x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Endura SingleTrack takki Naiset, sininen/turkoosi 2020 S MTB-takit

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Endura SingleTrack takki Naiset, sininen/turkoosi 2020 S MTB-takit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Endura SingleTrack takki Naiset, sininen/turkoosi 2020 S MTB-takit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Endura SingleTrack takki Naiset, sininen/turkoosi 2020 S MTB-takit
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203700856.jpg
Endura Endura SingleTrack takki Naiset, sininen/turkoosi 2020 S MTB-takit SingleTrack takki Naiset, sininen/turkoosi 2020 S MTB-takit SingleTrack takki Naiset, sininen/turkoosi 2020 S MTB-takit Keskeiset tiedot: Tyyppi: Softshell-takki; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Ominaisuudet: Toiminto: tuulenpitävä, vettähylkivä; Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: All Mountain/Enduro; Ominaisuudet: Turvallisuusominaisuudet: heijastavia elementtejä; Vetoketjuyksityiskohdat: kokopitkä etuvetoketju; Taskut: 2 zip pockets; Materiaali: 100 % polyesteri; Ominaisuudet: Säädettävä sauma; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: windproof, breathable material, robust, w... (1)
  • 05055939909677
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Turkoosi, Sininen
    • Materiaalit: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 367 g
  • 76.85 124.85 EUR 1
    1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.509909201684977 (614)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Softshell-takki; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Ominaisuudet: Toiminto: tuulenpitävä, vettähylkivä; Keskeiset t...
      76.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Hummel Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201432694.jpg
      Hummel Hummel Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873 Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873 Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873 Koodi 083050-873 - Koko S. (1)
      Hummel Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873
      • 05700494228397
      1
    • Puma Takki Favorite 2XL Puma Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/191200929.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202642441.jpg
      Puma Puma Takki Favorite 2XL Puma Black Takki Favorite 2XL Puma Black Takki Favorite 2XL Puma Black Monipuolinen juoksutakki tuulenpitävää, vettä hylkivää ja hengittävää materiaalia. Heijastavien yksityiskohtien ansiosta näyt myös pimeässä. Puma Run Favorite Woven Jacket sopii erinomaisesti juoksuun ja muuhun ulkoliikuntaan. Tuotetiedot: Malli: Normaali Teknologia(t): DryCell Materiaali: Polyesteri 100 % Vedenpitävä / vettä hylkivä: Vettä hylkivä Tuulenpitävä / tuulta hylkivä: Tuulenpitävä Hengittävä: Kyllä Kosteutta siirtävä: Kyllä Muita yksityiskohtia: Tasku(t): Kaksi taskua Kork... (2)
      Puma Takki Favorite 2XL Puma Black
      • 04063697425828
      1
    • POC Guardian Air Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225430487.jpg
      POC POC Guardian Air Jacket Guardian Air Jacket Guardian Air Jacket POC Guardian Air Jacket on vuoriton salitakki maastopyöräilyyn. Sopii miehille. (2)
      POC Guardian Air Jacket
      • 07325549947986
      2
    • Oakley Apparel Täysi Vetoketjuhuppari Relax S Blackout
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183182303.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227855093.jpg
      Oakley Apparel Oakley Apparel Täysi Vetoketjuhuppari Relax S Blackout Täysi Vetoketjuhuppari Relax S Blackout Täysi Vetoketjuhuppari Relax S Blackout Materiaali: Collegekangas; Pääntie: Hupullinen; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vetoketju, Kengurutasku, Huppu kiristysnyörillä, Ribbiresori; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Label Print; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      Oakley Apparel Täysi Vetoketjuhuppari Relax S Blackout
      • 00193517097103
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 78.85
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 78.85
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 76.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 76.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 76.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 76.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 76.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 76.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 76.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 76.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 76.85
    • info@vertaa.fi