x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hanwag Alta Bunion Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135701241.jpg
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii naisille. (3)
      Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • 04047761320509
      1
      237.90 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163085926.jpg
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii naisille. (2)
      Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • 04047761320493
      1
      237.90 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152132035.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153678564.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160777171.jpg
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • 04047761320547
      1
      237.90 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152132035.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143984589.jpg
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • 04047761320516
      1
      237.90 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152132035.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153678564.jpg
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • 04047761320592
      1
      237.90 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152132035.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141608381.jpg
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • 04047761320554
      1
      237.90 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162745344.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152132035.jpg
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • 04047761320585
      1
      237.90 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152132035.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141608381.jpg
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • 04047761320523
      1
      237.90 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159996927.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152132035.jpg
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Alta Bunion Lady Gore-Tex Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex ovat nilkkurit . Sopii naisille. (1)
      Hanwag Alta Bunion Lady Gore-Tex
      • 04047761320561
      1
      237.90 EUR
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • Adidas (adidas)
      • Aigle (aigle)
      • Aku (aku)
      • Alfa (alfa)
      • Alpina (alpina)
      • Altra (altra)
      • Anar (anar)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Boreal (boreal)
      • Camper (camper)
      • Chiruca (chiruca)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crispi (crispi)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • Danner (danner)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Garmont (garmont)
      • Giro (giro)
      • Graninge (graninge)
      • Grisport (grisport)
      • Halti (halti)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Lico (lico)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Mephisto (mephisto)
      • Millet (millet)
      • Moon Boot (moon_boot)
      • Muck (muck)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Palladium (palladium)
      • Reebok (reebok)
      • Salewa (salewa)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scholl (scholl)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Treksta (treksta)
      • Trespass (trespass)
      • Ugg (ugg)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 150 € (price_2)
      • 150 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Metsästykengät (metsa_stykenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33-34 (33_34)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 50 (50)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Keskipituinen (keskipituinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Haglofs Observe (haglofs_observe)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Halti Ligo (halti_ligo)
      • Halti Mone (halti_mone)
      • Halti Riore (halti_riore)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Krusa (hanwag_krusa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Icebug Detour (icebug_detour)
      • Icebug Pace2 (icebug_pace2)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Icebug Torne (icebug_torne)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade II (lowa_renegade_ii)
      • Lowa Renegade III (lowa_renegade_iii)
      • Lowa Sassa (lowa_sassa)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Chameleon 7 (merrell_chameleon_7)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Thermo Freeze (merrell_thermo_freeze)
      • Merrell Thermo Shiver (merrell_thermo_shiver)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Salomon Effect (salomon_effect)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Quest 4D 3 (salomon_quest_4d_3)
      • Salomon Quest Prime (salomon_quest_prime)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon X-Chase (salomon_x_chase)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (kenga_npohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • Climaproof (climaproof)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • M-Select Dry (m_select_dry)
      • Omni-Tech (omni_tech)
      • Texapore (texapore)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Nahka (nahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Turkis (turkis)
      • Verkko (verkko)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi