x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tanita BC 587 Kehoanalyysivaaka

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tanita BC 587 Kehoanalyysivaaka
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tanita BC 587 Kehoanalyysivaaka
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tanita BC 587 Kehoanalyysivaaka
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183231509.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233403744.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101647027.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141249423.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141249421.jpg?ts=1
Tanita Tanita BC 587 Kehoanalyysivaaka BC 587 Kehoanalyysivaaka BC 587 Kehoanalyysivaaka Tämä kehonkoostumusvaaka sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat mitata kehonkoostumuksen ja rasvaprosentin muutoksia sekä lapsilla että aikuisilla.Tanita BC 587 -vartaloanalyysivaaka käyttää uusinta avacerede-teknologiaa innerScanin avulla, jolloin näet tarkat muutokset kehossasi kovan harjoittelun ja terveellisen ruokavalion ansiosta.Vaaka on varustettu uusimmalla avacerede-teknologialla.Painokapasiteetti 200 kg.Painokapasiteetti 200 kg.Tanita BC 587 -vartalokoostumusvaaka voi mitata seu... (2)
  • 04904785811980
  • BC587SV36
1
deal
  • Ominaisuudet
    • lihasmassan mittaus: Kyllä
    • kehon vesipitoisuuden arviointi: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Luumassa-analyysi: Kyllä
    • Useampi käyttäjä: Kyllä
    • Kehon rasva-analyysi: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Bathroom scale measuring functions: Body moisture content, Bone mass, Muscle mass, Body fat
    • Other scale features: Multiple users, Auto off
    • Takuu: 2 v
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Läpinäkyvä, Valkoinen
    • Materiaalit: Lasi, Muovi
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • 115.00 168.00 EUR 1
    1
    • Apuls.fi Apuls.fi
      Tämä kehonkoostumusvaaka sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat mitata kehonkoostumuksen ja rasvaprosentin muutoksia sekä lapsilla et...
      115.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230761906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232461126.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238327516.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238327515.jpg?ts=1
      Beurer Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty (1)
      Beurer - BF 915 - Diagnostic Bathroom Scale with Bluetooth - 5 Years Warranty
      • 04211125760076
      1
    • Adler badrumsvåg 180kg - vit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231157446.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234039803.jpg?ts=1
      Adler Adler badrumsvåg 180kg - vit badrumsvåg 180kg - vit badrumsvåg 180kg - vit Adlerin henkilövaaka Erittäin tarkka kylpyhuonevaaka, jonka kapasiteetti on 180 kg. Erinomainen valinta urheilijoille, laihduttajille ja kaikille muille omasta painostaan välittäville ihmisille. Koska sen alusta on valmistettu erittäin kestävästä karkaistusta materiaalista, se ei ole vain erittäin turvallinen käyttää, vaan se myös näyttää hyvältä. Sen erittäin korkea tarkkuus (100 g) mahdollistaa erittäin tarkan mittauksen. - Kantavuus: 180 kg - Luokitus: 100 g - Mittayksiköt: kg, lb, st - LE... (1)
      Adler badrumsvåg 180kg - vit
      • 05903887804189
      • 94282
      2
    • Adler badrumsvåg LED-display 180kg - vit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230575458.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234039805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238302232.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238302236.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238302226.jpg?ts=1
      Adler Adler badrumsvåg LED-display 180kg - vit badrumsvåg LED-display 180kg - vit badrumsvåg LED-display 180kg - vit Adlerin henkilövaaka AD8176w kylpyhuonevaa'an paksuus on 6 mm karkaistua lasia ja sen kantavuus on jopa 180 kiloa. Mittaustarkkuuden takaa 4 venymäanturia. Vaaka käyttää korkealaatuista LED-näyttöä. Tuloksena on suuri kontrasti ja erittäin selkeä lukema. Numerot näkyvät valolla valkoisella pinnalla. - Kantavuus: 180 kg - Luokitus : 100 g - Mittayksiköt: kg, lb - LED-näyttö - Korkeakontrastinen näyttö - Punnituspinta: 300mm x 300mm - Karkaistu lasi alusta: 6mm - Alhaisen akun ja ylikuormitukse... (1)
      Adler badrumsvåg LED-display 180kg - vit
      • 05903887804691
      • 94285
      2
    • Sogo Bab-ss-3980 150kg Scale Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225510060.jpg?ts=1
      Sogo Sogo Bab-ss-3980 150kg Scale Musta Bab-ss-3980 150kg Scale Musta Bab-ss-3980 150kg Scale Musta (1)
      Sogo Bab-ss-3980 150kg Scale Musta
      • 08425490131256
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 124.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 124.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 115.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 115.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 115.98
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 119.39
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.39
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 119.39
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.39
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.39
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 116.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 116.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 116.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 116.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 116.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 116.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 115.00
    • info@vertaa.fi