x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Stedman urheilutoppi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Stedman Active Sports Top For Men
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176261033.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98726599.jpg?ts=1
      Stedman Stedman Active Sports Top For Men Active Sports Top For Men Active Sports Top For Men Koe Stedman Active sarja. Modernit ja toiminnallisetvaatteet sporttisissa väreissä. ACTIVE DRY polyesterissäsaat joustavan materiaalin, mikä säätelee kosteutta jalämpötilaa ja se luo parhaan mahdollisen mukavuudenjokaiseen harjoittelukertaan.Paita, mikä sopii täydellisesti harjoitteluun kun tarvitset todella paljon liikkumavapautta.Polyesteri Interlock on pehmeä materiaali, missä on tiheä koostumus ja se tekee paidasta hyvin elastisen ja kulutustakestävän. Body Fit, Paino: 140 g/m² (1)
      Stedman Active Sports Top For Men
      • 04043738435979
      1
      16.35 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • 2XU (2xu)
      • Agu (agu)
      • Airofit (airofit)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Athlecia (athlecia)
      • Babolat (babolat)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Crown (black_crown)
      • Café Kraft (cafe_kraft)
      • Casall (casall)
      • Chillaz (chillaz)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Damella (damella)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • FILA (fila)
      • Gasp (gasp)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GreenBomb (greenbomb)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Head (head)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • iON (ion)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Klitmøller Collective (klitm_ller_collective)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mandala (mandala)
      • Marika (marika)
      • Mey (mey)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montura (montura)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Picture (picture)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Rafiki (rafiki)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rogelli (rogelli)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Sloggi (sloggi)
      • Spalding (spalding)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Wilson (wilson)
      • X-Bionic (x_bionic)
    • Hinta (price):
      • < 26 € (budget)
      • 26 € - 31 € (price_2)
      • 31 € - 40 € (price_3)
      • ≥ 40 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilulaji):
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Jooga (jooga)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Tanssi (tanssi)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Paidan tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Tekninen toppi (tekninen_paita)
      • Crop top (crop_top)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi