x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

ADE BM 708 Mekaaninen Retro Henkilövaaka

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut ADE BM 708 Mekaaninen Retro Henkilövaaka
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot ADE BM 708 Mekaaninen Retro Henkilövaaka
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
ADE BM 708 Mekaaninen Retro Henkilövaaka
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228010746.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208336129.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208310542.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/184899640.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208336107.jpg?ts=1
ADE ADE BM 708 Mekaaninen Retro Henkilövaaka BM 708 Mekaaninen Retro Henkilövaaka BM 708 Mekaaninen Retro Henkilövaaka Super siisti Beurerin Retro-kylpyamme-vaaka, yksinkertaisella mustalla muotoilulla, analogisella näytöllä ja hyvällä liukumattomalla pinnalla.Kylpyamme-vaaka on erittäin siisti.Lisäksi on 4 ylimääräistä nuolta, joiden avulla voit näyttää, mikä oli vaa'an viimeisimmän käyntisi arvo.Jos siis pidät erittäin siististä ja yksinkertaisesta retromuotoilusta, Beurer ADE BM 708 Mekaaninen retro-persoonavaaka on juuri sinulle sopiva.Kylpypaino voi painaa jopa 135 kgTekniset tiedot Beurer ADE BM 708 Mek... (12)
  • 04260075852270
  • BM708
1
good_buy
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Henkilövaa'an tyyppi: Analoginen
    • Ohjaus sovelluksella: Ei
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Ei
  • 59.00 80.00 EUR 1
    1
    • Apuls.fi Apuls.fi
      Super siisti Beurerin Retro-kylpyamme-vaaka, yksinkertaisella mustalla muotoilulla, analogisella näytöllä ja hyvällä liukumattomalla pinn...
      59.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230761906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232461126.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238327516.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238327515.jpg?ts=1
      Beurer Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty (1)
      Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty
      • 04211125760076
      1
    • Adler badrumsvåg 180kg - vit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231157446.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234039803.jpg?ts=1
      Adler Adler badrumsvåg 180kg - vit badrumsvåg 180kg - vit badrumsvåg 180kg - vit Adlerin henkilövaaka Erittäin tarkka kylpyhuonevaaka, jonka kapasiteetti on 180 kg. Erinomainen valinta urheilijoille, laihduttajille ja kaikille muille omasta painostaan välittäville ihmisille. Koska sen alusta on valmistettu erittäin kestävästä karkaistusta materiaalista, se ei ole vain erittäin turvallinen käyttää, vaan se myös näyttää hyvältä. Sen erittäin korkea tarkkuus (100 g) mahdollistaa erittäin tarkan mittauksen. - Kantavuus: 180 kg - Luokitus: 100 g - Mittayksiköt: kg, lb, st - LE... (1)
      Adler badrumsvåg 180kg - vit
      • 05903887804189
      • 94282
      2
    • Adler badrumsvåg LED-display 180kg - vit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230575458.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234039805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238302232.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238302236.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238302226.jpg?ts=1
      Adler Adler badrumsvåg LED-display 180kg - vit badrumsvåg LED-display 180kg - vit badrumsvåg LED-display 180kg - vit Adlerin henkilövaaka AD8176w kylpyhuonevaa'an paksuus on 6 mm karkaistua lasia ja sen kantavuus on jopa 180 kiloa. Mittaustarkkuuden takaa 4 venymäanturia. Vaaka käyttää korkealaatuista LED-näyttöä. Tuloksena on suuri kontrasti ja erittäin selkeä lukema. Numerot näkyvät valolla valkoisella pinnalla. - Kantavuus: 180 kg - Luokitus : 100 g - Mittayksiköt: kg, lb - LED-näyttö - Korkeakontrastinen näyttö - Punnituspinta: 300mm x 300mm - Karkaistu lasi alusta: 6mm - Alhaisen akun ja ylikuormitukse... (1)
      Adler badrumsvåg LED-display 180kg - vit
      • 05903887804691
      • 94285
      2
    • Sogo Bab-ss-3980 150kg Scale Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225510060.jpg?ts=1
      Sogo Sogo Bab-ss-3980 150kg Scale Musta Bab-ss-3980 150kg Scale Musta Bab-ss-3980 150kg Scale Musta (1)
      Sogo Bab-ss-3980 150kg Scale Musta
      • 08425490131256
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 54.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 64.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 70.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.00
    • info@vertaa.fi