Nainen
      • 07619876024565
      1
    • Mammut Crashiano Leggings Musta L Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219286634.jpg?ts=1
      Mammut Mammut Crashiano Leggings Musta L Nainen Crashiano Leggings Musta L Nainen Crashiano Leggings Musta L Nainen Keskeiset tiedot: Tyyppi: keinokuituhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: Toiminto: Elastinen; Avoimet taskut: Inside pocket in waistband; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Elastinen; Sulkeminen: Ilman; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Materiaali: Pintamateriaali: 86% polyester, 14% elastane; Kestävyysmerkintä: Kestävän kehityksen sertifikaatit: bluesign APPROVED; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea (1)
      Mammut Crashiano Leggings Musta L Nainen
      • 07619876064134
      1
      deal
    • Norrøna Fjørå Equaliser Lightweight Long Sleeve (m), , North Atlantic/Orange Popsicle, S, Tekniset paidat Miehet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219282235.jpg?ts=1
      Norrøna Norrøna Fjørå Equaliser Lightweight Long Sleeve (m), , North Atlantic/Orange Popsicle, S, Tekniset paidat Miehet Fjørå Equaliser Lightweight Long Sleeve (m), , North Atlantic/Orange Popsicle, S, Tekniset paidat Miehet Fjørå Equaliser Lightweight Long Sleeve (m), , North Atlantic/Orange Popsicle, S, Tekniset paidat Miehet Kun pyöräilet vaativissa maastoissa, tarvitset puseron, joka on sekä toiminnallinen että mukava. Norröna Fjørå Equaliser Lightweight Long Sleeve M's miehille on kehitetty tekniseen maastopyöräilyyn ja se antaa sinulle UV-suojan sekä tehokkaan kosteudenpoiston siten, että voit tuntea olosi mukavaksi myös hieman lämpimämpinä päivinä. Voit tietysti käyttää sitä mainiosti myös muissa ulkoiluaktiviteeteissa. (1)
      Norrøna Fjørå Equaliser Lightweight Long Sleeve (m), , North Atlantic/Orange Popsicle, S, Tekniset paidat Miehet
      • 07042698471826
      1
    • Mammut Moench Advanced Long Sleeve T-shirt Sininen 2XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185978782.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187579797.jpg?ts=1
      Mammut Mammut Moench Advanced Long Sleeve T-shirt Sininen 2XL Mies Moench Advanced Long Sleeve T-shirt Sininen 2XL Mies Moench Advanced Long Sleeve T-shirt Sininen 2XL Mies (1)
      Mammut Moench Advanced Long Sleeve T-shirt Sininen 2XL Mies
      • 07613357701419
      1
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
    • min
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 61.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 61.89
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 53.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 53.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 53.85
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 57.89
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 53.89
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 54.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 54.85
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 53.85
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 53.85
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 53.85
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 58.89
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 57.89
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 41.93
    • info@vertaa.fi