x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sweet Protection urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Men's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133726366.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133893024.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Men's Hunter Merino SS Jersey Men's Hunter Merino SS Jersey Men's Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Men's on lyhythihainen treenipaita työmatkapyöräilyyn. Sopii miehille. (1)
      Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Men's
      • 07048652275950
      1
      most_sold
      74.80 EUR
    • Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141905387.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133740028.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's on lyhythihainen treenipaita työmatkapyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • 07048652276117
      1
      74.80 EUR
    • Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152294898.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133893046.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M "Crossfire Merino SS-pusero on klassinen pyöräilypusero, jossa yhdistyvät tekninen suorituskyky, minimalistinen design ja merinovilla. Pusero on hybridi, valmistettu merinovillasta synteettistä materiaalia olevilla paneeleilla, ja suunniteltu täydelliseen pyöräilyistuvuuteen käytettäväksi suoraan iholla. Merinovilla on luonnon oma tekninen kuitu, joka eristää kun on kylmä, mutta on silti varustettu superhengityskyvyllä erittäin intensiivisissä aktiviteeteissa. Materiaalin monipuolisuutta vahv... (1)
      Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • 07048652279125
      1
      61.90 EUR
    • Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152294898.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133893046.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M "Crossfire Merino SS-pusero on klassinen pyöräilypusero, jossa yhdistyvät tekninen suorituskyky, minimalistinen design ja merinovilla. Pusero on hybridi, valmistettu merinovillasta synteettistä materiaalia olevilla paneeleilla, ja suunniteltu täydelliseen pyöräilyistuvuuteen käytettäväksi suoraan iholla. Merinovilla on luonnon oma tekninen kuitu, joka eristää kun on kylmä, mutta on silti varustettu superhengityskyvyllä erittäin intensiivisissä aktiviteeteissa. Materiaalin monipuolisuutta vahv... (1)
      Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • 07048652279132
      1
      61.90 EUR
    • Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141905387.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133740028.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's on lyhythihainen treenipaita työmatkapyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • 07048652276124
      1
      74.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • 4F (4f)
      • Abacus (abacus)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Athlecia (athlecia)
      • Bad Boy (bad_boy)
      • Barbell Apparel (barbell_apparel)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Cawila (cawila)
      • Cep (cep)
      • Chained Nutrition Gear (chained_nutrition_gear)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • DKNY Sport (dkny_sport)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Fe226 (fe226)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • FITNESSTUKKU (fitnesstukku)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gasp (gasp)
      • GENETIX (genetix)
      • Gold's Gym (gold_s_gym)
      • Gore (gore)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Greg Norman (greg_norman)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HIIT (hiit)
      • HKMX (hkmx)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marine (marine)
      • Mey (mey)
      • MILRAB (milrab)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Project Rock (project_rock)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Skins (skins)
      • Sloggi (sloggi)
      • Spalding (spalding)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TOUCH9 (touch9)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wilson (wilson)
      • Wyte (wyte)
      • Yonex (yonex)
      • ZeroPoint (zeropoint)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Kompressiopaita (kompressiopaita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L/XL (l_xl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi