x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nike Rival Sports Bra Musta 32 / B Nainen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nike Rival Sports Bra Musta 32 / B Nainen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nike Rival Sports Bra Musta 32 / B Nainen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nike Rival Sports Bra Musta 32 / B Nainen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/116915155.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212867193.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/201406150.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223621546.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/118410327.jpg?ts=1
Nike Nike Rival Sports Bra Musta 32 / B Nainen Rival Sports Bra Musta 32 / B Nainen Rival Sports Bra Musta 32 / B Nainen Ensiluokkainen Rintaliivit Nike RIVAL BRA aq4184-010 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (2)
  • 00886668927886
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Musta, Valkoinen
    • Materiaalit: Elastaani, Nailon
  • Yleiset ominaisuudet
    • Alusvaatteen koko: 70B
    • Sukupuoli: Unisex, Naiset
    • Liivien tukevuus: Vahva tuki
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 47.89 48.75 EUR 2
    2
    • Traininn.com/fi Traininn.com/fi
      47.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Top4Running.fi Top4Running.fi
      Ensiluokkainen Rintaliivit Nike RIVAL BRA aq4184-010 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille...48.75, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • LASCANA Urheilurintaliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164389927.jpg?ts=1
      LASCANA LASCANA Urheilurintaliivit Urheilurintaliivit Urheilurintaliivit Materiaali: Puuvilla; Rintaliivi-/bikinityyppi: T-paitarintaliivi; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Kaarituki: Kaarituella; Kuppi: Puolikuppi; Kuvio: Logoprintti; Todistukset kestävyydestä: Supporting the Cotton made in Africa Initiative (1)
      LASCANA Urheilurintaliivit
      • 06972689322749
      1
    • H.I.S. Rintaliivi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172845582.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232856906.jpg?ts=1
      H.I.S. H.I.S. Rintaliivi Rintaliivi Rintaliivi Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Kuvio: Yksivärinen; Kuppi: Täyskuppi; Rintaliivi-/bikinityyppi: T-paitarintaliivi; Kaarituki: Ilman kaaritukea (1)
      H.I.S. Rintaliivi
      • 04894527008610
      • 04894527008719
      1
    • Superdry Sports Bra Medium Support Musta XS Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167014243.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225533228.jpg?ts=1
      Superdry Superdry Sports Bra Medium Support Musta XS Nainen Sports Bra Medium Support Musta XS Nainen Sports Bra Medium Support Musta XS Nainen (1)
      Superdry Sports Bra Medium Support Musta XS Nainen
      • 05059046131822
      1
    • LASCANA Urheilurintaliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154250105.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232859844.jpg?ts=1
      LASCANA LASCANA Urheilurintaliivit Urheilurintaliivit Urheilurintaliivit Rintaliivi-/bikinityyppi: Bustier; Kaarituki: Ilman kaaritukea; Kuppi: Pehmeät kupit/pehmustamattomat; Kuvio: Yksivärinen; Olkaintyyppi: Racerback; Ekstrat: Säädettävä hihna, Pehmeä kangas, Ihoystävällinen materiaali, Samansävyiset saumat, Label Print, Verkko-/mesh-sisäkkeet (1)
      LASCANA Urheilurintaliivit
      • 04894527059292
      1
    • Koko (alusvaatteen_koko):
      • 70B (70b)
      • 80B (80b)
      • 80C (80c)
      • 85B (85b)
      • 85C (85c)
    • min
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 48.85
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 58.35
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 58.35
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 36.35
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 36.35
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 37.35
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 37.35
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.35
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.35
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.35
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 35.35
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 34.35
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 33.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 34.35
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 35.35
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 36.35
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 37.35
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.35
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 37.35
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.35
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 37.35
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 37.35
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 37.35
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.35
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 36.35
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 36.35
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 36.35
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 36.35
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 36.35
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 45.65
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 45.65
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 42.15
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 41.55
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 40.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 40.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 40.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 40.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 40.35
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 39.75
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 39.15
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 38.55
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 38.55
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 37.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 37.35
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 36.35
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 58.85
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 57.85
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 56.85
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 55.05
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 54.15
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 54.15
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 52.35
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 51.55
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 51.15
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 51.15
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 51.15
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 50.35
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 49.55
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 48.75
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 47.15
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 47.15
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 46.45
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 46.45
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 45.75
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 45.65
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 45.65
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 45.65
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 45.65
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 45.65
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 45.65
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 51.15
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 52.75
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 53.65
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 54.55
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 55.45
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 54.55
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 53.85
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 54.75
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 58.35
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 58.35
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 57.35
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 58.25
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 59.25
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 58.25
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 57.25
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 55.45
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 54.55
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 53.65
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 54.55
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 53.65
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 54.55
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 54.55
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 53.65
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 54.55
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 53.65
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 52.75
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 51.85
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 51.05
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 51.05
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 50.25
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 51.15
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 51.15
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 51.15
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 59.35
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 58.35
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 57.35
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 56.45
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 55.55
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 55.55
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 54.65
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 53.75
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 52.85
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 51.15
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 51.15
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 47.89
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 47.89
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 47.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 47.89
    • info@vertaa.fi