x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Medisana Älyvaaka BS 650 Connect

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Medisana Älyvaaka BS 650 Connect
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Medisana Älyvaaka BS 650 Connect
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Medisana Älyvaaka BS 650 Connect
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216368011.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226123774.jpg?ts=1
Medisana Medisana Älyvaaka BS 650 Connect Älyvaaka BS 650 Connect Älyvaaka BS 650 Connect Kylpyhuoneen vaa´at (1)
  • 04015588405006
  • 7253661
  • 40500
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 121.14 121.14 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      Kylpyhuoneen vaa´at121.14, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230761906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232461126.jpg?ts=1
      Beurer Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty (1)
      Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty
      • 04211125760076
      1
    • Beurer Signature BF410 Kehoanalyysivaaka i Valkoinen Lasi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210080741.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212911046.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164735295.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164230962.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167630058.jpg?ts=1
      Beurer Beurer Signature BF410 Kehoanalyysivaaka i Valkoinen Lasi Signature BF410 Kehoanalyysivaaka i Valkoinen Lasi Signature BF410 Kehoanalyysivaaka i Valkoinen Lasi Beurer BF 410 White Body Analysis Scale on tehokas vaaka, jonka kapasiteetti on 200 kg. Siinä on selkeä muotoilu ja käyttäjäystävällinen näyttö, jonka suuret numerot helpottavat mittauksen lukemista. Mittaa 100 gramman välein.Vaa'assa on 8 mm:n kiinteä kulutuspinta, joka on varustettu paksulla suojalasilla. Mit Beurer BF 410 Valkoinen kehonkoostumusvaaka voit mitata:Kehon paino (joko kg, lb tai st)RasvaprosenttiVeden osuusLihasprosenttiLuumassaBMIBaloritarve (BMR) Suuri muisti, johon mahtuu 1... (1)
      Beurer Signature BF410 Kehoanalyysivaaka i Valkoinen Lasi
      • 04211125735739
      • 4211125735739
      2
      deal
    • Nedis Henkilövaaka | Digitaalinen | Musta | Karkaistu Lasi | Maksimi punnituskyky: 180 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157702710.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146873279.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166033156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166006155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166039880.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Henkilövaaka | Digitaalinen | Musta | Karkaistu Lasi | Maksimi punnituskyky: 180 kg Henkilövaaka | Digitaalinen | Musta | Karkaistu Lasi | Maksimi punnituskyky: 180 kg Henkilövaaka | Digitaalinen | Musta | Karkaistu Lasi | Maksimi punnituskyky: 180 kg (1)
      Nedis Henkilövaaka | Digitaalinen | Musta | Karkaistu Lasi | Maksimi punnituskyky: 180 kg
      • 05412810268498
      • PESC111DBK
      1
    • Nedis Digitaalinen Henkilövaaka | Karkaistu lasi | Designpainatus
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157700248.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146882508.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166066915.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166013287.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166065815.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Digitaalinen Henkilövaaka | Karkaistu lasi | Designpainatus Digitaalinen Henkilövaaka | Karkaistu lasi | Designpainatus Digitaalinen Henkilövaaka | Karkaistu lasi | Designpainatus Astu vaaalle ja punnitse itsesi. Kun astut vaaalta pois, vaaka sammuu automaattisesti. Hyvin yksinkertaista. (1)
      Nedis Digitaalinen Henkilövaaka | Karkaistu lasi | Designpainatus
      • 05412810268504
      • PESC112DVA
      • 49134810
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 188.51
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 188.51
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 190.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 189.66
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 189.66
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 187.96
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 190.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 191.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 191.53
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 191.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 191.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 192.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 193.51
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 193.51
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 193.51
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 193.51
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 193.51
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 193.51
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 195.65
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 195.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 195.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 127.60
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 128.51
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 127.94
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 127.93
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 129.62
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 128.58
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 128.63
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 128.63
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 128.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 129.58
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 129.58
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 129.58
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 128.91
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 128.74
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 128.56
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 128.56
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 129.59
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 128.60
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 128.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 129.62
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 129.62
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 129.62
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 129.62
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 129.62
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 129.62
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 129.62
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 127.65
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 127.65
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 127.65
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 129.60
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 129.60
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 129.60
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 129.60
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 129.60
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 128.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 128.87
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 128.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 128.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 128.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 128.77
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 128.77
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 128.77
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 128.77
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 126.14
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 128.59
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 130.61
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 187.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 128.75
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 128.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 128.75
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 128.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 128.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 129.53
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.53
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 128.72
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 127.56
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 127.56
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 121.14
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 121.14
    • info@vertaa.fi