x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Fiskars Uunipadat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Fiskars Hard Face pata 5 L/26 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150594542.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237452489.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237452488.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237452490.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Hard Face pata 5 L/26 cm Hard Face pata 5 L/26 cm Hard Face pata 5 L/26 cm This casserole from Fiskars belongs to the series Hard Face. The series contains a wide range that guarantees that you will find the perfect product for your cooking. The products have several smart features, that combines both functionality and performance. Perfect for both everyday and advanced cooking! All products from the series are manufactured in Finland. Characteristics: Durable Hardtec Superior+ with non-stick coating Free from PFOA and PFAS Handle that provides a good grip and stays... (3)
      Fiskars Hard Face pata 5 L/26 cm
      • 06411501702456
      • 1052228
      4
      good_buy
      74.39 EUR
    • Fiskars Norden pata 6 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161527583.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183640523.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Norden pata 6 L Norden pata 6 L Norden pata 6 L Casserole, 6 L, tarttumaton (3)
      Fiskars Norden pata 6 L
      • 06424002008842
      3
      good_buy
      182.09 EUR
    • Fiskars Brasserie 3.3 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135113200.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Brasserie 3.3 L Brasserie 3.3 L Brasserie 3.3 L Brasserie Pata 3,3 L/22 cm emaloitu tuotemerkiltä Fiskars (3)
      Fiskars Brasserie 3.3 L
      • 06424002002741
      • 1018864
      3
      good_buy
      72.99 EUR
    • Fiskars Norden pata 4 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161523146.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217319337.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183640082.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Norden pata 4 L Norden pata 4 L Norden pata 4 L Norden Pata 4 L Valurauta tuotemerkiltä Fiskars (1)
      Fiskars Norden pata 4 L
      • 06424002008835
      5
      good_buy
      168.99 EUR
    • Fiskars Brasserie 4.5 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144182970.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Brasserie 4.5 L Brasserie 4.5 L Brasserie 4.5 L Brasserie Pata 4,5 l / 24 cm tuotemerkiltä Fiskars (1)
      Fiskars Brasserie 4.5 L
      • 06424002002758
      2
      66.98 EUR
    • Fiskars Hard Face Kattila 3,5 l/22 cm kannella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150594517.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201185394.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183190818.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Hard Face Kattila 3,5 l/22 cm kannella Hard Face Kattila 3,5 l/22 cm kannella Hard Face Kattila 3,5 l/22 cm kannella (1)
      Fiskars Hard Face Kattila 3,5 l/22 cm kannella
      • 06411501702449
      1
      96.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Fiskars (fiskars)
      • Staub (staub)
      • Iittala (iittala)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Claus Holm (claus_holm)
      • Culinary5 (culinary5)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • EGO (ego)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Greenpan (greenpan)
      • Kitchenware by Tareq Taylor (kitchenware_by_tareq_taylor)
      • Klarstein (klarstein)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Lékué (le_kue_)
      • Maku (maku)
      • Mauviel (mauviel)
      • Mustang (mustang)
      • Muurla (muurla)
      • Nordwik (nordwik)
      • Petromax (petromax)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pyrex (pyrex)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Satake (satake)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seletti (seletti)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Tefal (tefal)
      • Vargen & Thor (vargen_thor)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 125 € (price_3)
      • ≥ 125 € (price_4)
    • Padan tyyppi (type_of_pan):
      • Valurautapata (valurautapata)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • 1,2 L (tilavuus_1.2)
      • 1,9 L (tilavuus_1.9)
      • 2,7 L (tilavuus_2.7)
      • 3 L (tilavuus_3.0)
      • 3,3 L (tilavuus_3.3)
      • 3,7 L (tilavuus_3.7)
      • 4 L (tilavuus_4.0)
      • 4,5 L (tilavuus_4.5)
      • 5 L (tilavuus_5.0)
      • 10 L (tilavuus_10.0)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Lieden tyyppi (soveltuvuus_kodinkoneeseen):
      • Induktioliesi (induktioliesi)
      • Kaasuliesi (kaasuliesi)
      • Keraaminenliesi (keraaminenliesi)
      • Uuni (uuni)
      • Valurautaliesi (valurautaliesi)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Malli (group):
      • Fiskars Brasserie (fiskars_brasserie)
      • Fiskars Norden (fiskars_norden)
      • Iittala Sarpaneva (iittala_sarpaneva)
      • Le Creuset Signa (le_creuset_signa)
      • Staub Cocotte (staub_cocotte)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi