x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Siemens Mikroaaltouuni Siemens BF555LMS0 60 cm musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Siemens Mikroaaltouuni Siemens BF555LMS0 60 cm musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Siemens Mikroaaltouuni Siemens BF555LMS0 60 cm musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Siemens Mikroaaltouuni Siemens BF555LMS0 60 cm musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/220054796.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/128157026.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/160674057.jpg?ts=1
Siemens Siemens Mikroaaltouuni Siemens BF555LMS0 60 cm musta Mikroaaltouuni Siemens BF555LMS0 60 cm musta Mikroaaltouuni Siemens BF555LMS0 60 cm musta Siemens-mikroaaltouunissa on 5 virta-asetusta, cookControl Plus -toiminto ja 25 litran tilavuus. (1)
  • 04242003805718
  • SIEMBF555LMS0
  • BF555LMS0
1
  • Paino ja mitat
    • Tuotteen korkeus: 382 mm
  • Tekniset tiedot
    • Sijoitus: Integroitu
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Mikroaaltouunin tyyppi: Mikroaaltouuni
  • 448.90 448.90 EUR 1
    1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Siemens-mikroaaltouunissa on 5 virta-asetusta, cookControl Plus -toiminto ja 25 litran tilavuus.448.90, ennakkotilaus (offer_sdt_pre-order)
      1
  • 0 0
    • Camry Miniuuni Camry CR 6007, 46 L, musta/valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161427105.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223906729.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151499767.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217312885.jpg?ts=1
      Camry Camry Miniuuni Camry CR 6007, 46 L, musta/valkoinen Miniuuni Camry CR 6007, 46 L, musta/valkoinen Miniuuni Camry CR 6007, 46 L, musta/valkoinen (1)
      Camry Miniuuni Camry CR 6007, 46 L, musta/valkoinen
      • 05908256831643
      1
    • Ooni Pro -pizzauuni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150586315.jpg?ts=1
      Ooni Ooni Pro -pizzauuni Pro -pizzauuni Pro -pizzauuni (1)
      Ooni Pro -pizzauuni
      • 00761780513660
      1
      deal
    • Bosch Uuni HBF010BR3S (Teräs)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205588065.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Uuni HBF010BR3S (Teräs) Uuni HBF010BR3S (Teräs) Uuni HBF010BR3S (Teräs) 3d HotAir- kiertoilmatoiminto, jonka optimaalinen lämmönjako takaa tasaisen lämpötilan uunissa jopa 3 tasolla samanaikaisesti, auttaen sinua saavuttamaan. (3)
      Bosch Uuni HBF010BR3S (Teräs)
      • 04242005257171
      • HBF010BR3S
      2
    • Myoutdoorkitchen - Moduuli puilla lämpiävä pizzauuni - Naples
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218625454.jpg?ts=1
      Myoutdoorkitchen Myoutdoorkitchen - Moduuli puilla lämpiävä pizzauuni - Naples - Moduuli puilla lämpiävä pizzauuni - Naples - Moduuli puilla lämpiävä pizzauuni - Naples Naples on vapaasti seisova puilla lämpiävä pizzauuni, jossa on tyylikäs design. Laadukasta ruostumatonta terästä. Pizzauuni kuumenee 10 minuutissa 350 asteeseen ja 30 minuutissa jopa 500 asteeseen. Kun lämpötila on saavutettu, rakenteen kaksi ulkokuorta säilyttävät lämmön kunnes kaikki päivällisvieraat ovat saapuneet. Pizzauuni tuo iloa ruoanlaittoon, ja voit valmistaa ruoan omien toiveidesi ja makusi mukaan. Kehitä täydellinen, makuhermoja hivelevä pizza, piirakka tai leipä. (1)
      Myoutdoorkitchen - Moduuli puilla lämpiävä pizzauuni - Naples
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 408.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 408.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 408.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 408.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 408.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 408.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 428.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 428.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 428.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 428.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 428.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 428.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 428.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 428.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 428.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 428.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 416.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 416.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 416.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 416.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 386.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 386.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 386.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 386.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 386.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 386.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 387.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 387.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 387.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 387.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 387.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 387.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 387.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 387.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 387.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 387.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 387.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 396.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 396.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 396.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 396.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 396.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 396.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 396.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 396.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 396.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 396.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 396.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 396.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 448.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 448.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 448.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 448.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 448.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 448.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 448.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 425.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 425.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 425.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 425.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 425.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 448.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 396.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 448.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 448.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 448.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 448.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 448.90
    • info@vertaa.fi