x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Klarstein Hotrod 145 - Dutch Oven

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Klarstein Hotrod 145 - Dutch Oven
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Klarstein Hotrod 145 - Dutch Oven
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Klarstein Hotrod 145 - Dutch Oven
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/176746640.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008483.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008484.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008482.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008485.jpg?ts=1
Klarstein Klarstein Hotrod 145 - Dutch Oven Hotrod 145 - Dutch Oven Hotrod 145 - Dutch Oven puhdastyylinen 11,4 litran pata keittämiseen, paistamiseen tai leivontaan avotulella, kestävä, särkymätön valurautapata, kätevä kaksipuolinen kansi: ylösalaisin käännettynä siitä tulee halkaisijaltaan 33 cm:n pannu, jossa kolme tukijalkaa, soveltuu tuleen tai ritilälle asetettavaksi tai roikkumaan telineeseen grillin/tulen ylle, soveltuu tuleen tai ritilälle asetettavaksi tai roikkumaan telineeseen grillin/tulen ylle (2)
  • 04260435912309
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Valurauta
  • 104.99 104.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.fi Electronic-star.fi
      7.372243433060176 (22)
      puhdastyylinen 11,4 litran pata keittämiseen, paistamiseen tai leivontaan avotulella, kestävä, särkymätön valurautapata, kätevä kaksipuol...104.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Fiskars Norden pata 6 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161527583.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183640523.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Norden pata 6 L Norden pata 6 L Norden pata 6 L Norden Pata 6L Valurauta tuotemerkiltä Fiskars (2)
      Fiskars Norden pata 6 L
      • 06424002008842
      5
    • Iittala Sarpaneva valurautapata 4 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274808.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161517579.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135112077.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171162031.jpg?ts=1
      Iittala Iittala Sarpaneva valurautapata 4 L Sarpaneva valurautapata 4 L Sarpaneva valurautapata 4 L Iittalan korkealaatuista valurautapata, jonka on suunnitellut yksi Suomen kaikkien aikojen merkittävimmistä suunnittelijoista Timo Sarpaneva. Hän suunnitteli nämä kattilat jo vuonna 1960. Tämä kannellisen valurautakattilan tilavuus on 4 litraa, on uuninkestävä ja kestää metalliesineitä. Emalipinta estää ruoan jäämien tarttumisen kattilaan ja ruoka kypsyy tasaisesti jaetulla lämmöllä uunissa tai liedellä. Suuret kahvat helpottavat padan nostamista. Pata sopii useimpiin liesityyppeihin; kaasuliesi, klassinen valurautaliesi, keraaminen liesi ja induktioliesi. Astia tulee pestä käsin. (3)
      Iittala Sarpaneva valurautapata 4 L
      • 07037293000403
      • 1010777
      2
    • Pyrex Slowcook 3,6l punainen valurautapata
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101099409.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208527996.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95119244.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95119242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95119245.jpg?ts=1
      Pyrex Pyrex Slowcook 3,6l punainen valurautapata Slowcook 3,6l punainen valurautapata Slowcook 3,6l punainen valurautapata (3)
      Pyrex Slowcook 3,6l punainen valurautapata
      • 03426470022774
      • 797064
      1
    • Master Class Non-Stick Uunivuoka 39 x 27 x 2 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223816676.jpg?ts=1
      Master Class Master Class Non-Stick Uunivuoka 39 x 27 x 2 cm Non-Stick Uunivuoka 39 x 27 x 2 cm Non-Stick Uunivuoka 39 x 27 x 2 cm Ideal for making brownies, swiss rolls, flapjacks, biscuits and for general roasting and grilling. Manufactured from heavy duty commercial weight 1mm steel with a double layer non-stick coating. Size: 39cm x 27cm x 2cm (15.5" x 10.5" x 1"). Dishwasher, oven, fridge and freezer safe. 20 year guarantee. 5 year non-stick guarantee. Osta Uunipellit ja muita Keittiövuoat @ Royal Design. (7)
      Master Class Non-Stick Uunivuoka 39 x 27 x 2 cm
      • 05028250135759
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 104.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 104.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 92.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 104.99
    • info@vertaa.fi