x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pinewood urheilutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • Pinewood Unisex Ultra Body-Heat Vest
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162458488.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Unisex Ultra Body-Heat Vest Unisex Ultra Body-Heat Vest Unisex Ultra Body-Heat Vest Pinewood Ultra Body-Heat - Liivi - XL (5590-412-XL) (1)
      Pinewood Unisex Ultra Body-Heat Vest
      • 07331090312982
      2
      179.90 EUR
    • Pinewood Unisex Ultra Body-Heat Vest
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162458488.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Unisex Ultra Body-Heat Vest Unisex Ultra Body-Heat Vest Unisex Ultra Body-Heat Vest Pinewood Ultra Body-Heat - Liivi - L (5590-412-L) (1)
      Pinewood Unisex Ultra Body-Heat Vest
      • 07331090312975
      2
      179.90 EUR
    • Pinewood Women's Furudal Hunter Pro Camou Vest
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210596690.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Women's Furudal Hunter Pro Camou Vest Women's Furudal Hunter Pro Camou Vest Women's Furudal Hunter Pro Camou Vest Käytännöllinen koiranohjaajan liivi naisille, monia käteviä taskuja sekä yksityiskohtia. Liivissä on ympäristöystävällinen, vettähylkivä käsittely sekä metsästyksessä tarvittavia taskuja, kuten VHF-radiotasku antennin ulostuloaukolla, tilavat etutaskut, selkätasku sekä D-lenkki. Uutuutena vesipullon pidike takana. Leikkaus on naisellinen ja istuvuus normaali.Liivi on erittäin hengittävä mesh-materiaalin ansiosta, joten se on miellyttävän tuntuinen myös lämpimällä säällä tai liikkuvissa aktivi... (1)
      Pinewood Women's Furudal Hunter Pro Camou Vest
      • 07331090331259
      2
      105.80 EUR
    • Pinewood Borgan Jacket Anthracite S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199415909.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Borgan Jacket Anthracite S Borgan Jacket Anthracite S Borgan Jacket Anthracite S Kevyellä vanueristeellä varustettu miesten takki syksyyn ja talveen. (1)
      Pinewood Borgan Jacket Anthracite S
      • 07331090306844
      1
      most_sold
      159.00 EUR
    • Pinewood Borgan Jacket Sinappi XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199415943.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Borgan Jacket Sinappi XL Borgan Jacket Sinappi XL Borgan Jacket Sinappi XL Kevyellä vanueristeellä varustettu miesten takki syksyyn ja talveen. (1)
      Pinewood Borgan Jacket Sinappi XL
      • 07331090306936
      1
      159.00 EUR
    • Pinewood Borgan Jacket Sinappi M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199415943.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Borgan Jacket Sinappi M Borgan Jacket Sinappi M Borgan Jacket Sinappi M Kevyellä vanueristeellä varustettu miesten takki syksyyn ja talveen. (1)
      Pinewood Borgan Jacket Sinappi M
      • 07331090306912
      1
      159.00 EUR
    • Pinewood Women's Nydala Wool Vest
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203515044.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Women's Nydala Wool Vest Women's Nydala Wool Vest Women's Nydala Wool Vest Pinewood Women's Nydala Wool Vest on metsästysliivi metsästykseen. Sopii naisille. (1)
      Pinewood Women's Nydala Wool Vest
      • 07331090333543
      1
      101.80 EUR
    • Pinewood Borgan Jacket Anthracite XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199415909.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Borgan Jacket Anthracite XL Borgan Jacket Anthracite XL Borgan Jacket Anthracite XL Kevyellä vanueristeellä varustettu miesten takki syksyyn ja talveen. (1)
      Pinewood Borgan Jacket Anthracite XL
      • 07331090306875
      1
      159.00 EUR
    • Pinewood Borgan Jacket Anthracite XXL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199415909.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Borgan Jacket Anthracite XXL Borgan Jacket Anthracite XXL Borgan Jacket Anthracite XXL Kevyellä vanueristeellä varustettu miesten takki syksyyn ja talveen. (1)
      Pinewood Borgan Jacket Anthracite XXL
      • 07331090306882
      1
      159.00 EUR
    • Pinewood Borgan Jacket Anthracite L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199415909.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Borgan Jacket Anthracite L Borgan Jacket Anthracite L Borgan Jacket Anthracite L Kevyellä vanueristeellä varustettu miesten takki syksyyn ja talveen. (1)
      Pinewood Borgan Jacket Anthracite L
      • 07331090306868
      1
      159.00 EUR
    • Pinewood Unisex Ultra Body-Heat Vest
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162458488.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Unisex Ultra Body-Heat Vest Unisex Ultra Body-Heat Vest Unisex Ultra Body-Heat Vest Pinewood Ultra Body-Heat - Liivi - XXL (5590-412-XXL) (1)
      Pinewood Unisex Ultra Body-Heat Vest
      • 07331090312999
      1
      199.90 EUR
    • Pinewood Borgan Jacket Sinappi L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199415943.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Borgan Jacket Sinappi L Borgan Jacket Sinappi L Borgan Jacket Sinappi L Kevyellä vanueristeellä varustettu miesten takki syksyyn ja talveen. (1)
      Pinewood Borgan Jacket Sinappi L
      • 07331090306929
      1
      159.00 EUR
    • Pinewood Borgan Jacket Anthracite M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199415909.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Borgan Jacket Anthracite M Borgan Jacket Anthracite M Borgan Jacket Anthracite M Kevyellä vanueristeellä varustettu miesten takki syksyyn ja talveen. (1)
      Pinewood Borgan Jacket Anthracite M
      • 07331090306851
      1
      159.00 EUR
    • Pinewood Women's Pinewood Pile Vest
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205070135.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Women's Pinewood Pile Vest Women's Pinewood Pile Vest Women's Pinewood Pile Vest Pinewood Women's Pinewood Pile Vest on metsästysliivi metsästykseen. Sopii naisille. (1)
      Pinewood Women's Pinewood Pile Vest
      • 07331090347205
      1
      72.80 EUR
    • Pinewood Women's Pinewood Pile Vest
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205070135.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Women's Pinewood Pile Vest Women's Pinewood Pile Vest Women's Pinewood Pile Vest Pinewood Women's Pinewood Pile Vest on metsästysliivi metsästykseen. Sopii naisille. (1)
      Pinewood Women's Pinewood Pile Vest
      • 07331090347212
      1
      72.80 EUR
    • Pinewood Borgan Jacket Sinappi XXL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199415943.jpg?ts=1
      Pinewood Pinewood Borgan Jacket Sinappi XXL Borgan Jacket Sinappi XXL Borgan Jacket Sinappi XXL Kevyellä vanueristeellä varustettu miesten takki syksyyn ja talveen. (1)
      Pinewood Borgan Jacket Sinappi XXL
      • 07331090306943
      1
      159.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Juoksutakit DEFAULT
        • juoksu
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Under Armour DEFAULT
        • under_armour
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Urheilulaji (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Metsästys (metsa_stys)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Salibandy (salibandy)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Under Armour (under_armour)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Reebok (reebok)
      • Puma (puma)
      • Salomon (salomon)
      • The North Face (the_north_face)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 42k Running (42k_running)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Adidas By Stella Mccartney (adidas_by_stella_mccartney)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Agu (agu)
      • Almgwand (almgwand)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amundsen (amundsen)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arch Max (arch_max)
      • Armedangels (armedangels)
      • Assos (assos)
      • Athlecia (athlecia)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Basil (basil)
      • Bauer (bauer)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Cat (black_cat)
      • Black Crows (black_crows)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blueball Sport (blueball_sport)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Browning (browning)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buff (buff)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Deha (deha)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • DOBENO (dobeno)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Furygan (furygan)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Giro (giro)
      • Givova (givova)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Guilty 76 Racing (guilty_76_racing)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HKMX (hkmx)
      • Hock (hock)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IXS (ixs)
      • Izas (izas)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • K-way (k_way)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Killtec (killtec)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic Trout (magic_trout)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mavic (mavic)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Musto (musto)
      • Mymo (mymo)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Newwood (newwood)
      • Nordic Hawk (nordic_hawk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NOX (nox)
      • NRS (nrs)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • One Way (one_way)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Project Rock (project_rock)
      • Projob (projob)
      • Protective (protective)
      • Pyua (pyua)
      • Rab (rab)
      • Raidlight (raidlight)
      • Raiski (raiski)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Redpoint (redpoint)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • RH+ (rh_)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Saucony (saucony)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Varley (varley)
      • Vaude (vaude)
      • VOID (void)
      • Volcom (volcom)
      • Votec (votec)
      • Warrior (warrior)
      • Whistler (whistler)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilier (wilier)
      • Wolfskin Tech Lab (wolfskin_tech_lab)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yeti (yeti)
      • Yoko (yoko)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 125 € (price_3)
      • ≥ 125 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi