x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Grisport Anden Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 42)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135498501.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122888502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129685721.jpg
      Grisport Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 42) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 42) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 42) Walking: more popular than ever Nowadays walking is one of the most popular outdoor activities. More and more people are heading for nature. Good shoes are then essential. Important features when purchasing walking shoes include the shaft, the profile and the material. Walking shoes with a higher shaft The Grisport Anden are this type of walking shoes. These all-round hiking shoes have a higher shaft and a good profile. The shaft is filled with Spo-Tex membrane. This material is waterproof an... (1)
      Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 42)
      • 08718191028254
      1
      most_sold
      118.28 EUR
    • Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 47)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135703142.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122888502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129685721.jpg
      Grisport Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 47) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 47) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 47) Walking: more popular than ever Nowadays walking is one of the most popular outdoor activities. More and more people are heading for nature. Good shoes are then essential. Important features when purchasing walking shoes include the shaft, the profile and the material. Walking shoes with a higher shaft The Grisport Anden are this type of walking shoes. These all-round hiking shoes have a higher shaft and a good profile. The shaft is filled with Spo-Tex membrane. This material is waterproof an... (1)
      Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 47)
      • 08718191028162
      1
      124.50 EUR
    • Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 45)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135690984.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122888502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129685721.jpg
      Grisport Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 45) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 45) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 45) Walking: more popular than ever Nowadays walking is one of the most popular outdoor activities. More and more people are heading for nature. Good shoes are then essential. Important features when purchasing walking shoes include the shaft, the profile and the material. Walking shoes with a higher shaft The Grisport Anden are this type of walking shoes. These all-round hiking shoes have a higher shaft and a good profile. The shaft is filled with Spo-Tex membrane. This material is waterproof an... (1)
      Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 45)
      • 08718191028186
      1
      118.28 EUR
    • Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 44)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135694277.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122888502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129685721.jpg
      Grisport Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 44) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 44) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 44) Walking: more popular than ever Nowadays walking is one of the most popular outdoor activities. More and more people are heading for nature. Good shoes are then essential. Important features when purchasing walking shoes include the shaft, the profile and the material. Walking shoes with a higher shaft The Grisport Anden are this type of walking shoes. These all-round hiking shoes have a higher shaft and a good profile. The shaft is filled with Spo-Tex membrane. This material is waterproof an... (1)
      Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 44)
      • 08718191028179
      1
      124.50 EUR
    • Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 41)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135694278.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122888502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129685721.jpg
      Grisport Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 41) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 41) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 41) Walking: more popular than ever Nowadays walking is one of the most popular outdoor activities. More and more people are heading for nature. Good shoes are then essential. Important features when purchasing walking shoes include the shaft, the profile and the material. Walking shoes with a higher shaft The Grisport Anden are this type of walking shoes. These all-round hiking shoes have a higher shaft and a good profile. The shaft is filled with Spo-Tex membrane. This material is waterproof an... (1)
      Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 41)
      • 08718191028247
      1
      124.50 EUR
    • Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 43)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135501282.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122888502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129685721.jpg
      Grisport Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 43) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 43) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 43) Walking: more popular than ever Nowadays walking is one of the most popular outdoor activities. More and more people are heading for nature. Good shoes are then essential. Important features when purchasing walking shoes include the shaft, the profile and the material. Walking shoes with a higher shaft The Grisport Anden are this type of walking shoes. These all-round hiking shoes have a higher shaft and a good profile. The shaft is filled with Spo-Tex membrane. This material is waterproof an... (1)
      Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 43)
      • 08718191028261
      1
      124.50 EUR
    • Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 46)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135501406.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122888502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129685721.jpg
      Grisport Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 46) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 46) Anden walking shoes (Shoe size (EU): 46) Walking: more popular than ever Nowadays walking is one of the most popular outdoor activities. More and more people are heading for nature. Good shoes are then essential. Important features when purchasing walking shoes include the shaft, the profile and the material. Walking shoes with a higher shaft The Grisport Anden are this type of walking shoes. These all-round hiking shoes have a higher shaft and a good profile. The shaft is filled with Spo-Tex membrane. This material is waterproof an... (1)
      Grisport Anden walking shoes (Shoe size (EU): 46)
      • 08718191028193
      1
      124.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Korkea varsi DEFAULT
        • korkea_varsi
      • Millet DEFAULT
        • millet
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Vaellussaappaat DEFAULT
        • vaellussaappaat
      • Hanwag DEFAULT
        • hanwag
      • Nahkaiset vaelluskengät DEFAULT
        • nahka
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • Adidas (adidas)
      • Aku (aku)
      • Alfa (alfa)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bontrager (bontrager)
      • Boreal (boreal)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CMP (cmp)
      • Crispi (crispi)
      • Dachstein (dachstein)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Everest (everest)
      • Feelmax (feelmax)
      • Five Ten (five_ten)
      • Garmont (garmont)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giro (giro)
      • Graninge (graninge)
      • Haglofs (haglofs)
      • Halti (halti)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jomos (jomos)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Lacrosse (lacrosse)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lico (lico)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mavic (mavic)
      • Meindl (meindl)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Moon boot (moon_boot)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • ON (on)
      • Palladium (palladium)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reebok (reebok)
      • Rieker (rieker)
      • Salewa (salewa)
      • Saucony (saucony)
      • Savo (savo)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Superfit (superfit)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Treksta (treksta)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Wyte (wyte)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 140 € (price_110_140)
      • 140 € - 170 € (price_140_170)
      • ≥ 170 € (price_170)
    • Varren tyyppi (varren_tyyppi):
      • Keskipituinen varsi (keskipituinen_varsi)
      • Korkea varsi (korkea_varsi)
      • Matala varsi (matala_varsi)
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31-34 (31_34)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Asics Patriot 10 (asics_patriot_10)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Haglofs Observe (haglofs_observe)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Roc Claw (haglofs_roc_claw)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Haglofs Vertigo (haglofs_vertigo)
      • Halti Ligo (halti_ligo)
      • Halti Mone (halti_mone)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Anisak (hanwag_anisak)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Canyon (hanwag_canyon)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Gritstone (hanwag_gritstone)
      • Hanwag Krusa (hanwag_krusa)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Roc Icon (hanwag_roc_icon)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Icebug Pace2 (icebug_pace2)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavaredo (lowa_lavaredo)
      • Lowa Levante (lowa_levante)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Lyxa (lowa_lyxa)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade III (lowa_renegade_iii)
      • Lowa Sassa (lowa_sassa)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Chameleon 7 (merrell_chameleon_7)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Thermo Freeze (merrell_thermo_freeze)
      • Merrell Thermo Shiver (merrell_thermo_shiver)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Everest Summit (millet_everest_summit)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet High Route (millet_high_route)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Moschino Forever (moschino_forever)
      • Salomon Effect (salomon_effect)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Outpath GTX (salomon_outpath_gtx)
      • Salomon Outpath Pro (salomon_outpath_pro)
      • Salomon Quest 4D 3 (salomon_quest_4d_3)
      • Salomon Quest Prime (salomon_quest_prime)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra 3 Prime (salomon_x_ultra_3_prime)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon X-Chase (salomon_x_chase)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Lite (salomon_xa_lite)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Fastpack Lite (the_north_face_hedgehog_fastpack_lite)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • The north face Hedgehog Trek (the_north_face_hedgehog_trek)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
      • The north face Ultra Fastpack III (the_north_face_ultra_fastpack_iii)
      • The north face Verto Plasma (the_north_face_verto_plasma)
      • The north face Verto S3K (the_north_face_verto_s3k)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (pohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Polyuretaani (PU) (polyuretaani_pu_)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • Dri-Tec (dri_tec)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • M-Select Dry (m_select_dry)
      • Texapore (texapore)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Turkis (turkis)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi