x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bomann MPO 2246 CB

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bomann MPO 2246 CB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Tekniset tiedot Bomann MPO 2246 CB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bomann MPO 2246 CB
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155166820.jpg
Bomann Bomann MPO 2246 CB MPO 2246 CB MPO 2246 CB (3)
  • 04004470224610
  • 622 461
  • 622461
1
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 37.5 cm
    • Korkeus: 22 cm
    • Syvyys: 33 cm
  • Suorituskyky
    • Uunin toiminnot: Ajastin
  • Tekniset tiedot
    • Sisäänrakennettu ajastin: Kyllä
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 230 V
  • 55.59 55.59 EUR 1
    1
    • Teknavi.com Teknavi.com
      55.59, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • AEG erillisuuni BPB352021M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141943372.jpg
      AEG AEG erillisuuni BPB352021M erillisuuni BPB352021M erillisuuni BPB352021M Täydellistä ruoanlaittoa AEG:n kalusteisiin sijoitettavalla erillisuunilla. Ruoanvalmistus laitteella on tehokasta uuden SurroundCook-kiertoilmajärjestelmän ansiosta. Uunin pyrolyyttinen puhdistus pitää huolen, että uuni pysyy siistinä sisäpuolelta. Täydelliset tulokset paistolämpömittarilla Tämän uunin paistolämpömittarin avulla mittaat sisälämpötilan ruoan keskeltä kypsymisen aikana. Saavuta juuri haluamasi kypsyystaso, joka kerta. Täydellisen tasainen lopputulos Tämän uunin kohdalla tehoka... (3)
      AEG erillisuuni BPB352021M
      • 07332543620289
      • 07332543731367
      • BPB352021M
      1
    • Smeg SF4102MCN 60cm, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168796072.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137413889.jpg
      Smeg Smeg SF4102MCN 60cm, Musta SF4102MCN 60cm, Musta SF4102MCN 60cm, Musta 45 cm korkeassa Smeg Linea -erillisuunissa on LCD-näyttö, valaistu ohjauspaneeli, 13 toimintoa ja 20 ohjelmaa, joilla valmistat ruokaa vaivatta. 40-litraisessa sisustassa on 3 tasoa, joten valmistat ruokaa suurillekin määrille ystäviä tai vieraita. (4)
      Smeg SF4102MCN 60cm, Musta
      • 08017709253974
      • SF4102MCN
      • 8017709253974
      1
    • Smeg Linea 45 cm kompakti höyryuuni SF4102VCS (hopea)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149371921.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135312923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168796058.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168730434.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168730435.jpg
      Smeg Smeg Linea 45 cm kompakti höyryuuni SF4102VCS (hopea) Linea 45 cm kompakti höyryuuni SF4102VCS (hopea) Linea 45 cm kompakti höyryuuni SF4102VCS (hopea) 45 cm korkeassa Smeg Linea -höyryuunissa on LCD-näyttö, valaistu ohjauspaneeli, 14 toimintoa ja 20 ohjelmaa, joilla valmistat ruokaa vaivatta. 41-litraisessa sisustassa on 3 tasoa, joten valmistat ruokaa suurillekin määrille ystäviä tai vieraita. (2)
      Smeg Linea 45 cm kompakti höyryuuni SF4102VCS (hopea)
      • 08017709254100
      • 8017709254100
      • SF4102VCS
      1
    • Whirlpool W9 4MS1 OM2 P ERILLISUUNI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150551252.jpg
      Whirlpool Whirlpool W9 4MS1 OM2 P ERILLISUUNI W9 4MS1 OM2 P ERILLISUUNI W9 4MS1 OM2 P ERILLISUUNI Kalusteeseen sijoitettava Whirlpool W94MS1OM2P erillisuuni 6TH Sense toiminnolla, joka seuraa ruoanlaittoa ja säätää valmistusolosuhteet siten, että ruoasta tulee täydellistä. Valittavanasi on erilaisia valmiita reseptejä ja Cook4 -toiminnon ansiosta voit valmistaa jopa neljää eri ruokalajia samanaikaisesti ilman, että maut sekoittuvat keskenään. Uuni soveltuu siis monipuoliseen ruoanlaittoon ja myös sen puhdistus on vaivatonta pyrolyysipuhdistuksen ansiosta. Pyrolyysipuhdistuksessa uuni lämm... (3)
      Whirlpool W9 4MS1 OM2 P ERILLISUUNI
      • 08003437834882
      • W94MS1OM2P
      1
    • info@vertaa.fi