x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Chillaz urheilutoppi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Chillaz - Women's Cielo Stripes - Toppi 42, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225263417.jpg?ts=1
      Chillaz Chillaz - Women's Cielo Stripes - Toppi 42, valkoinen - Women's Cielo Stripes - Toppi 42, valkoinen - Women's Cielo Stripes - Toppi 42, valkoinen Chillaz Women's Cielo Stripes Toppi: Väri: Valkoinen; Koko: 42; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Puuvilla, 16% Modaali, 13% Lyocell, 10% Elastaani; Lisää Chillaz-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Chillaz - Women's Cielo Stripes - Toppi 42, valkoinen
      • 09120117325177
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Chillaz - Women's Cielo Stripes - Toppi 36, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225264106.jpg?ts=1
      Chillaz Chillaz - Women's Cielo Stripes - Toppi 36, valkoinen - Women's Cielo Stripes - Toppi 36, valkoinen - Women's Cielo Stripes - Toppi 36, valkoinen Chillaz Women's Cielo Stripes Toppi: Väri: Valkoinen; Koko: 36; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Puuvilla, 16% Modaali, 13% Lyocell, 10% Elastaani; Lisää Chillaz-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Chillaz - Women's Cielo Stripes - Toppi 36, valkoinen
      • 09120117325214
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Chillaz - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229581158.jpg?ts=1
      Chillaz Chillaz - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen Chillaz Women's Leonidio Toppi: Väri: Valkoinen; Koko: 38; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Puuvilla, 16% Modaali, 13% Lyocell, 10% Elastaani; Lisää Chillaz-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Chillaz - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen
      • 09120117325368
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Chillaz - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 40, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223387468.jpg?ts=1
      Chillaz Chillaz - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 40, sininen - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 40, sininen - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 40, sininen Chillaz Women's Kauai Zigzag Ornament Toppi: Väri: Sininen; Koko: 40; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Vaeltaminen, Boulderointi, Kiipeily, Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Puuvilla, 16% Modaali, 13% Lyocell, 10% Elastaani; Lisää Chillaz-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Chillaz - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 40, sininen
      • 09120117325092
      1
      deal
      48.90 EUR
    • Chillaz - Women's Cielo Stripes - Toppi 38, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223387483.jpg?ts=1
      Chillaz Chillaz - Women's Cielo Stripes - Toppi 38, valkoinen - Women's Cielo Stripes - Toppi 38, valkoinen - Women's Cielo Stripes - Toppi 38, valkoinen Chillaz Women's Cielo Stripes Toppi: Väri: Valkoinen; Koko: 38; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Puuvilla, 16% Modaali, 13% Lyocell, 10% Elastaani; Lisää Chillaz-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Chillaz - Women's Cielo Stripes - Toppi 38, valkoinen
      • 09120117325290
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Chillaz - Women's Massouri Tie-Dye - Toppi 38, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229581253.jpg?ts=1
      Chillaz Chillaz - Women's Massouri Tie-Dye - Toppi 38, sininen - Women's Massouri Tie-Dye - Toppi 38, sininen - Women's Massouri Tie-Dye - Toppi 38, sininen Chillaz Women's Massouri TieDye Toppi: Väri: Sininen; Koko: 38; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Puuvilla, 16% Modaali, 13% Lyocell, 10% Elastaani; Lisää Chillaz-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Chillaz - Women's Massouri Tie-Dye - Toppi 38, sininen
      • 09120117324736
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Chillaz - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229581493.jpg?ts=1
      Chillaz Chillaz - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen Chillaz Women's Leonidio Toppi: Väri: Valkoinen; Koko: 38; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Puuvilla, 16% Modaali, 13% Lyocell, 10% Elastaani; Lisää Chillaz-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Chillaz - Women's Leonidio - Toppi 38, valkoinen
      • 09120117325436
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Chillaz - Women's Massouri Triangle Watercolor - Toppi 42, violetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229581142.jpg?ts=1
      Chillaz Chillaz - Women's Massouri Triangle Watercolor - Toppi 42, violetti - Women's Massouri Triangle Watercolor - Toppi 42, violetti - Women's Massouri Triangle Watercolor - Toppi 42, violetti Chillaz Women's Massouri Triangle Watercolor Toppi: Väri: Violetti; Koko: 42; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Puuvilla, 16% Modaali, 13% Lyocell, 10% Elastaani; Lisää Chillaz-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Chillaz - Women's Massouri Triangle Watercolor - Toppi 42, violetti
      • 09120117324682
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Chillaz - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 44, vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225261768.jpg?ts=1
      Chillaz Chillaz - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 44, vaaleanpunainen - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 44, vaaleanpunainen - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 44, vaaleanpunainen Chillaz Women's Kauai Zigzag Ornament Toppi: Väri: Vaaleanpunainen; Koko: 44; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Vaeltaminen, Boulderointi, Kiipeily, Matkailu; Materiaalia: Päämateriaali: 61% Puuvilla, 16% Modaali, 13% Lyocell, 10% Elastaani; Lisää Chillaz-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Chillaz - Women's Kauai Zigzag Ornament - Toppi 44, vaaleanpunainen
      • 09120117324972
      • 09120117324927
      1
      deal
      48.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • About You (about_you)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Adidas By Stella Mccartney (adidas_by_stella_mccartney)
      • Agu (agu)
      • Aim'n (aim_n)
      • Alprausch (alprausch)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Athlecia (athlecia)
      • Babolat (babolat)
      • Bench (bench)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Crown (black_crown)
      • Bleed (bleed)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chillaz (chillaz)
      • Ciele (ciele)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Damella (damella)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deha (deha)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Devold (devold)
      • DKNY (dkny)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • Famme (famme)
      • FILA (fila)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gasp (gasp)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GreenBomb (greenbomb)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Gym Glamour (gym_glamour)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • HKMX (hkmx)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • iON (ion)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jbs (jbs)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • KAVU (kavu)
      • Killtec (killtec)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • KORAL (koral)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Melawear (melawear)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mymo (mymo)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • NIHIL (nihil)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • On Running (on_running)
      • Only Play (only_play)
      • Onzie (onzie)
      • Orsay (orsay)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Project Rock (project_rock)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rafiki (rafiki)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • S/LAB (s_lab)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • SAYSKY (saysky)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Spalding (spalding)
      • Spyder (spyder)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • THORN+fit (thorn_fit)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top4Running (top4running)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varley (varley)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Wild Country (wild_country)
      • X-Bionic (x_bionic)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 32 € (price_2)
      • 32 € - 40 € (price_3)
      • ≥ 40 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilulaji):
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Multisport (multisport)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Tanssi (tanssi)
      • Tennis (tennis)
      • Uinti (uinti)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Tekninen toppi (tekninen_paita)
      • Crop top (crop_top)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kashmir (kashmir)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi