x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vaude urheilupaita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Vaude Essential T-paita Naiset, eclipse EU 44 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153225342.jpg
      Vaude Vaude Essential T-paita Naiset, eclipse EU 44 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat Essential T-paita Naiset, eclipse EU 44 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat Essential T-paita Naiset, eclipse EU 44 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: Paita; Tyyppi: lyhythihainen; Käyttötarkoitus: Multisport; Vaatteen käyttötarkoitus: aluskerrasto/tekninen kerros; Materiaali: 100 % polyesteri; Kausi: Kesä; nopeasti kuivuva: kyllä; Ominaisuudet: Alhaista huoltoa kaipaava; Joustavat saumat: Flatlock-sauma; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Suljintyyppi: Ilman; Paino: 86 g; Selän pituus: 62.5 cm; Koko: M; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: T-shirt for hiking, Regular Fit: Body-ski... (1)
      Vaude Essential T-paita Naiset, eclipse EU 44 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • 04052285793999
      • VAU0082002000005
      1
      deal
      35.85 EUR
    • Vaude Essential T-paita Naiset, eclipse EU 40 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153225342.jpg
      Vaude Vaude Essential T-paita Naiset, eclipse EU 40 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat Essential T-paita Naiset, eclipse EU 40 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat Essential T-paita Naiset, eclipse EU 40 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: Paita; Tyyppi: lyhythihainen; Käyttötarkoitus: Multisport; Vaatteen käyttötarkoitus: aluskerrasto/tekninen kerros; Materiaali: 100 % polyesteri; Kausi: Kesä; nopeasti kuivuva: kyllä; Ominaisuudet: Alhaista huoltoa kaipaava; Joustavat saumat: Flatlock-sauma; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Suljintyyppi: Ilman; Paino: 86 g; Selän pituus: 62.5 cm; Koko: M; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: T-shirt for hiking, Regular Fit: Body-ski... (1)
      Vaude Essential T-paita Naiset, eclipse EU 40 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • 04052285793975
      • VAU0082002000003
      1
      deal
      35.85 EUR
    • Vaude Moab Ultralight II Takki Miehet, icicle 2020 L MTB-takit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155540360.jpg
      Vaude Vaude Moab Ultralight II Takki Miehet, icicle 2020 L MTB-takit Moab Ultralight II Takki Miehet, icicle 2020 L MTB-takit Moab Ultralight II Takki Miehet, icicle 2020 L MTB-takit Tuulenpitävä pyöräilytakki. Kevyt, hengittävä ja vettä hylkivä. Keveytensä ansiosta hyvä valinta retkipyöräilyyn. Edessä vetoketjukiinnitys. Moab UL Wind Jacket II 20 on kevyt pyöräilytakki. Retkikäytössä erityisen kätevä, pakkautuu pieneksi. Sivut käyttömukavuutta parantavaa stretch-materiaalia. Tuotetiedot: - Soveltuvuus: Maastopyöräily, retkipyöräily - Käyttäjäryhmä: Miehet - Materiaali: Polyesteri 100 % - Tuulenpitävä - Vettä hylkivä Muut yksityiskohdat: - Edessä tasku - Vetoketjukiinnity... (1)
      Vaude Moab Ultralight II Takki Miehet, icicle 2020 L MTB-takit
      • 04062218006331
      1
      79.90 EUR
    • Vaude Signpost LS naisten tekninen paita harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109169001.jpg
      Vaude Vaude Signpost LS naisten tekninen paita harmaa Signpost LS naisten tekninen paita harmaa Signpost LS naisten tekninen paita harmaa Pehmeä ja lämmin naisten tekninen pitkähihainen paita on erittäin hengittävä ja ihoystävällinen (1)
      Vaude Signpost LS naisten tekninen paita harmaa
      1
      31.90 EUR
    • Vaude Essential T-paita Naiset, eclipse EU 38 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153225342.jpg
      Vaude Vaude Essential T-paita Naiset, eclipse EU 38 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat Essential T-paita Naiset, eclipse EU 38 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat Essential T-paita Naiset, eclipse EU 38 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: Paita; Tyyppi: lyhythihainen; Käyttötarkoitus: Multisport; Vaatteen käyttötarkoitus: aluskerrasto/tekninen kerros; Materiaali: 100 % polyesteri; Kausi: Kesä; nopeasti kuivuva: kyllä; Ominaisuudet: Alhaista huoltoa kaipaava; Joustavat saumat: Flatlock-sauma; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Suljintyyppi: Ilman; Paino: 86 g; Selän pituus: 62.5 cm; Koko: M; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: T-shirt for hiking, Regular Fit: Body-ski... (1)
      Vaude Essential T-paita Naiset, eclipse EU 38 2020 Lyhythihaiset urheilupaidat
      • 04052285793968
      • VAU0082002000002
      1
      deal
      35.85 EUR
    • Vaude Essential Pitkähihainen Paita Miehet, phantom black XXL 2020 Pitkähihaiset aluspaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133247651.jpg
      Vaude Vaude Essential Pitkähihainen Paita Miehet, phantom black XXL 2020 Pitkähihaiset aluspaidat Essential Pitkähihainen Paita Miehet, phantom black XXL 2020 Pitkähihaiset aluspaidat Essential Pitkähihainen Paita Miehet, phantom black XXL 2020 Pitkähihaiset aluspaidat Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: Pitkähihainen paita; Tyyppi: pitkähihainen; Käyttötarkoitus: Multisport; Vaatteen käyttötarkoitus: aluskerrasto/tekninen kerros; Materiaali: 100 % polyesteri; Kausi: Kevät/syksy; nopeasti kuivuva: kyllä; Ominaisuudet: Alhaista huoltoa kaipaava; Joustavat saumat: Flatlock-sauma; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Suljintyyppi: Ilman; Paino: 248 g; Selän pituus: 69.5 cm; Koko: M; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Tuotettu ympäristöy... (1)
      Vaude Essential Pitkähihainen Paita Miehet, phantom black XXL 2020 Pitkähihaiset aluspaidat
      • 04052285801878
      1
      55.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Juoksupaidat DEFAULT
        • juoksu
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 27 € (budget)
      • 27 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 46 € (price_3)
      • ≥ 46 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Abacus (abacus)
      • Aclima (aclima)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Athlecia (athlecia)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Cawila (cawila)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Divine Flower (divine_flower)
      • DKNY Sport (dkny_sport)
      • Dobsom (dobsom)
      • Drop of Mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Equipage (equipage)
      • Esprit (esprit)
      • Fe226 (fe226)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fischer (fischer)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Frontier (frontier)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gasp (gasp)
      • Gavelo (gavelo)
      • Gore (gore)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Greg Norman (greg_norman)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jbs (jbs)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marika (marika)
      • Marine (marine)
      • MILRAB (milrab)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Project Rock (project_rock)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Skins (skins)
      • Spalding (spalding)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TOUCH9 (touch9)
      • Trespass (trespass)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wilson (wilson)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • ZeroPoint (zeropoint)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Crop top (crop_top)
      • Huppari (huppari)
      • Kompressiopaita (kompressiopaita)
      • Paita (paita)
      • Pitkähihainen (pitka_hihainen)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • T-paita (t_paita)
      • Tekninen paita (tekninen_paita)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • Yksi koko (yksi_koko)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • XXXXL (4xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 50 (50)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi