x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Skins urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Skins DNAmic Womens Short Sleeve Top
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/53943406.jpg
      Skins Skins DNAmic Womens Short Sleeve Top DNAmic Womens Short Sleeve Top DNAmic Womens Short Sleeve Top Hieno SKINS-paita lyhyillä hihoilla. Tämä paita päällä treenaat tehokkaammin! T-paidassa on asteittainen kompressio, joka antaa tukea selälle, core-lihaksille ja lihaksille käsivarsien yläosassa. Kompressio lisää hapen kulkeutumista lihaksiin, vähentää maitohappojen muodostumista ja nopeuttaa palautumista. Kompressio-ominaisuus hidastaa myös lihasten väsymistä ja estää rasitusvammoja. Tämä rankkaankin treeniin tarkoitettu t-paita on valmistettu materiaalista, joka kuljettaa kosteutta pois iho... (1)
      Skins DNAmic Womens Short Sleeve Top
      • 09333826098809
      1
      most_sold
      56.48 EUR
    • Skins Women's Siken Sports Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119377580.jpg
      Skins Skins Women's Siken Sports Tee Women's Siken Sports Tee Women's Siken Sports Tee Skins Women's Siken Sports Tee on lyhythihainen treenipaita juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Skins Women's Siken Sports Tee
      • 09333826170543
      1
      deal
      44.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • 4F (4f)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abacus (abacus)
      • Aclima (aclima)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Bad Boy (bad_boy)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calida (calida)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casall (casall)
      • Cawila (cawila)
      • Chained Nutrition Gear (chained_nutrition_gear)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Dobsom (dobsom)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fitnessjunkie (fitnessjunkie)
      • FITNESSTUKKU (fitnesstukku)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gasp (gasp)
      • GENETIX (genetix)
      • Gold's Gym (gold_s_gym)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jbs (jbs)
      • Jordan (jordan)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Levi's (levi_s)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mey (mey)
      • MILRAB (milrab)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Name it (name_it)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture (picture)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Proteinbolaget (proteinbolaget)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rehband (rehband)
      • Relode (relode)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sheego (sheego)
      • Skins (skins)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Stacker2 (stacker2)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TOUCH9 (touch9)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Womens Best (womens_best)
      • Workout Empire (workout_empire)
      • Yakuza (yakuza)
      • Yonex (yonex)
      • ZeroPoint (zeropoint)
      • Zone (zone)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Lämpöpaita (la_mpo_paita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Trikoot (trikoot)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • XXL/XXXL (xxl_xxxl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tencel (tencel)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi