x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Withings Body+

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Withings Body+
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Withings Body+
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Withings Body+
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208735631.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183602002.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/87211777.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187889819.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144431699.jpg
Withings Withings Body+ Body+ Body+ Henkilövaaka, maksimi 180 kg, 100 gramman tarkkuus, astinpinta 32.7 x 32.7 cm, kehoanalyysi, Wi-Fi, valkoinen (6)
  • 03700546702396
  • Body+White
  • NOKWBS05WH
  • WBS05-WHITE-ALL-INTER
  • WBS05-WHITE-ALL-INTE
  • WBS05-White-All-Inter
  • 3700546702396
  • 5796617
4
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Body Mass Index (BMI)-mittaus: Kyllä
    • Luumassa-analyysi: Kyllä
    • Useampi käyttäjä: Kyllä
    • Muistitoiminto: Kyllä
    • Kehon rasva-analyysi: Kyllä
    • Käyttäjien määrä: 8 käyttäjää
    • Kestävä muotoilu: Kyllä
    • Lihas-suhde / tiheys-analyysi: Kyllä
    • Liukueste pinta: Kyllä
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Muistitietueiden määrä: 8
    • Näytön taustavalo: Kyllä
    • Ohjaustyyppi: Sensori, Kosketus
    • Painohistoria: Kyllä
    • Paristojen määrä: 4
    • Sisältää näytön: Kyllä
    • Tuetut käyttöjärjestelmät: Android 5.0
  • Ominaisuudet
    • lihasmassan mittaus: Kyllä
    • rasva-analyysi: Kyllä
    • kehon vesipitoisuuden arviointi: Kyllä
    • Helposti puhdistettava: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Bathroom scale measuring functions: Body moisture content, Bone mass, BMI, Muscle mass, Body fat
    • Henkilövaa'an tyyppi: Digitaalinen
    • Other scale features: Multiple users, Auto off
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Lasi, Metalli
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 180 kg
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Ohjelmisto
    • Järjestelmävaatimus: Android, iOS
    • Ladattava ohjelma: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Alustan paksuus: 23 mm
    • Korkeus: 32.5 cm
    • Leveys (cm): 32.7 cm
    • Paino: 2 kg
    • Syvyys: 2.3 cm
  • Ergonomia
    • Taustaväri: Valkoinen
  • Pakkauksen sisältö
    • Käyttöopas: Kyllä
  • Akku
    • Akun jännite: 1.5 V
    • Akun teknologia: Alkaliparisto
    • Akun tyyppi: AAA (LR03)
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Kyllä
  • Näyttö
    • helppolukuinen näyttö: Kyllä
  • Verkko
    • Wi-Fi: Kyllä
    • Tuettu suojausalgoritmi: WPA2, 64-bit WEP, 128-bit AES
    • Wi-Fi -standardi: WiFi b
  • 79.90 90.80 EUR 4
    4
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      79.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      83.90, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Henkilövaaka, maksimi 180 kg, 100 gramman tarkkuus, astinpinta 32.7 x 32.7 cm, kehoanalyysi, Wi-Fi, valkoinen90.25, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Withings Body+ älyvaaka90.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Omron BF-511 Kehonkoostumusmittari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108169373.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149865338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203130908.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158229652.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158229655.jpg
      Omron Omron BF-511 Kehonkoostumusmittari BF-511 Kehonkoostumusmittari BF-511 Kehonkoostumusmittari (2)
      Omron BF-511 Kehonkoostumusmittari
      • 06945040100690
      • 04015672104051
      • HBF-511B-E
      1
    • Beurer MS 01 Mekaaninen Henkilövaaka Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103660066.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166015436.jpg
      Beurer Beurer MS 01 Mekaaninen Henkilövaaka Valkoinen MS 01 Mekaaninen Henkilövaaka Valkoinen MS 01 Mekaaninen Henkilövaaka Valkoinen Kiva vaaka Beurerilta, jossa on analoginen näyttö.Kiva vaaka.Mittaustarkkuus on 1 kg ja kantavuus 120 kg.Mittaustarkkuus on 1 kg ja kantavuus 120 kg.Mittaustarkkuus on 1 kg.Tekniset tiedot Beurer MS 01 Mekaaninen henkilövaaka ValkoinenMitta-asteikko: Kg. / Lb.Kapasiteetti: 120 kg.Painoalue 1 kgMitat: 30 x 27 x 5,3 cm.Koko: 30 x 27 x 5,3 cm.Koko: 30 x 27 x 5,3 cm.Näytön koko: 73 x 50 mmTakuu: 5 vuotta (1)
      Beurer MS 01 Mekaaninen Henkilövaaka Valkoinen
      • 04211125710057
      • 4200283
      1
      deal
    • Omron BF508 KEHONKOOSTUMUSMITTARI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158241266.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175364088.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111257110.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158340909.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126595599.jpg
      Omron Omron BF508 KEHONKOOSTUMUSMITTARI BF508 KEHONKOOSTUMUSMITTARI BF508 KEHONKOOSTUMUSMITTARI Kehonkoostumusmittari BF-508 antaa erittäin tarkat ja luotettavat mittausarvot neljän pisteen mittaustekniikalla käsistäja jaloista. Mittaustuloksina saadaan kehon rasvaprosentti, paino ja painoindeksi. Sisäelinrasva vaikuttaaoleellisesti mm. verenpaineeseen, diabetekseen ja veren rasva-aineiden runsauteen. Toistuvat dieetit ja painonuudelleen kohoaminen aiheuttavat sisäelimissä olevan rasvamäärän lisääntymistä. Liikunnan ja ruokavalionvaikutukset kehon koostumukseen on helppo mitata vertaamall (2)
      Omron BF508 KEHONKOOSTUMUSMITTARI
      • 04015672103870
      • HBF-508-E
      2
    • Beurer BG17
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212661371.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229364125.jpg
      Beurer Beurer BG17 BG17 BG17 Tyylikäs Beurer BG17 lasinen diagnostiikkavaaka on laihduttajan ja kuntoilijan paras apuväline. Vaa-assa on suurikokoinen ja selkeä LCD näyttö 10 muistipaikkaa Kapasiteetti 150 kg Tarkkuus 100 g/0,1% Vaaka on turvalasia Koko 30 x 30 cm Elektrodit harjattua ruostumatonta terästä Mittaa painon lisäksi kehon rasvan Lihaksen ja nesteen määrän Automaattinen virrankatkaisu Paristot mukana pakkauksessa (1)
      Beurer BG17
      • 04211125769253
      • BG17
      • 769.25
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 79.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 79.90
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 70.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 79.90
    • info@vertaa.fi