x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ziener - Women's Narina - Hiihtotakki 44, punainen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ziener - Women's Narina - Hiihtotakki 44, punainen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ziener - Women's Narina - Hiihtotakki 44, punainen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ziener - Women's Narina - Hiihtotakki 44, punainen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246673212.jpg?ts=1
Ziener Ziener - Women's Narina - Hiihtotakki 44, punainen - Women's Narina - Hiihtotakki 44, punainen - Women's Narina - Hiihtotakki 44, punainen Ziener Women's Narina Hiihtotakki: Väri: Punainen; Koko: 44; Ominaisuudet: PrimaLoft, Tuulenpitävä, Stretch, Eristävä; Käyttötarkoitus: Maastohiihto; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri, Täytemateriaali: 100% Polyesteri; Lisää Ziener-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
  • 04063833543836
  • 04063833543843
1
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Punainen
    • Materiaalit: Polyesteri
  • Koko
    • Vaatteen koko: 44
  • 101.96 119.95 EUR 1
    1
    • Bergfreunde.fi Bergfreunde.fi
      Ziener Women's Narina Hiihtotakki: Väri: Punainen; Koko: 44; Ominaisuudet: PrimaLoft, Tuulenpitävä, Stretch, Eristävä; Käyttötarkoitus: M...
      101.96, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Boss green Urheilullinen collegetakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240272319.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250462143.jpg?ts=1
      Boss green Boss green Urheilullinen collegetakki Urheilullinen collegetakki Urheilullinen collegetakki Design: Suora sauma, Sivuraidat, Sivuttaiset upotutetut taskut; Sulkemistapa: Vetoketju; Materiaali: Collegekangas; Pääntie: Hupullinen; Kuvio: Logoprintti; Lisätiedot: Samansävyiset saumat, Kevyt kangas; Malli: Normaali malli; Hihan pituus: Pitkähihainen (1)
      Boss green Urheilullinen collegetakki
      • 04063534726057
      1
    • Endurance Urheilutakki 'Justine'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234073386.jpg?ts=1
      Endurance Endurance Urheilutakki 'Justine' Urheilutakki 'Justine' Urheilutakki 'Justine' Hyperstretch pyöräilytakki Vedenpitävä 5000mm Heijastavia elementtej Takataskut Takapituus 68cm (koko L). Materiaali: 100% Polyesteri, 120g (1)
      Endurance Urheilutakki 'Justine'
      • 05715182557710
      1
    • Columbia Ulkoilutakki 'Marquam Peak Fusion'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243579832.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246637211.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246637210.jpg?ts=1
      Columbia Columbia Ulkoilutakki 'Marquam Peak Fusion' Ulkoilutakki 'Marquam Peak Fusion' Ulkoilutakki 'Marquam Peak Fusion' Design: Nepparikiinnitys, Huppu irrotettavalla tekoturkisreunuksella, Pystykaulus, Piilotettu vetoketju, Päälleommellut taskut, Kontarastiväriset sisäkkeet; Sulkemistapa: Vetoketju; Vuori: Lämmin vuori; Kuvio: Väriblokit; Huppu: Irrotettava huppu, Säädettävä huppu; Lisätiedot: Samansävyiset saumat, Kestävä kangas, Label Print; Yksityiskohdat: Säädettävä hihansuu, Ylös asti sulkeutuva, Nyörikuja saumassa, Sivuttaiset vetoketjutaskut, Vetoketju, jossa on tuulisuojalista; Malli: Normaali malli (1)
      Columbia Ulkoilutakki 'Marquam Peak Fusion'
      • 00194895454564
      1
    • The North Face Ulkoilutakki 'First Dawn'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214723462.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219587121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250264766.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250175207.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228643600.jpg?ts=1
      The North Face The North Face Ulkoilutakki 'First Dawn' Ulkoilutakki 'First Dawn' Ulkoilutakki 'First Dawn' The North Face Women's First Dawn Packable Jacket on sadetakki vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      The North Face Ulkoilutakki 'First Dawn'
      • 00194904693915
      1
      deal
    • min
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 115.85
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 115.85
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 101.96
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 101.96
    • info@vertaa.fi