x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Skins urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Skins DNAmic Womens Long Sleeve Top
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/77319097.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90072578.jpg?ts=1
      Skins Skins DNAmic Womens Long Sleeve Top DNAmic Womens Long Sleeve Top DNAmic Womens Long Sleeve Top Loistava SKINS-urheilupaita tehostamaan rankkojakin treenejä. Paidan asteittainen kompressio tukee selkää, core-lihaksia ja käsivarsien lihaksia. Kompressio-ominaisuus lisää myös hapen kulkeutumista lihaksiin, vähentää maitohappoja ja nopeuttaa palautumista. Urheilupaidan antama tuki vähentää myös rasitusvammoja. Miellyttävä malli on suunniteltu liikkumiseen ja tämä päällä kelpaa suorittaa vaativiakin urheilusuorituksia sekä ulkona että sisätiloissa. Täydellinen treenipaita on valmistettu nopeasti kuivuvasta materiaalista, joka kuljettaa kosteutta pois iholta ja sopeutuu vartalon lämpötilaan. Tilaa tämä! (1)
      Skins DNAmic Womens Long Sleeve Top
      • 09333826098755
      • 09333826098762
      1
      62.48 EUR
    • Skins Dnamic Primary Long Sleeve T-shirt Musta S Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224108262.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119319769.jpg?ts=1
      Skins Skins Dnamic Primary Long Sleeve T-shirt Musta S Poika Dnamic Primary Long Sleeve T-shirt Musta S Poika Dnamic Primary Long Sleeve T-shirt Musta S Poika (1)
      Skins Dnamic Primary Long Sleeve T-shirt Musta S Poika
      • 09333826176514
      • 09333826176545
      • 09333826176521
      • 09333826176538
      1
      49.39 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 47 (47)
      • 100% (100_)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abacus (abacus)
      • Aclima (aclima)
      • Acode (acode)
      • Actly (actly)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Agu (agu)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpine Stars (alpine_stars)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amplifi (amplifi)
      • Anky (anky)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Astore (astore)
      • Athlecia (athlecia)
      • Atomic (atomic)
      • Avento (avento)
      • Bauer (bauer)
      • BBB (bbb)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blindsave (blindsave)
      • Boreal (boreal)
      • Boss green (boss_green)
      • Br (br)
      • Brandit (brandit)
      • Buff (buff)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camp (camp)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Cerdá (cerda_)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • CLN Athletics (cln_athletics)
      • Club Ride (club_ride)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Cressi (cressi)
      • Cube (cube)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Damella (damella)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Deha (deha)
      • Devold (devold)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dockers (dockers)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ein schöner Fleck Erde (ein_scho_ner_fleck_erde)
      • Eivy (eivy)
      • Elbrus (elbrus)
      • Elevenate (elevenate)
      • ELSK (elsk)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Sports (engel_sports)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • Fanatics (fanatics)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fitnessjunkie (fitnessjunkie)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FOX Rage (fox_rage)
      • Frigo Revolutionwear Inc. (frigo_revolutionwear_inc_)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • G-Star (g_star)
      • GAAM (gaam)
      • Garmin (garmin)
      • Gasp (gasp)
      • Gill (gill)
      • Giro (giro)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grivel (grivel)
      • Grundens (grundens)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Head Swimming (head_swimming)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Ho Soccer (ho_soccer)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hotspot titanium (hotspot_titanium)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Huub (huub)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IIA (iia)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • IQ (iq)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Izas (izas)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • JBS (jbs)
      • Jeanstrack (jeanstrack)
      • Jeep (jeep)
      • Joha (joha)
      • John Smith (john_smith)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • KLIM (klim)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Korum (korum)
      • Kruskis (kruskis)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lasting (lasting)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Louis (louis)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magic Trout (magic_trout)
      • Magnum (magnum)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mercury (mercury)
      • Mey (mey)
      • Mga (mga)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mitchell & ness (mitchell_ness)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MTD (mtd)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nash (nash)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • Now (now)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxbow (oxbow)
      • Oxdog (oxdog)
      • Palgero (palgero)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak (peak)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Pro Feet (pro_feet)
      • Proteinbolaget (proteinbolaget)
      • Protest (protest)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Raidlight (raidlight)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Regent (regent)
      • Rehall (rehall)
      • Rehband (rehband)
      • Relode (relode)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Seac (seac)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Seeland (seeland)
      • Select (select)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • Sierra Climbing (sierra_climbing)
      • Singing Rock (singing_rock)
      • Skins (skins)
      • SKLZ (sklz)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap (snap)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Spalding (spalding)
      • Specialized (specialized)
      • Sphere-pro (sphere_pro)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stacker2 (stacker2)
      • Stedman (stedman)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tbs (tbs)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Timberland (timberland)
      • Toko (toko)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Triple2 (triple2)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urbanista (urbanista)
      • UYN (uyn)
      • V3 Apparel (v3_apparel)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • Virtus (virtus)
      • Vivasport (vivasport)
      • VOID (void)
      • Volcom (volcom)
      • Vulkan (vulkan)
      • Warrior (warrior)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Westin (westin)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Womens Best (womens_best)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yes. (yes_)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Kerrasto setit (kerrasto_setit)
      • Lämpöhousut (la_mpo_housut)
      • Lämpöpaita (la_mpo_paita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • Shortsit (shortsit)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Trikoot (trikoot)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 8XL (8xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 38-42 (38_42)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 188 (188)
      • L/XL (l_xl)
      • XS/S (xs_s)
    • Materiaali (materiaali):
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silikoni (silikoni)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tencel (tencel)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi