x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    JBS urheilutoppi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • JBS Organic Cotton Top Wide Straps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167519853.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/267755468.jpg?ts=1
      JBS JBS Organic Cotton Top Wide Straps Organic Cotton Top Wide Straps Organic Cotton Top Wide Straps Tyylikäs JBS of Denmark perustoppi. Pehmeässä topissa on leveät olkaimet ja pyöreä pääntie ja se sopii monenlaiseen käyttöön. Pidä toppia sellaisenaan, alustoppia tai treenitoppina! Toppi istuu ihanasti ja siinä ei ole lappuja, jotka hankaavat tai ärsyttävät ihoa. Valmistettu ihanasta ekologisesta puuvillasekoitteesta, joka takaa pehmeän tunteen sekä istuu hyvin ja kestää pesusta toiseen. Vältyt hankaavilta etiketeiltä, koska pesuohjeet on painettu kätevästi suoraan kankaalle. (1)
      JBS Organic Cotton Top Wide Straps
      • 05709405777658
      • 05709405689593
      1
      30.65 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • 2XU (2xu)
      • Agu (agu)
      • Airofit (airofit)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Athlecia (athlecia)
      • Babolat (babolat)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Crown (black_crown)
      • Burton (burton)
      • Café Kraft (cafe_kraft)
      • Casall (casall)
      • Chillaz (chillaz)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Damella (damella)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • Gasp (gasp)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GreenBomb (greenbomb)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Head (head)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • iON (ion)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Mey (mey)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montura (montura)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Rafiki (rafiki)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rogelli (rogelli)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Sloggi (sloggi)
      • Spalding (spalding)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Wilson (wilson)
      • X-Bionic (x_bionic)
    • Hinta (price):
      • < 26 € (budget)
      • 26 € - 31 € (price_2)
      • 31 € - 41 € (price_3)
      • ≥ 41 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilulaji):
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Padel (padel)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Tanssi (tanssi)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Tekninen toppi (tekninen_paita)
      • Crop top (crop_top)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi