x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

The North Face Women’S Drew Peak Pullover Hoodie

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut The North Face Women’S Drew Peak Pullover Hoodie
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot The North Face Women’S Drew Peak Pullover Hoodie
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
The North Face Women’S Drew Peak Pullover Hoodie
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144857984.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227045120.jpg
The North Face The North Face Women’S Drew Peak Pullover Hoodie Women’S Drew Peak Pullover Hoodie Women’S Drew Peak Pullover Hoodie Naisten puuvillarinen huppari Ihoa vasten pehmeä, mukavan rento huppariarjen ja vapaa-ajan seikkailuihin. Huppari on klassinen valinta arjen menoihin. Huppu tuo lisäsuojaa ja -lämpöä, kun säät viilenevät. Iso kengurutasku edessä mahdollistaa käsien lämmittelyn sekä pikkutavaroiden kuljetuksen. Edessä The North Face -logo Edessä tasku kahdella avoimella suuaukolla Helmassa ja hihansuissa joustavat resorit 100 % puuvilla (1)
  • 00888656117729
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
    • Kuvio: Logo
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Mustavalkoinen, Valkoinen
    • Materiaalit: Puuvilla
  • Koko
    • Vaatteen koko: XS
  • 82.95 82.95 EUR 1
    1
    • Partioaitta Partioaitta
      Naisten puuvillarinen huppari Ihoa vasten pehmeä, mukavan rento huppariarjen ja vapaa-ajan seikkailuihin. Huppari on klassinen valinta ar...82.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Hummel Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201432694.jpg
      Hummel Hummel Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873 Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873 Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873 Koodi 083050-873 - Koko S. (1)
      Hummel Takki Hummel hummel authentic charge tadium 083050-873
      • 05700494228397
      1
    • GORE WEAR Tempest Jacke Damen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213965901.jpg
      GORE WEAR GORE WEAR Tempest Jacke Damen Tempest Jacke Damen Tempest Jacke Damen Urheilullinen, lämmin ja tuulenpitävä takki moneen menoon Valmistettu erityisesti kylmän kelin talvipyöräilyyn tämä urheilullinen pyöräilytakki on tuulenpitävä, vettähylkivä ja mukavan lämmin. Unohdettu ei ole myöskään välttämätöntä hengittävyyttä. Sääsuojan ja hengittävyyden esimerkillinen tekninen yhdistelmä on Gore-Tex Infinium -kankaan ansiota. Tuulenpitävyys ja kennorakenteinen fleecevuori takaavat tarvittavan lämmön; napakasti istuva pystykaulus, jonka sisäpuolella on fleecekangasta, j... (1)
      GORE WEAR Tempest Jacke Damen
      • 04017912128360
      2
    • Schöffel Zeeland Takki Miehet, sininen 2022 EU 52 | L MTB-takit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218015509.jpg
      Schöffel Schöffel Zeeland Takki Miehet, sininen 2022 EU 52 | L MTB-takit Zeeland Takki Miehet, sininen 2022 EU 52 | L MTB-takit Zeeland Takki Miehet, sininen 2022 EU 52 | L MTB-takit Keskeiset tiedot: Tyyppi: Softshell-takki; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Käyttötarkoitus: vapaa-aika, Maantie/MTB; Ominaisuudet: Taskut: takatasku vetoketjulla; Materiaali: 77% polyester, 18% lyocell, 5% elastane; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: With chin reinforcement for optimal wearing comfort, Spectacle cleaning cloth inside the hem (1)
      Schöffel Zeeland Takki Miehet, sininen 2022 EU 52 | L MTB-takit
      • 04061636858751
      1
    • Patagonia Treenitakit Miehet, Houdini Jkt, S, Cloudberry Orange
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217204414.jpg
      Patagonia Patagonia Treenitakit Miehet, Houdini Jkt, S, Cloudberry Orange Treenitakit Miehet, Houdini Jkt, S, Cloudberry Orange Treenitakit Miehet, Houdini Jkt, S, Cloudberry Orange Keskeiset tiedot: Tyyppi: Tuulitakki; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % nailon; Keskeiset tiedot: Pituus: Lyhyt; Vaatteen käyttötarkoitus: Yderlag / vandbeskyttelse; Kausi: Kevät/syksy; Ominaisuudet: Vettähylkivä: Vandafvisende; Tuulenpitävä: Vindtæt; Materiaali: Materiaalin tyyppi: keinokuitu; Pinnoite: DWR; Ominaisuudet: Ulkotaskut: 1 vetoketjullinen rintatasku; Sisältää hupun.: kyllä; Vetoketju: Täysipituinen, Leukasuojalla; Huppu: Yksityiskohdat: kiinteä; Hiha: Hihansuut: Osittain jousta... (1)
      Patagonia Treenitakit Miehet, Houdini Jkt, S, Cloudberry Orange
      • 00194187861124
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 82.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 82.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 82.95
    • info@vertaa.fi