x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roxy urheilupaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Roxy Free Fallin Long Sleeve T-Shirt deep claret free fallin Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145214336.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144724265.jpg
      Roxy Roxy Free Fallin Long Sleeve T-Shirt deep claret free fallin Koko L Free Fallin Long Sleeve T-Shirt deep claret free fallin Koko L Free Fallin Long Sleeve T-Shirt deep claret free fallin Koko L Free Fallin - Long Sleeve Buttoned Top for WomenFeaturesFabric: Jacquard weave cotton viscose blend fabric [205 g/m2]Fit: Loose fit, cut for room and comfortNeck: V- necklineMetal buttons on front opening (1)
      Roxy Free Fallin Long Sleeve T-Shirt deep claret free fallin Koko L
      • 03613374736238
      1
      42.95 EUR
    • Roxy Fitness Onesie Solid Longsleeve Lycra true black Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133740616.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144491244.jpg
      Roxy Roxy Fitness Onesie Solid Longsleeve Lycra true black Koko L Fitness Onesie Solid Longsleeve Lycra true black Koko L Fitness Onesie Solid Longsleeve Lycra true black Koko L ROXY Fitness - Long Sleeve UPF 50 One-Piece Swimsuit for WomenFeaturesHigh-performance Vita Xtra Life Lycra® Ultra-soft, recycled stretch fabric with UV, chlorine and sun-cream resistant propertiesSeamless constructionUPF 50+ sun protectionBlock color panels on each sideBlock color sleeves with branded elasticated tapeFront zip entry systemReflective logo on top back (1)
      Roxy Fitness Onesie Solid Longsleeve Lycra true black Koko L
      • 03613374117822
      1
      89.95 EUR
    • Roxy Young And Beautiful Tech Tee LS charcoal heather Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144700769.jpg
      Roxy Roxy Young And Beautiful Tech Tee LS charcoal heather Koko XS Young And Beautiful Tech Tee LS charcoal heather Koko XS Young And Beautiful Tech Tee LS charcoal heather Koko XS Young And Beautiful - Sports T-Shirt for WomenFeaturesFabric: Moisture-wicking, quick-dry Channel Flow fabricFit: Classic, comfortable regular fit with raglan sleevesSeams: Flatlock stitched seamsTechnology: ROXY DryFlight technologyOdour-resistant propertiesVentilation holesBest for: Yoga & runningBranded details on collar and sleeves (1)
      Roxy Young And Beautiful Tech Tee LS charcoal heather Koko XS
      • 03613374597891
      • ROX0715001000001
      1
      deal
      29.85 EUR
    • Roxy Last Dance Tank Top true black Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129845941.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133532430.jpg
      Roxy Roxy Last Dance Tank Top true black Koko S Last Dance Tank Top true black Koko S Last Dance Tank Top true black Koko S Last Dance - Sports Vest Top for WomenFeaturesFabric: Stretch polyester blend fabric Quick-drying and moisture-wicking propertiesFit: Classic, comfortable regular fitSeams: Resistant flatlock seamsTechnology: Enjoy the cool-feeling comfort of DryFlights® ultra-wicking propertiesKind to your skin & the environment, Sanitized® fights odours and bacteria for long-lasting freshnessBest for: Yoga & runningFeatures: Screen print on frontLonger at back than frontOpening on sides (1)
      Roxy Last Dance Tank Top true black Koko S
      • 03613374086203
      • ROX0650001000002
      1
      34.85 EUR
    • Roxy Last Dance Tank Top true black Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129845941.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133532430.jpg
      Roxy Roxy Last Dance Tank Top true black Koko M Last Dance Tank Top true black Koko M Last Dance Tank Top true black Koko M Last Dance - Sports Vest Top for WomenFeaturesFabric: Stretch polyester blend fabric Quick-drying and moisture-wicking propertiesFit: Classic, comfortable regular fitSeams: Resistant flatlock seamsTechnology: Enjoy the cool-feeling comfort of DryFlights® ultra-wicking propertiesKind to your skin & the environment, Sanitized® fights odours and bacteria for long-lasting freshnessBest for: Yoga & runningFeatures: Screen print on frontLonger at back than frontOpening on sides (1)
      Roxy Last Dance Tank Top true black Koko M
      • 03613374086197
      • ROX0650001000003
      1
      34.85 EUR
    • Roxy Pop Surf Full Onesie Lycra LS Lycra LS true black victoria strip Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144116623.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143376889.jpg
      Roxy Roxy Pop Surf Full Onesie Lycra LS Lycra LS true black victoria strip Koko L Pop Surf Full Onesie Lycra LS Lycra LS true black victoria strip Koko L Pop Surf Full Onesie Lycra LS Lycra LS true black victoria strip Koko L POP Surf - Long Sleeve UPF 50 One-Piece Swimsuit for WomenFeaturesFabric: High-performance Vita Xtra Life Lycra® Ultra-soft, recycled stretch fabric with UV, chlorine and sun-cream resistant propertiesUV Protection: UPF 50+ sun protectionNeon back zip entry systemPOP Surf patch on front of legCut-out detail on chest (1)
      Roxy Pop Surf Full Onesie Lycra LS Lycra LS true black victoria strip Koko L
      • 03613374193840
      1
      95.95 EUR
    • Roxy Crystalised Mind Tech Tee LS true black full bicolys Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145214332.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144724264.jpg
      Roxy Roxy Crystalised Mind Tech Tee LS true black full bicolys Koko L Crystalised Mind Tech Tee LS true black full bicolys Koko L Crystalised Mind Tech Tee LS true black full bicolys Koko L Crystalised Mind - Technical Long Sleeve Top for WomenFeaturesFabric: Technical warm and brushed fabricFit: Classic, comfortable regular fitSeams: Flatlock stitched seamsTechnology: Snow WarmFlight technologyOdour-resistant propertiesProduct appearance may differ slightly depending on print placementBest for: Yoga & runningBrushed fabric on high collar and cuffs (1)
      Roxy Crystalised Mind Tech Tee LS true black full bicolys Koko L
      • 03613374594593
      1
      65.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Röhnisch DEFAULT
        • ro_hnisch
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • alle €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • yli €70 (high)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Aclima (aclima)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Biehler (biehler)
      • Bikester (bikester)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • Colour Wear - CLWR (colour_wear_clwr)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Cycloc (cycloc)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • De marchi (de_marchi)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Directalpine (directalpine)
      • Drop of mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Gasp (gasp)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jbs (jbs)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marine (marine)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Qloom (qloom)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Race Face (race_face)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Timberland (timberland)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Traser (traser)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Tyyppi (tyyppi):
      • Toppi (ylin)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Bayern München (adidas_bayern_mu_nchen)
      • Adidas Duitsland (adidas_duitsland)
      • Adidas Juventus (adidas_juventus)
      • Adidas Manchester United (adidas_manchester_united)
      • Adidas Real Madrid (adidas_real_madrid)
      • Adidas Rusland (adidas_rusland)
      • New balance Liverpool (new_balance_liverpool)
      • Nike Barcelona (nike_barcelona)
      • Nike Chelsea (nike_chelsea)
      • Nike FC Barcelona (nike_fc_barcelona)
      • Nike Nederland (nike_nederland)
      • Nike Paris Saint-Germain (nike_paris_saint_germain)
      • Nike Tottenham Hotspur (nike_tottenham_hotspur)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Sisäpelit (sisa_pelit)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Paita (paita)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • Sadetakki (sadetakki)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 150/160 (150_160)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Extrat (extrat):
      • Breathable (breathable)
      • Competition clothing (competition_clothing)
      • Heijastava (heijastava)
      • Moisturizing (moisturizing)
      • Seamless (seamless)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Thermo (thermo)
      • UV-resistant (uv_resistant)
      • waterproof (waterproof)
      • Wind-repelling (wind_repelling)
      • With hood (with_hood)
      • Zippered pockets (zippered_pockets)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi