x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Woolpower urheilupaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Woolpower 400 Täysvetoketjullinen Pusero, black M 2019 Kiipeilytakit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122545552.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122545557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122545553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147942295.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122545555.jpg
      Woolpower Woolpower 400 Täysvetoketjullinen Pusero, black M 2019 Kiipeilytakit 400 Täysvetoketjullinen Pusero, black M 2019 Kiipeilytakit 400 Täysvetoketjullinen Pusero, black M 2019 Kiipeilytakit Rakenne: toppatakki; Kausi: Ympärivuotiseen käyttöön; Kategoria: takki; Tyyppi: Neuletakki; Vaatteen käyttötarkoitus: väli-/lämpökerrasto; Vedenpitävä: ei vedenpitävä; Tuulenpitävä: ei tuulenpitävä; Pintamateriaali: 70% Merino wool, 28% Polyamide, 2% Elasthane; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Materiaali: Ullfrotté Original, 400 g/m², Villaosuus merinovillaa, Optimises thermal insulation, Optimaalinen kosteudensiirto, Separates underwear and outer layer, With emb... (1)
      Woolpower 400 Täysvetoketjullinen Pusero, black M 2019 Kiipeilytakit
      • 07317430008784
      2
      149.95 EUR
    • Woolpower Full Zip Jacket 400
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123151172.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147942307.jpg
      Woolpower Woolpower Full Zip Jacket 400 Full Zip Jacket 400 Full Zip Jacket 400 Full Zip Jacket i400 gramman villafroteesta on täydelinen lisävaate, jossa on pitkä vetoketju ja pitkä kaulus. Unisex. (1)
      Woolpower Full Zip Jacket 400
      • 07317430027099
      1
      156.90 EUR
    • Woolpower Full Zip Jacket 400
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123160228.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147942307.jpg
      Woolpower Woolpower Full Zip Jacket 400 Full Zip Jacket 400 Full Zip Jacket 400 Full Zip Jacket i400 gramman villafroteesta on täydelinen lisävaate, jossa on pitkä vetoketju ja pitkä kaulus. Unisex. (1)
      Woolpower Full Zip Jacket 400
      • 07317430027105
      1
      156.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Röhnisch DEFAULT
        • ro_hnisch
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • alle €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • yli €70 (high)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Merkki (brand):
      • 2xu (2xu)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Aclima (aclima)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Biehler (biehler)
      • Bikester (bikester)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bontrager (bontrager)
      • Bula (bula)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Cycloc (cycloc)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • De marchi (de_marchi)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Directalpine (directalpine)
      • Drop of mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Gasp (gasp)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jbs (jbs)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Levi's (levi_s)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marine (marine)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Oxide (oxide)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Qloom (qloom)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Race Face (race_face)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Saint Loye (saint_loye)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Saucony (saucony)
      • Select (select)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Sugoi (sugoi)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Timberland (timberland)
      • Tjejmilen (tjejmilen)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Traser (traser)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wesc (wesc)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Tyyppi (tyyppi):
      • Toppi (ylin)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Bayern München (adidas_bayern_mu_nchen)
      • Adidas Duitsland (adidas_duitsland)
      • Adidas Juventus (adidas_juventus)
      • Adidas Manchester United (adidas_manchester_united)
      • Adidas Real Madrid (adidas_real_madrid)
      • Adidas Rusland (adidas_rusland)
      • Nike Barcelona (nike_barcelona)
      • Nike Chelsea (nike_chelsea)
      • Nike FC Barcelona (nike_fc_barcelona)
      • Nike Nederland (nike_nederland)
      • Nike Paris Saint-Germain (nike_paris_saint_germain)
      • Nike Tottenham Hotspur (nike_tottenham_hotspur)
      • Puma Italië (puma_italie_)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Sisäpelit (sisa_pelit)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Paita (paita)
      • Poolopaita (poolopaita)
      • Toppi (toppi)
      • Villapaita (villapaita)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 146/152 (146_152)
      • 150/160 (150_160)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 6XL (6xl)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Extrat (extrat):
      • Breathable (breathable)
      • Competition clothing (competition_clothing)
      • Heijastava (heijastava)
      • Moisturizing (moisturizing)
      • Seamless (seamless)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Thermo (thermo)
      • UV-resistant (uv_resistant)
      • waterproof (waterproof)
      • Wind-repelling (wind_repelling)
      • With hood (with_hood)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi