x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sweet Protection urheilupaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141904665.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133740009.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's on lyhythihainen treenipaita työmatkapyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • 07048652276209
      2
      46.90 EUR
    • Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141905387.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133740028.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's on lyhythihainen treenipaita työmatkapyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • 07048652276124
      2
      46.90 EUR
    • Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133893048.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey M Hunter Merino SS Jersey M Hunter Merino SS Jersey M (1)
      Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey M
      • 07048652276087
      1
      46.90 EUR
    • Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Men's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133726366.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133893024.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Men's Hunter Merino SS Jersey Men's Hunter Merino SS Jersey Men's Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Men's on lyhythihainen treenipaita työmatkapyöräilyyn. Sopii miehille. (1)
      Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Men's
      • 07048652275950
      1
      deal
      60.80 EUR
    • Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141905387.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133740028.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Hunter Merino SS Jersey Women's Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's on lyhythihainen treenipaita työmatkapyöräilyyn. Sopii naisille. (1)
      Sweet Protection Hunter Merino SS Jersey Women's
      • 07048652276117
      1
      deal
      60.80 EUR
    • Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133893046.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M (1)
      Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • 07048652279125
      1
      78.90 EUR
    • Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133893046.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M (1)
      Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • 07048652279118
      1
      78.90 EUR
    • Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133893046.jpg
      Sweet Protection Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M Crossfire Merino SS Jersey M (1)
      Sweet Protection Crossfire Merino SS Jersey M
      • 07048652279132
      1
      78.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Röhnisch DEFAULT
        • ro_hnisch
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • alle €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • yli €70 (high)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Aclima (aclima)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Biehler (biehler)
      • Bikester (bikester)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Cycloc (cycloc)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2B (dare2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • De marchi (de_marchi)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Directalpine (directalpine)
      • Drop of mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Gasp (gasp)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jbs (jbs)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Levi's (levi_s)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marine (marine)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Qloom (qloom)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Race Face (race_face)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Timberland (timberland)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Traser (traser)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Tyyppi (tyyppi):
      • Toppi (ylin)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Bayern München (adidas_bayern_mu_nchen)
      • Adidas Duitsland (adidas_duitsland)
      • Adidas Juventus (adidas_juventus)
      • Adidas Manchester United (adidas_manchester_united)
      • Adidas Real Madrid (adidas_real_madrid)
      • Adidas Rusland (adidas_rusland)
      • Nike Barcelona (nike_barcelona)
      • Nike Chelsea (nike_chelsea)
      • Nike FC Barcelona (nike_fc_barcelona)
      • Nike Nederland (nike_nederland)
      • Nike Paris Saint-Germain (nike_paris_saint_germain)
      • Nike Tottenham Hotspur (nike_tottenham_hotspur)
      • Puma Italië (puma_italie_)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Sisäpelit (sisa_pelit)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Paita (paita)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 150/160 (150_160)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Extrat (extrat):
      • Breathable (breathable)
      • Competition clothing (competition_clothing)
      • Heijastava (heijastava)
      • Moisturizing (moisturizing)
      • Seamless (seamless)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Thermo (thermo)
      • UV-resistant (uv_resistant)
      • waterproof (waterproof)
      • Wind-repelling (wind_repelling)
      • With hood (with_hood)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi