x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tanita BC 545N Kehoanalyysivaaka

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tanita BC 545N Kehoanalyysivaaka
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tanita BC 545N Kehoanalyysivaaka
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tanita BC 545N Kehoanalyysivaaka
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209384721.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/235720798.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156704591.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151551525.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156704592.jpg?ts=1
Tanita Tanita BC 545N Kehoanalyysivaaka BC 545N Kehoanalyysivaaka BC 545N Kehoanalyysivaaka Super kiva kehon analyysi paino, että 15 sekunnissa. mittaa nopeasti luvut. Todella mukava moderni muotoilu, helppolukuiset numerot ja grafiikka.Tanita BC 545N -vartaloanalyysivaaka on valmistettu edistyksellisellä vartaloanalyysillä, jolla voidaan mitata sekä aikuisten että lasten rasvaprosentti.Vaa'alla voidaan mitata seuraavia asioita:- Paino- Kehon rasvaprosentti (5 - 99 vuotta),- Kehon neste %- Lihasmassa- Kehon fyysisen kunnon arviointi- Luun massa- Perusaineenvaihdunta (BMR)- Metabolinen ikä- Painoindeksi (BMI)- Viskeraalirasvaindikaattori (arvioi elinten ympärillä olevan rasvan määrää)- Segmentoitu näyttö rasvaprosentista ja lihasmassasta Tekniset tiedot Tanita BC 543 kehonkoostumuslasivaaka:Mitta-asteikko: Kg. / Lb. / St.Kapasiteetti: 150 kg.Käyttäjien määrä: 5+ vierasKehon rasva: kyllä, % 0,1 %:n väleinKehon neste: kyllä %:na 0,1 %:n vaihteluvälilläLihasmassa: kyllä, % 0,1 %:n väleinLuumassa: kyllä, kg 100 g:n väleinKalorinäyttö: BMR 1 kcal:n väleinViskeraalisen rasvan määrä: (18)
  • 04904785813953
  • BC-545N
  • BC545NSV20
1
good_buy
deal
  • Tekniset tiedot
    • Body Mass Index (BMI)-mittaus: Kyllä
    • Luumassa-analyysi: Kyllä
    • Useampi käyttäjä: Kyllä
    • Muistitoiminto: Kyllä
    • Kehon rasva-analyysi: Kyllä
    • Käyttäjien määrä: 5 käyttäjää
    • Kuvaruututyyppi: LCD
    • Liukueste pinta: Kyllä
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Paristojen määrä: 4
  • Ominaisuudet
    • lihasmassan mittaus: Kyllä
    • kehon vesipitoisuuden arviointi: Kyllä
    • Helposti puhdistettava: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Bathroom scale measuring functions: Body moisture content, Bone mass, BMI, Muscle mass, Body fat
    • Henkilövaa'an tyyppi: Digitaalinen
    • Other scale features: Multiple users, Auto off
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Hopea
    • Materiaalit: Muovi
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä, Ei
  • Muisti
    • Muistipaikat: 5
  • Akku
    • Akun teknologia: Alkaliparisto
    • Akun tyyppi: AAA (LR03)
  • Näyttö
    • helppolukuinen näyttö: Kyllä
  • 229.00 336.00 EUR 1
    1
    • Apuls.fi Apuls.fi
      Super kiva kehon analyysi paino, että 15 sekunnissa. mittaa nopeasti luvut. Todella mukava moderni muotoilu, helppolukuiset numerot ja gr...
      229.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Eufy Smart Scale C1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204973336.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204973340.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181408664.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181408670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237582152.jpg?ts=1
      Eufy Eufy Smart Scale C1 Smart Scale C1 Smart Scale C1 . (3)
      Eufy Smart Scale C1
      • 00848061013368
      • T9146H21
      3
    • Brabantia ReNew digitaalinen henkilövaaka, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220682253.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165453142.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216287076.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216287075.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216287077.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia ReNew digitaalinen henkilövaaka, valkoinen ReNew digitaalinen henkilövaaka, valkoinen ReNew digitaalinen henkilövaaka, valkoinen Brabantian ReNew-sarjan digitaalinen henkilövaaka on helppokäyttöinen ja ympäristöystävällinen kylpyhuoneen perustarvike. Vaaka ei toimi paristoilla, vaan se käynnistetään alareunan polkimen avulla, ja sen energiansäästötoiminto sammuttaa vaaan automaattisesti minuutin kuluttua. Pohjan liukuesteet pitävät vaaan tukevasti aloillaan ja selkeä LCD-näyttö helpottaa lukemista. Vaaan lasikansi on helppo pitää puhtaana pyyhkimällä kostealla liinalla. Brabantian ReNew-sarjan kylpyhuonetarvikkeet on suunniteltu miellyttämään tarkankin sisustajan silmää. Kauniit ja käytännölliset tarvikkeet voi huoletta säilyttää esillä, eikä niitä tarvitse turhaan piilottaa kaappeihin, joita on usein kylpyhuoneessa muutoinkin rajallisesti. Pelkistettyjen kylpyhuonetarvikkeiden avulla on myös helppoa luoda WC-tiloihin ja kylpyhuoneeseen yhtenäinen ja huoliteltu ilme. (3)
      Brabantia ReNew digitaalinen henkilövaaka, valkoinen
      • 08710755281365
      2
    • Jata 290P Silver
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107710582.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107710581.jpg?ts=1
      Jata Jata 290P Silver 290P Silver 290P Silver (1)
      Jata 290P Silver
      • 08436017658149
      • 290P
      1
    • Omron -Omron VIVA kehon koostumusmittari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225847837.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237289968.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151553801.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151563461.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172581437.jpg?ts=1
      Omron Omron -Omron VIVA kehon koostumusmittari -Omron VIVA kehon koostumusmittari -Omron VIVA kehon koostumusmittari (1)
      Omron -Omron VIVA kehon koostumusmittari
      • 04015672110908
      • HBF-222T-EBK
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 224.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 224.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 224.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 224.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 244.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 244.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 248.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 248.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 250.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 248.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 247.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 247.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 247.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 247.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 247.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 247.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 247.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 247.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 247.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 247.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 246.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 246.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 346.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 346.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 346.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 346.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 346.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 345.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 345.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 346.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 346.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 346.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 336.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 336.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 229.00
    • info@vertaa.fi