x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Gami Liukuovikaappi Cyrus 183 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Gami Liukuovikaappi Cyrus 183 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Gami Liukuovikaappi Cyrus 183 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Gami Liukuovikaappi Cyrus 183 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158973787.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150789436.jpg?ts=1
Gami Gami Liukuovikaappi Cyrus 183 cm Liukuovikaappi Cyrus 183 cm Liukuovikaappi Cyrus 183 cm Vaatekaappi liukuovilla on valmistettu laadukkaasta Euroopan terveysvaatimuksia vastaavasta kalustelevystä ; valmistettu laminoidusta kalustelevystä, sivut ovat laminoitua MDF-levyä ; viimeistely: valkoinen ; vetimet ovat laminoitua MDF-levyä (1)
1
  • Suunnittelu
    • Liukuovi: Kyllä
  • 814.90 814.90 EUR 1
    1
    • on24.fi on24.fi
      4.081148900578782 (5)
      Vaatekaappi liukuovilla on valmistettu laadukkaasta Euroopan terveysvaatimuksia vastaavasta kalustelevystä ; valmistettu laminoidusta kal...814.90, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Kids Concept - STAR Cupboard Yellow - One Size - Yellow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231556172.jpg?ts=1
      Kids Concept Kids Concept - STAR Cupboard Yellow - One Size - Yellow - STAR Cupboard Yellow - One Size - Yellow - STAR Cupboard Yellow - One Size - Yellow Kid's Concept - Chest of Drawers - Yellow STAR cupboard by Kid's Concept. Perfect for storing books, toys or other favorite things. Perfect for their bedroom or playroom. (1)
      Kids Concept - STAR Cupboard Yellow - One Size - Yellow
      • 07340028731658
      2
    • Möbilia Lastenhuoneen vaatekaappi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202412099.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237717413.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237717414.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237717408.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205957857.jpg?ts=1
      Möbilia Möbilia Lastenhuoneen vaatekaappi Lastenhuoneen vaatekaappi Lastenhuoneen vaatekaappi (1)
      Möbilia Lastenhuoneen vaatekaappi
      • 04062444021221
      1
    • Forte Modern Way kaappi RCQS12411, valkoinen/ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227188908.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230283949.jpg?ts=1
      Forte Forte Modern Way kaappi RCQS12411, valkoinen/ruskea Modern Way kaappi RCQS12411, valkoinen/ruskea Modern Way kaappi RCQS12411, valkoinen/ruskea (1)
      Forte Modern Way kaappi RCQS12411, valkoinen/ruskea
      • 05904767890742
      1
    • vidaXL Vaatekaapit 2 kpl harmaa 75x50x160 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235008745.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157222677.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157222679.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157222681.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157222678.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Vaatekaapit 2 kpl harmaa 75x50x160 cm Vaatekaapit 2 kpl harmaa 75x50x160 cm Vaatekaapit 2 kpl harmaa 75x50x160 cm Kaapissa on tukeva rautakehys ja vetoketjullinen kangaspeite, se suojaa vaatteesi lialta ja pölyltä. Käytännöllinen plug-in-järjestelmä mahdollistaa tämän vaatekaapin asentamisen poraamatta tai ruuvaamatta. Pohjakehys koostuu tukevista rautaputkista, jotka on liitetty toisiinsa liittimillä. Kangaspeite on valmistettu hengittävästä polyesteristä. Vaatekaappi koostuu rungosta ja vaatetelineestä. Toimitukseen sisältyy 2 naulakkoa. (1)
      vidaXL Vaatekaapit 2 kpl harmaa 75x50x160 cm
      • 08719883564883
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 859.14
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 859.14
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 859.14
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 814.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 814.90
    • info@vertaa.fi