x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Super.natural Super Urheilutoppi Naiset, musta 2022 L Urheilurintaliivit

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Super.natural Super Urheilutoppi Naiset, musta 2022 L Urheilurintaliivit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Super.natural Super Urheilutoppi Naiset, musta 2022 L Urheilurintaliivit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Super.natural Super Urheilutoppi Naiset, musta 2022 L Urheilurintaliivit
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221825682.jpg?ts=1
Super.natural Super.natural Super Urheilutoppi Naiset, musta 2022 L Urheilurintaliivit Super Urheilutoppi Naiset, musta 2022 L Urheilurintaliivit Super Urheilutoppi Naiset, musta 2022 L Urheilurintaliivit Antaa napakan tuen ja samalla merinon mukavuuden ja teknisen materiaalin helppouden Merino antaa viileyttä, hellii ihoa ja lämmittää kylmällä Slim Fit Helppohoitoinen Materiaali: 63% Polyesteri, 32% Villa (Merino), 5% Elastaani Pesuohje: Konepestävä 40°C, rumpukuivaus matalassa lämpötilassa Silitys matalassa lämpötilassa -110°C Tästä kannattaa valita yksi koko normaali kokoa suurempi (1)
  • 07630276847776
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Villa
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • 64.70 69.80 EUR 3
    3
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Antaa napakan tuen ja samalla merinon mukavuuden ja teknisen materiaalin helppouden Merino antaa viileyttä, hellii ihoa ja lämmittää kylm...64.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Slim fit -urheiluliivit, mukana merinovillaa.65.85, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Outnorth Outnorth
      super.natural Women's Super Top on alusvaate vaellukseen. Sopii naisille.69.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Mandala Infinity Urheiluliivit Naiset, punainen XL 2022 Rintaliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217920241.jpg?ts=1
      Mandala Mandala Infinity Urheiluliivit Naiset, punainen XL 2022 Rintaliivit Infinity Urheiluliivit Naiset, punainen XL 2022 Rintaliivit Infinity Urheiluliivit Naiset, punainen XL 2022 Rintaliivit Keskeiset tiedot: Tyyppi: ristikkäinen; Ominaisuudet: Kaarituki: ei; Push Up: ei; Pehmuste: irrotettava pehmuste; Erikoisominaisuudet: nopeasti kuivuva; Kiinnitys: Kiinnityssoljen sijainti: ei sis.; Kiinntyssoljen tyyppi: ei kiinnityssolkia; Materiaali: Materiaalin tyyppi: puuvilla, keinokuitu; Materiaali: 61% lyocell, 34% cotton, 5% elastane; Kestävyysmerkintä: Kestävän kehityksen sertifikaatit: STANDARD 100 by OEKO-TEX, Global Organic Textile Standard (GOTS); Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Huomio istuvuudesta: Urheilurintaliivien tulee istua tiukasti, jotta ne tukevat mahdollisimman hyvin.; Lisätiedot: Lisätietoja: 100 % cotton (100 % from organic cultivation), Tencel from Lenzing, PETA - Approved Vegan, Perfect support for A-C cups, elastic underbust band, 4-way stretch, Hoito-ohjeet:, Use mild detergent, Älä käytä huuhteluainetta, Wash inside out, Wash similar colors together, Pull into shape after washing, Wash your yoga clothes directly after wearing them (1)
      Mandala Infinity Urheiluliivit Naiset, punainen XL 2022 Rintaliivit
      • 04054655270192
      2
      deal
    • Kari Traa - Women's Ness - Urheilurintaliivi XS/S, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203073311.jpg?ts=1
      Kari Traa Kari Traa - Women's Ness - Urheilurintaliivi XS/S, sininen - Women's Ness - Urheilurintaliivi XS/S, sininen - Women's Ness - Urheilurintaliivi XS/S, sininen Kari Traa Women's Ness Urheilurintaliivi: Väri: Sininen; Koko: XS/S; Ominaisuudet: Stretch, Saumaton design; Käyttötarkoitus: Fitness, Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Polyamidi, 30% Polyesteri, 9% Elastaani; Lisää Kari Traa-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Kari Traa - Women's Ness - Urheilurintaliivi XS/S, sininen
      • 07048652601735
      5
      deal
    • Reebok Modern Safarilette Bra Musta XS Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187268334.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225532765.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205293602.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197599596.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197562094.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Modern Safarilette Bra Musta XS Nainen Modern Safarilette Bra Musta XS Nainen Modern Safarilette Bra Musta XS Nainen (1)
      Reebok Modern Safarilette Bra Musta XS Nainen
      • 04064057869900
      1
    • Kari Traa Trud Urheilurintaliivit Naiset, musta XS 2020 Alusvaatteet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128630881.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131145083.jpg?ts=1
      Kari Traa Kari Traa Trud Urheilurintaliivit Naiset, musta XS 2020 Alusvaatteet Trud Urheilurintaliivit Naiset, musta XS 2020 Alusvaatteet Trud Urheilurintaliivit Naiset, musta XS 2020 Alusvaatteet Keskeiset tiedot: Tyyppi: urheilullinen takaosa; Ominaisuudet: Kaarituki: ei; Push Up: ei; Pehmuste: kiinteä pehmustus; Erikoisominaisuudet: hyvin hengittävä, nopeasti kuivuva; Kiinnitys: Kiinnityssoljen sijainti: ei sis.; Kiinntyssoljen tyyppi: ei kiinnityssolkia; Materiaali: Materiaalin tyyppi: keinokuitu; Materiaali: Main: 68 % polyamide, 32 % elastane/ Inserts: 94 % polyamide, 6 % elastane/ Lining: 90 % polyester, 10 % elastane; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; Huomio istuvuudesta: Urheilurintaliivien tulee istua tiukasti, jotta ne tukevat mahdollisimman hyvin.; Lisätiedot: Lisätietoja: mean support function, moisture transporting material (1)
      Kari Traa Trud Urheilurintaliivit Naiset, musta XS 2020 Alusvaatteet
      • 07048651542480
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 53.96
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 64.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 64.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 64.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 64.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 64.70
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 64.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 40.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 40.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 63.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 63.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 63.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 63.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 63.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 63.85
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 64.70
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 53.85
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 53.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 53.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 53.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 53.85
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 64.70
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 64.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 64.70
    • info@vertaa.fi