x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Smeg SF800AO uuni Sähköuuni 72 L Antrasiitti A-10%

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Smeg SF800AO uuni Sähköuuni 72 L Antrasiitti A-10%
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Smeg SF800AO uuni Sähköuuni 72 L Antrasiitti A-10%
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Smeg SF800AO uuni Sähköuuni 72 L Antrasiitti A-10%
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/123281448.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/123281450.jpg?ts=1
Smeg Smeg SF800AO uuni Sähköuuni 72 L Antrasiitti A-10% SF800AO uuni Sähköuuni 72 L Antrasiitti A-10% SF800AO uuni Sähköuuni 72 L Antrasiitti A-10% Retrouuni kiertoilmauuni "Colonial"Viimistely messinki6 ohjelmaaAnaloginen kello/ajastin, jossa on paistoajan päättymisen ajastusAutomaattinen virrankatkaisu ovea avatessaOven ja rungon puhallinjäähdytysIrrotettava oviLämpötila: 50-250 °CValaistusTilavuus72 litraa Sähköliitäntäteho (W): 3 000 W Taajuus (Hz): 50 Hz (1)
  • 08017709171896
  • SF800AO
1
  • Uuni
    • Uunin tyyppi: Sähköuuni, Kiertoilmauuni
    • Sisäinen kapasiteetti yhteensä: 72 L
    • Hyllykköjen lukumäärä: 5
    • Irroitettava uunin luukku: Kyllä
    • Uunien lukumäärä: 1
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 59.7 cm
    • Korkeus: 59.2 cm
    • Syvyys: 54.8 cm
    • Asennukseen tarvittava leveys: 554 mm
    • Asennukseen tarvittava syvyys: 560 mm
    • Paino: 33.5 kg
    • Paino (g): 33500 g
  • Tekniset tiedot
    • Sijoitus: Vapaasti seisova
    • Energialuokka: A
    • Ohjaustyyppi: Kääntönappi
    • Automaattisten ohjelmien määrä: 6
    • Nopea lämmitys: Ei
  • Suorituskyky
    • Uunin toiminnot: Sulatustoiminto, Grillitoiminto
  • Yleiset ominaisuudet
    • Grilli: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Sulatus-toiminto: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Hyllyjen lukumäärä: 1
    • Ohjauksen sijainti: Front
    • Oven sarana: Alas
    • Ruutujen määrä: 1 kpl
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Kiertoilma: Kyllä
  • Muut ominaisuudet
    • Perinteinen ruoanlaitto: Kyllä
    • Ruoanlaitto höyryllä: Ei
  • 692.00 692.00 EUR 1
    1
    • ekodinkoneet ekodinkoneet
      7.801393631086837 (16)
      Retrouuni kiertoilmauuni "Colonial"Viimistely messinki6 ohjelmaaAnaloginen kello/ajastin, jossa on paistoajan päättymisen ajastusAutomaat...692.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Smeg mikroaaltouuni FMI120N2 integroitava
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172443981.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186264172.jpg?ts=1
      Smeg Smeg mikroaaltouuni FMI120N2 integroitava mikroaaltouuni FMI120N2 integroitava mikroaaltouuni FMI120N2 integroitava Kalusteisiin integroitavalla Smeg Linea -mikroaaltouunilla voit lämmittää ruoat ja sulattaa raaka-aineet helposti. Siinä on 20 litran tilavuus, SurfacePlus-teknologia, sekä viisi toimintoa, joita voit hyödyntää helpolla kosketusohjauksella. (1)
      Smeg mikroaaltouuni FMI120N2 integroitava
      • 08017709284909
      • 8017709284909
      • FMI120N2
      1
    • Severin TO 2054
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906414.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101125731.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217318161.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135666454.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167624980.jpg?ts=1
      Severin Severin TO 2054 TO 2054 TO 2054 (2)
      Severin TO 2054
      • 04008146013553
      • TO 2054
      1
    • Samsung Infinite Line kompaktiuuni NQ50T9939BD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212953110.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Infinite Line kompaktiuuni NQ50T9939BD Infinite Line kompaktiuuni NQ50T9939BD Infinite Line kompaktiuuni NQ50T9939BD Integroitavan Samsung Infinite Line -kompaktiuunin ominaisuuksiin lukeutuu Steam Assist, Dual Fan, wifi-yhteys ja kosketusnäyttö. Kompaktiuunissa on 50 litran tilavuus. (1)
      Samsung Infinite Line kompaktiuuni NQ50T9939BD
      • 08806090110344
      • NQ50T9939BD/EE
      2
    • Goldbrunn Upokas - sulatusuunille GBPC-3000 - 3 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228391038.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229561236.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229561237.jpg?ts=1
      Goldbrunn Goldbrunn Upokas - sulatusuunille GBPC-3000 - 3 kg Upokas - sulatusuunille GBPC-3000 - 3 kg Upokas - sulatusuunille GBPC-3000 - 3 kg Grafiittiupokas Goldbrunnin sulatusuuniin GBPC-3000 Kooltaan cm upokas sopii Goldbrunnin GBPC-1000-sulatusuuniin. Upokas on valmistettu 100 % grafiitista, ja se soveltuu erittäin korkeisiin lämpötiloihin ja sopii erinomaisesti metallien, kuten kullan ja hopean, sulattamiseen. 3 kg kapasiteetilla käsittelet suuria määriä lähtöainetta yhdellä kertaa. yhteensopiva ihanteellinen Goldbrunnin GBPC-3000 sulatusuuniin ammattimainen valmistettu korkeisiin lämpötiloihin soveltuvasta grafiitista tilav... (1)
      Goldbrunn Upokas - sulatusuunille GBPC-3000 - 3 kg
      • 04062859133847
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 692.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 692.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 692.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 692.00
    • info@vertaa.fi