x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Medisana BS460 -kehonkoostumusvaaka Irrotettavalla Näytöllä

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Medisana BS460 -kehonkoostumusvaaka Irrotettavalla Näytöllä
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Medisana BS460 -kehonkoostumusvaaka Irrotettavalla Näytöllä
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Medisana BS460 -kehonkoostumusvaaka Irrotettavalla Näytöllä
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152140785.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210065440.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/198665818.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157109025.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157109027.jpg?ts=1
Medisana Medisana BS460 -kehonkoostumusvaaka Irrotettavalla Näytöllä BS460 -kehonkoostumusvaaka Irrotettavalla Näytöllä BS460 -kehonkoostumusvaaka Irrotettavalla Näytöllä (1)
  • 04015588404825
  • 40482
1
  • Tekniset tiedot
    • Body Mass Index (BMI)-mittaus: Kyllä
    • Luumassa-analyysi: Kyllä
    • Useampi käyttäjä: Kyllä
    • Kehon rasva-analyysi: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • lihasmassan mittaus: Kyllä
    • kehon vesipitoisuuden arviointi: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Bathroom scale measuring functions: Body moisture content, Bone mass, BMI, Muscle mass, Body fat
    • Other scale features: Multiple users, Auto off
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Hopea, Sininen, Musta
    • Materiaalit: Lasi, Metalli
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
    • Abdominal fat: No
  • 84.80 84.80 EUR 1
    1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      84.80, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230761906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232461126.jpg?ts=1
      Beurer Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty (1)
      Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty
      • 04211125760076
      1
    • Omron Henkilövaaka HN 289
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123786655.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102300069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216162710.jpg?ts=1
      Omron Omron Henkilövaaka HN 289 Henkilövaaka HN 289 Henkilövaaka HN 289 Omron HN 289 on nykyaikainen henkilövaaka. Kuluttajaystävällinen tuote, joka käynnistetään kevyellä jalan painalluksella ja jossa on helposti luettava näyttö suurilla numeroilla. Omron HN 289 -vaa'assa on neljä anturia, joiden ansiosta painosi mittaaminen on mahdollisimman tarkkaa. Vaaka on valmistettu turvalasista, siinä on automaattinen sammutus sekä kumijalat, joiden ansiosta se seisoo vakaasti myös kostealla alustalla. (11)
      Omron Henkilövaaka HN 289
      • 04015672108608
      • 419306
      • Omron HN-289-ESL
      2
    • Tristar Vauvavaaka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102455043.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145607435.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111258055.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141242918.jpg?ts=1
      Tristar Tristar Vauvavaaka Vauvavaaka Vauvavaaka Seuraa vauvan painon kehitystä tämän tarkan ja nykyaikaisen vauvavaa'an avulla. Vaaka on varustettu taaraustoiminnolla ja se sammuu käytön jälkeen automaattisesti. Vaaka sopii hyvin myös kissojen ja muiden pienikokoisten lemmikkien punnitsemiseen. (1)
      Tristar Vauvavaaka
      • 05411519017314
      • WG-2490
      1
    • Alecto vauvavaaka BC-10 Max. 20kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84513144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84513145.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205874837.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177448281.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219968887.jpg?ts=1
      Alecto Alecto vauvavaaka BC-10 Max. 20kg vauvavaaka BC-10 Max. 20kg vauvavaaka BC-10 Max. 20kg (6)
      Alecto vauvavaaka BC-10 Max. 20kg
      • 08712412676422
      • 3880692
      • BC-10
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 82.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 82.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 80.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 80.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 82.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 82.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 84.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 84.80
    • info@vertaa.fi