x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fjällräven Reporter Lite Vest M

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fjällräven Reporter Lite Vest M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fjällräven Reporter Lite Vest M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fjällräven Reporter Lite Vest M
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214817899.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/139804178.jpg?ts=1
Fjällräven Fjällräven Reporter Lite Vest M Reporter Lite Vest M Reporter Lite Vest M Kevyt ja kestävä liivi useilla taskuilla Käytännöllinen liivi G-1000 Lite -kankaasta, verkkovuorilla ja suoralla kauluksella, joka nousee vähän matkaa ylös. Ajaton "reportterimalli", jossa paljon käteviä taskuja kaikille tavaroille, joiden on oltava käden ulottuvilla, muun muassa käsitaskut, joita voi käyttää kahdesta suunnasta. Edessä kaksisuuntainen vetoketju ja tuulensuojalista. Hengittävää, nopeasti kuivuvaa G-1000® Lite -materiaalia Edessä neljä läpällistä, nepparikiinnitteistä taskua He... (1)
  • 07392158799626
  • 07392158799596
  • 07392158799619
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Beige, Harmaa, Ruskea, Vihreä
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi, Puuvilla
  • 159.00 159.00 EUR 2
    2
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Miesten käytännöllinen liivi G-1000 Lite -kangasta.159.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Kevyt ja kestävä liivi useilla taskuilla Käytännöllinen liivi G-1000 Lite -kankaasta, verkkovuorilla ja suoralla kauluksella, joka nousee...159.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Mammut Chamuera Sweater Sininen S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164730851.jpg?ts=1
      Mammut Mammut Chamuera Sweater Sininen S Chamuera Sweater Sininen S Chamuera Sweater Sininen S (1)
      Mammut Chamuera Sweater Sininen S
      • 07613357750073
      1
    • Odlo Essential Light Print Jacket Vihreä L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234072246.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240998791.jpg?ts=1
      Odlo Odlo Essential Light Print Jacket Vihreä L Essential Light Print Jacket Vihreä L Essential Light Print Jacket Vihreä L (1)
      Odlo Essential Light Print Jacket Vihreä L
      • 07613361993794
      1
    • Adidas Marathon Supernova Jacket Musta L / Regular
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216558483.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222580939.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Marathon Supernova Jacket Musta L / Regular Marathon Supernova Jacket Musta L / Regular Marathon Supernova Jacket Musta L / Regular Adidas Men's Marathon Translucent Jacket on vuoriton salitakki juoksuun. Sopii miehille. (1)
      Adidas Marathon Supernova Jacket Musta L / Regular
      • 04065423712554
      2
      deal
    • Adidas Urheilullinen collegetakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212979078.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225104210.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235609801.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Urheilullinen collegetakki Urheilullinen collegetakki Urheilullinen collegetakki Materiaali: Collegekangas; Sulkemistapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Pääntie: Hupullinen; Design: Hupulla, Suora leikkaus; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas; Yksityiskohta: Sivuraidat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Adidas Urheilullinen collegetakki
      • 04064054235296
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
    • info@vertaa.fi