x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Halti Ligo Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Halti Ligo Mid Drymaxx naisten ulkoilukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131607058.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970141.jpg
      Halti Halti Ligo Mid Drymaxx naisten ulkoilukengät Ligo Mid Drymaxx naisten ulkoilukengät Ligo Mid Drymaxx naisten ulkoilukengät Liiku turvallisesti myös pimeällä! Ligo Mid DX on naisten mid-vartinen trekking-jalkine heijastavalla päällismateriaalilla. Tukeva Phylon-välipohja ja vakaa kuminen ulkopohja. Nopeasti kuivuva, kosteutta siirtävä tekstiilivuori ja vedenpitävä, hengittävä DrymaxX-kalvo pitävät jalkasi kuivina ja menon miellyttävänä. Materiaali 1: DrymaxX. Vedenpitävä ja hengittävä, sukkamallinen DrymaxX-kalvo Materiaalikoostumus: Mesh/PU Materiaali 2: Mesh/PU. päällinen heijastavaa ja vettäpitävää kangasta Vuo... (3)
      Halti Ligo Mid Drymaxx naisten ulkoilukengät
      • 06438361254574
      2
      45.90 EUR
    • Halti Ligo Mid DW Musta 45
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132185683.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118837269.jpg
      Halti Halti Ligo Mid DW Musta 45 Ligo Mid DW Musta 45 Ligo Mid DW Musta 45 Ulkoilujalkineet heijastavalla pintamateriaalilla. Miesten koot. (3)
      Halti Ligo Mid DW Musta 45
      • 06438361254550
      • 06438361254505
      • 06438361254529
      • 06438361254512
      • 06438361254536
      • 06438361254543
      • 06438361254499
      1
      most_sold
      54.80 EUR
    • Halti Ligo Mid Drymaxx miesten ulkoilukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131610092.jpg
      Halti Halti Ligo Mid Drymaxx miesten ulkoilukengät Ligo Mid Drymaxx miesten ulkoilukengät Ligo Mid Drymaxx miesten ulkoilukengät Liiku turvallisesti myös pimeällä! Ligo Mid DX on miesten mid-vartinen trekking-jalkine heijastavalla päällismateriaalilla. Tukeva Phylon-välipohja ja vakaa kuminen ulkopohja. Nopeasti kuivuva, kosteutta siirtävä tekstiilivuori ja vedenpitävä, hengittävä DrymaxX-kalvo pitävät jalkasi kuivina ja menon miellyttävänä. Materiaali 1: DrymaxX. Vedenpitävä ja hengittävä, sukkamallinen DrymaxX-kalvo Materiaalikoostumus: Mesh/PU Materiaali 2: Mesh/PU. päällinen heijastavaa ja vettäpitävää kangasta Vuo... (2)
      Halti Ligo Mid Drymaxx miesten ulkoilukengät
      • 06438361262609
      1
      45.90 EUR
    • Halti Ligo DX Mid
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125011870.jpg
      Halti Halti Ligo DX Mid Ligo DX Mid Ligo DX Mid Ulkoilujalkineet heijastavalla pintamateriaalilla. Naisten koot. (1)
      Halti Ligo DX Mid
      • 06438361254635
      2
      49.90 EUR
    • Halti Ligo DX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96724094.jpg
      Halti Halti Ligo DX Ligo DX Ligo DX (1)
      Halti Ligo DX
      • 06438361118845
      1
      89.90 EUR
    • Halti Ligo DX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96724094.jpg
      Halti Halti Ligo DX Ligo DX Ligo DX (1)
      Halti Ligo DX
      • 06438361118869
      1
      89.90 EUR
    • Halti Ligo Low DX Spike
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89367895.jpg
      Halti Halti Ligo Low DX Spike Ligo Low DX Spike Ligo Low DX Spike (1)
      Halti Ligo Low DX Spike
      • 06438361326363
      • 06438361326332
      • 06438361326301
      • 06438361326356
      • 06438361326325
      • 06438361326271
      • 06438361326370
      1
      65.90 EUR
    • Halti Ligo Mid DX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85372602.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970141.jpg
      Halti Halti Ligo Mid DX Ligo Mid DX Ligo Mid DX Ulkoilujalkineet heijastavalla pintamateriaalilla. Naisten koot. (1)
      Halti Ligo Mid DX
      • 06438361254628
      1
      54.80 EUR
    • Halti Ligo Mid DW Women's Musta 37
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970141.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118835380.jpg
      Halti Halti Ligo Mid DW Women's Musta 37 Ligo Mid DW Women's Musta 37 Ligo Mid DW Women's Musta 37 Ulkoilujalkineet heijastavalla pintamateriaalilla. Naisten koot. (1)
      Halti Ligo Mid DW Women's Musta 37
      • 06438361254581
      1
      54.80 EUR
    • Halti Ligo Mid DX Spike
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89631479.jpg
      Halti Halti Ligo Mid DX Spike Ligo Mid DX Spike Ligo Mid DX Spike (1)
      Halti Ligo Mid DX Spike
      • 06438361254031
      • 06438361254055
      • 06438361254000
      • 06438361329487
      • 06438361254062
      • 06438361254017
      • 06438361329470
      • 06438361254024
      • 06438361329463
      • 06438361262654
      • 06438361254048
      1
      79.90 EUR
    • Halti Ligo Mid DW Women's Musta 38
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970141.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85372602.jpg
      Halti Halti Ligo Mid DW Women's Musta 38 Ligo Mid DW Women's Musta 38 Ligo Mid DW Women's Musta 38 Ulkoilujalkineet heijastavalla pintamateriaalilla. Naisten koot. (1)
      Halti Ligo Mid DW Women's Musta 38
      • 06438361254598
      1
      49.90 EUR
    • Halti Ligo Mid DW Women's Musta 40
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970141.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85372602.jpg
      Halti Halti Ligo Mid DW Women's Musta 40 Ligo Mid DW Women's Musta 40 Ligo Mid DW Women's Musta 40 Ulkoilujalkineet heijastavalla pintamateriaalilla. Naisten koot. (1)
      Halti Ligo Mid DW Women's Musta 40
      • 06438361254611
      1
      49.90 EUR
    • Halti Ligo Low DX Spike
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89367895.jpg
      Halti Halti Ligo Low DX Spike Ligo Low DX Spike Ligo Low DX Spike (1)
      Halti Ligo Low DX Spike
      • 06438361326288
      • 06438361326349
      1
      65.90 EUR
    • Halti Ligo Mid DW Women's Musta 39
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970141.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85372602.jpg
      Halti Halti Ligo Mid DW Women's Musta 39 Ligo Mid DW Women's Musta 39 Ligo Mid DW Women's Musta 39 Ulkoilujalkineet heijastavalla pintamateriaalilla. Naisten koot. (1)
      Halti Ligo Mid DW Women's Musta 39
      • 06438361254604
      1
      54.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Korkea varsi DEFAULT
        • korkea_varsi
      • Millet DEFAULT
        • millet
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Vaellussaappaat DEFAULT
        • vaellussaappaat
      • Hanwag DEFAULT
        • hanwag
      • Nahkaiset vaelluskengät DEFAULT
        • nahka
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • Adidas (adidas)
      • Aku (aku)
      • Alfa (alfa)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bontrager (bontrager)
      • Boreal (boreal)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CMP (cmp)
      • Crispi (crispi)
      • Dachstein (dachstein)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Everest (everest)
      • Feelmax (feelmax)
      • Five Ten (five_ten)
      • Garmont (garmont)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giro (giro)
      • Graninge (graninge)
      • Grisport (grisport)
      • Haglofs (haglofs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jomos (jomos)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Lacrosse (lacrosse)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lico (lico)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mavic (mavic)
      • Meindl (meindl)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Moon boot (moon_boot)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • ON (on)
      • Palladium (palladium)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reebok (reebok)
      • Rieker (rieker)
      • Salewa (salewa)
      • Saucony (saucony)
      • Savo (savo)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Superfit (superfit)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Treksta (treksta)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Wyte (wyte)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 140 € (price_110_140)
      • 140 € - 170 € (price_140_170)
      • ≥ 170 € (price_170)
    • Varren tyyppi (varren_tyyppi):
      • Keskipituinen varsi (keskipituinen_varsi)
      • Korkea varsi (korkea_varsi)
      • Matala varsi (matala_varsi)
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31-34 (31_34)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Asics Patriot 10 (asics_patriot_10)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Haglofs Observe (haglofs_observe)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Roc Claw (haglofs_roc_claw)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Haglofs Vertigo (haglofs_vertigo)
      • Halti Ligo (halti_ligo)
      • Halti Mone (halti_mone)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Anisak (hanwag_anisak)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Canyon (hanwag_canyon)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Gritstone (hanwag_gritstone)
      • Hanwag Krusa (hanwag_krusa)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Roc Icon (hanwag_roc_icon)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Icebug Pace2 (icebug_pace2)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavaredo (lowa_lavaredo)
      • Lowa Levante (lowa_levante)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Lyxa (lowa_lyxa)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade III (lowa_renegade_iii)
      • Lowa Sassa (lowa_sassa)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Chameleon 7 (merrell_chameleon_7)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Thermo Freeze (merrell_thermo_freeze)
      • Merrell Thermo Shiver (merrell_thermo_shiver)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Everest Summit (millet_everest_summit)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet High Route (millet_high_route)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Moschino Forever (moschino_forever)
      • Salomon Effect (salomon_effect)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Outpath GTX (salomon_outpath_gtx)
      • Salomon Outpath Pro (salomon_outpath_pro)
      • Salomon Quest 4D 3 (salomon_quest_4d_3)
      • Salomon Quest Prime (salomon_quest_prime)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra 3 Prime (salomon_x_ultra_3_prime)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon X-Chase (salomon_x_chase)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Lite (salomon_xa_lite)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Fastpack Lite (the_north_face_hedgehog_fastpack_lite)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • The north face Hedgehog Trek (the_north_face_hedgehog_trek)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
      • The north face Ultra Fastpack III (the_north_face_ultra_fastpack_iii)
      • The north face Verto Plasma (the_north_face_verto_plasma)
      • The north face Verto S3K (the_north_face_verto_s3k)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (pohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Polyuretaani (PU) (polyuretaani_pu_)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • Dri-Tec (dri_tec)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • M-Select Dry (m_select_dry)
      • Texapore (texapore)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Turkis (turkis)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi