x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    urheilutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    9960 - 24
    • Buff Meir Ultralight Jacket Musta L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224112599.jpg?ts=1
      Buff Buff Meir Ultralight Jacket Musta L Meir Ultralight Jacket Musta L Meir Ultralight Jacket Musta L (1)
      Buff Meir Ultralight Jacket Musta L
      • 08428927383372
      1
      56.39 EUR
    • Ultimate Direction Ventro Hoodie Jacket Harmaa XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222593407.jpg?ts=1
      Ultimate Direction Ultimate Direction Ventro Hoodie Jacket Harmaa XL Ventro Hoodie Jacket Harmaa XL Ventro Hoodie Jacket Harmaa XL (1)
      Ultimate Direction Ventro Hoodie Jacket Harmaa XL
      • 00054003821773
      1
      154.89 EUR
    • Ultimate Direction Ventro Hoodie Jacket Harmaa M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225117295.jpg?ts=1
      Ultimate Direction Ultimate Direction Ventro Hoodie Jacket Harmaa M Ventro Hoodie Jacket Harmaa M Ventro Hoodie Jacket Harmaa M (1)
      Ultimate Direction Ventro Hoodie Jacket Harmaa M
      • 00054003821759
      1
      154.89 EUR
    • Arch Max Windstopper Hoodie Jacket Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223108580.jpg?ts=1
      Arch Max Arch Max Windstopper Hoodie Jacket Musta M Windstopper Hoodie Jacket Musta M Windstopper Hoodie Jacket Musta M (1)
      Arch Max Windstopper Hoodie Jacket Musta M
      • 06283693118380
      1
      97.89 EUR
    • Nike Therma Fit Repel Synthetic Fill Jacket Sininen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222577894.jpg?ts=1
      Nike Nike Therma Fit Repel Synthetic Fill Jacket Sininen M Therma Fit Repel Synthetic Fill Jacket Sininen M Therma Fit Repel Synthetic Fill Jacket Sininen M (1)
      Nike Therma Fit Repel Synthetic Fill Jacket Sininen M
      • 00195242196557
      1
      85.89 EUR
    • Joma Free Time Coe Raincoat Sininen 2XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224104354.jpg?ts=1
      Joma Joma Free Time Coe Raincoat Sininen 2XL Free Time Coe Raincoat Sininen 2XL Free Time Coe Raincoat Sininen 2XL (1)
      Joma Free Time Coe Raincoat Sininen 2XL
      • 09999238545135
      1
      64.39 EUR
    • Sport Hg Place Technical Vest Punainen,Musta XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225116580.jpg?ts=1
      Sport Hg Sport Hg Place Technical Vest Punainen,Musta XL Place Technical Vest Punainen,Musta XL Place Technical Vest Punainen,Musta XL (1)
      Sport Hg Place Technical Vest Punainen,Musta XL
      • 08435536609342
      1
      66.89 EUR
    • 42k Running Wind Jacket Pinkki M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225118136.jpg?ts=1
      42k Running 42k Running Wind Jacket Pinkki M Wind Jacket Pinkki M Wind Jacket Pinkki M (1)
      42k Running Wind Jacket Pinkki M
      • 08435624117612
      1
      33.39 EUR
    • Izas Sidney W Jacket Keltainen XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226695583.jpg?ts=1
      Izas Izas Sidney W Jacket Keltainen XL Sidney W Jacket Keltainen XL Sidney W Jacket Keltainen XL (1)
      Izas Sidney W Jacket Keltainen XL
      • 08434076748573
      1
      44.89 EUR
    • 2XU Utility Insulation Jacket Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224113873.jpg?ts=1
      2XU 2XU Utility Insulation Jacket Musta M Utility Insulation Jacket Musta M Utility Insulation Jacket Musta M (1)
      2XU Utility Insulation Jacket Musta M
      • 09336340868538
      1
      238.89 EUR
    • Joma Bremen Raincoat Sininen XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229315420.jpg?ts=1
      Joma Joma Bremen Raincoat Sininen XL Bremen Raincoat Sininen XL Bremen Raincoat Sininen XL (1)
      Joma Bremen Raincoat Sininen XL
      • 09997011045124
      1
      46.39 EUR
    • GORE WEAR R3 Goretex Active Hoodie Jacket Sininen L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225314700.jpg?ts=1
      GORE WEAR GORE WEAR R3 Goretex Active Hoodie Jacket Sininen L R3 Goretex Active Hoodie Jacket Sininen L R3 Goretex Active Hoodie Jacket Sininen L (1)
      GORE WEAR R3 Goretex Active Hoodie Jacket Sininen L
      • 04017912113045
      1
      165.39 EUR
    • Joma Explorer Full Zip Fleece Musta L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224509485.jpg?ts=1
      Joma Joma Explorer Full Zip Fleece Musta L Explorer Full Zip Fleece Musta L Explorer Full Zip Fleece Musta L (1)
      Joma Explorer Full Zip Fleece Musta L
      • 08445456026556
      1
      36.89 EUR
    • Izas Sidney W Jacket Sininen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227021649.jpg?ts=1
      Izas Izas Sidney W Jacket Sininen M Sidney W Jacket Sininen M Sidney W Jacket Sininen M (1)
      Izas Sidney W Jacket Sininen M
      • 08434076748610
      1
      45.89 EUR
    • Izas Sidney Jacket Musta XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227021674.jpg?ts=1
      Izas Izas Sidney Jacket Musta XL Sidney Jacket Musta XL Sidney Jacket Musta XL (1)
      Izas Sidney Jacket Musta XL
      • 08434076471716
      1
      35.89 EUR
    • Izas Sidney W Jacket Vihreä XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227184968.jpg?ts=1
      Izas Izas Sidney W Jacket Vihreä XL Sidney W Jacket Vihreä XL Sidney W Jacket Vihreä XL (1)
      Izas Sidney W Jacket Vihreä XL
      • 08434076748450
      1
      45.39 EUR
    • Adidas Marathon Jacket Valkoinen XS / Regular
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230524998.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Marathon Jacket Valkoinen XS / Regular Marathon Jacket Valkoinen XS / Regular Marathon Jacket Valkoinen XS / Regular (1)
      Adidas Marathon Jacket Valkoinen XS / Regular
      • 04065415248153
      1
      122.39 EUR
    • Raidlight Revolutiv Mp+ Jacket Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222587620.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230081118.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230080299.jpg?ts=1
      Raidlight Raidlight Revolutiv Mp+ Jacket Musta M Revolutiv Mp+ Jacket Musta M Revolutiv Mp+ Jacket Musta M (1)
      Raidlight Revolutiv Mp+ Jacket Musta M
      • 03607683646005
      1
      209.89 EUR
    • Adidas Marathon Adizero Jacket Pinkki XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224100049.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Marathon Adizero Jacket Pinkki XL Marathon Adizero Jacket Pinkki XL Marathon Adizero Jacket Pinkki XL (1)
      Adidas Marathon Adizero Jacket Pinkki XL
      • 04065423560247
      1
      123.89 EUR
    • Joma Pasarela Iii Jacket Valkoinen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224099838.jpg?ts=1
      Joma Joma Pasarela Iii Jacket Valkoinen M Pasarela Iii Jacket Valkoinen M Pasarela Iii Jacket Valkoinen M (1)
      Joma Pasarela Iii Jacket Valkoinen M
      • 08424309069841
      1
      42.89 EUR
    • 42k Running Softshell Jacket Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225118244.jpg?ts=1
      42k Running 42k Running Softshell Jacket Musta M Softshell Jacket Musta M Softshell Jacket Musta M (1)
      42k Running Softshell Jacket Musta M
      • 08435624116820
      1
      39.89 EUR
    • Sport Hg Place Technical Vest Musta L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225113932.jpg?ts=1
      Sport Hg Sport Hg Place Technical Vest Musta L Place Technical Vest Musta L Place Technical Vest Musta L (1)
      Sport Hg Place Technical Vest Musta L
      • 08435536609380
      1
      66.89 EUR
    • Otso Waterproof Ultra Light Jacket Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223321450.jpg?ts=1
      Otso Otso Waterproof Ultra Light Jacket Musta M Waterproof Ultra Light Jacket Musta M Waterproof Ultra Light Jacket Musta M (1)
      Otso Waterproof Ultra Light Jacket Musta M
      • 08435591319507
      1
      151.89 EUR
    • Joma Bremen Raincoat Sininen 2XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229304249.jpg?ts=1
      Joma Joma Bremen Raincoat Sininen 2XL Bremen Raincoat Sininen 2XL Bremen Raincoat Sininen 2XL (1)
      Joma Bremen Raincoat Sininen 2XL
      • 09997011045131
      1
      46.39 EUR
    1 415
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Juoksutakit DEFAULT
        • juoksu
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Under Armour DEFAULT
        • under_armour
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Urheilulaji (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Metsästys (metsa_stys)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Salibandy (salibandy)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Under Armour (under_armour)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Reebok (reebok)
      • Puma (puma)
      • Salomon (salomon)
      • The North Face (the_north_face)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Adidas By Stella Mccartney (adidas_by_stella_mccartney)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Agu (agu)
      • Almgwand (almgwand)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amundsen (amundsen)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arch Max (arch_max)
      • Armedangels (armedangels)
      • Assos (assos)
      • Athlecia (athlecia)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Basil (basil)
      • Bauer (bauer)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Cat (black_cat)
      • Black Crows (black_crows)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blueball Sport (blueball_sport)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Browning (browning)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buff (buff)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Deha (deha)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Furygan (furygan)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Giro (giro)
      • Givova (givova)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Guilty 76 Racing (guilty_76_racing)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HKMX (hkmx)
      • Hock (hock)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IXS (ixs)
      • Izas (izas)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • Jordan (jordan)
      • K-way (k_way)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic Trout (magic_trout)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mavic (mavic)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Musto (musto)
      • Mymo (mymo)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nordic Hawk (nordic_hawk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NOX (nox)
      • NRS (nrs)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • One Way (one_way)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Project Rock (project_rock)
      • Projob (projob)
      • Protective (protective)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Raidlight (raidlight)
      • Raiski (raiski)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Redpoint (redpoint)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • RH+ (rh_)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Varley (varley)
      • Vaude (vaude)
      • VOID (void)
      • Volcom (volcom)
      • Votec (votec)
      • Warrior (warrior)
      • Weather Report (weather_report)
      • Whistler (whistler)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilier (wilier)
      • Wolfskin Tech Lab (wolfskin_tech_lab)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yeti (yeti)
      • Yoko (yoko)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 125 € (price_3)
      • ≥ 125 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi