x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Peugeot Appolia uunivuoka 32cm Sininen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Peugeot Appolia uunivuoka 32cm Sininen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Peugeot Appolia uunivuoka 32cm Sininen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Peugeot Appolia uunivuoka 32cm Sininen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206104330.jpg?ts=1
Peugeot Peugeot Appolia uunivuoka 32cm Sininen Appolia uunivuoka 32cm Sininen Appolia uunivuoka 32cm Sininen Peugeot Appolia uunivuoka 32cm Sininen tuotemerkiltä Peugeot (1)
  • 04006950060077
2
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Keramiikka, Lasi
    • Väri: Läpinäkyvä, Sininen
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 26 cm
  • 49.79 49.79 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Peugeot Appolia uunivuoka 32cm Sininen tuotemerkiltä Peugeot49.79, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Peugeot Appolia uunivuoka 32cm Sininen tuotemerkiltä Peugeot49.79, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Rice - Stoneware Oven Dish - Mint L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151199963.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250061639.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237461035.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237461033.jpg?ts=1
      Rice Rice - Stoneware Oven Dish - Mint L - Stoneware Oven Dish - Mint L - Stoneware Oven Dish - Mint L (1)
      Rice - Stoneware Oven Dish - Mint L
      • 05708315141566
      • CEOVE-LMI
      1
    • Rice - Stoneware Pie Dish - Yellow L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250066223.jpg?ts=1
      Rice Rice - Stoneware Pie Dish - Yellow L - Stoneware Pie Dish - Yellow L - Stoneware Pie Dish - Yellow L (1)
      Rice - Stoneware Pie Dish - Yellow L
      • 05708315209648
      • CEPIE-LY
      1
    • Rice - Stoneware Pie Dish - Neon Green S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238173679.jpg?ts=1
      Rice Rice - Stoneware Pie Dish - Neon Green S - Stoneware Pie Dish - Neon Green S - Stoneware Pie Dish - Neon Green S (1)
      Rice - Stoneware Pie Dish - Neon Green S
      • 05708315216844
      1
    • Rice - Stoneware Oven Dish - Neon Green M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238173680.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238173681.jpg?ts=1
      Rice Rice - Stoneware Oven Dish - Neon Green M - Stoneware Oven Dish - Neon Green M - Stoneware Oven Dish - Neon Green M (1)
      Rice - Stoneware Oven Dish - Neon Green M
      • 05708315216837
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 50.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 49.19
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 50.46
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 50.46
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 50.46
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 50.06
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 50.06
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 50.06
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 42.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 42.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 42.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 42.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 42.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 42.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 42.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 42.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 42.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 42.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 42.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 42.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 42.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 42.50
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 52.79
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 52.79
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 52.79
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 52.79
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 52.79
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 52.79
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 52.79
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 52.79
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 43.40
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.40
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 43.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.40
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 43.40
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 52.79
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 52.79
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 40.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 40.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 40.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 40.88
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 47.89
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 47.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 47.89
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 47.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 47.89
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 50.79
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 50.79
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 50.49
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 50.49
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 50.59
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 50.79
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 51.09
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 51.09
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 51.39
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 51.39
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 51.39
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 51.39
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 51.39
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 51.39
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 51.70
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 52.19
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 52.39
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 52.09
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 52.09
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 52.09
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 52.39
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 52.39
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 52.39
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 52.39
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 52.39
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 52.39
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 52.59
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 52.59
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 52.59
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 52.59
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 52.49
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 52.39
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 52.49
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 52.59
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 52.59
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 52.09
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 51.70
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 51.70
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 51.70
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 51.58
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 51.58
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 51.29
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 51.09
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 51.09
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 51.48
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 51.48
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 51.48
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 51.48
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 51.19
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 51.19
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 51.09
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 50.69
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 50.69
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 50.69
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 50.69
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 50.69
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 50.79
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 50.79
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 51.09
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 51.09
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 51.09
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 51.09
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 51.19
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 51.29
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 50.59
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 50.59
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 50.59
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 50.29
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 50.29
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 50.10
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 49.79
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 49.79
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 49.79
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 49.79
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 49.79
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 49.69
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 49.69
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 49.69
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 50.10
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 50.10
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 50.10
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 50.10
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 50.10
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 49.69
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 49.69
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 49.49
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 49.59
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 49.59
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 49.09
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 49.09
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 49.09
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 49.59
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 49.59
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 51.79
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 51.79
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 51.79
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 50.49
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 49.09
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 47.69
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 46.29
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 44.89
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 46.29
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 44.89
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 46.29
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 46.29
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 46.29
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 46.29
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 46.29
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 46.29
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 46.29
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 51.79
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 51.79
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 51.79
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 50.49
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 49.19
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 47.89
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 46.58
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 49.79
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 49.79
    • info@vertaa.fi