x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hanwag Alta Bunion Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Hanwag Alta Bunion Ii Lady Gtx
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231429912.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207044093.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236472131.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Ii Lady Gtx Alta Bunion Ii Lady Gtx Alta Bunion Ii Lady Gtx Lesti tarjoaa lisätilaa isovarpaan tyvinivelen ja etujalkaterän ympärille. Yhdessä optimoitujen ompeleiden kanssa tällä alueella lisätila takaa kivuttoman vaellusmukavuuden. Lisäksi vahvistettu PU-vaahtomuovikiila tarjoaa iskunvaimennusta ja tasaisen rullauksen. Kestävän vedenpitävän GORE-TEX-vuoren ja laadukkaan nupukkinahkaisen päällisen yhdistelmä tekee Alta Bunion II:sta mukavan ja luotettavan kumppanin vaelluksille tasaisemmissa maastoissa aina helpompiin Alppien majalta majalle -retkiin. (1)
      Hanwag Alta Bunion Ii Lady Gtx
      • 04047761481538
      2
      234.80 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Lady
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174547314.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99446005.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88129497.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Lady Alta Bunion Lady Alta Bunion Lady Vaivasenluita ja jalkaterän vaivoja silmällä pitäen suunniteltu leveälestinen retkeilykenkä naisille. Oiva valinta esimerkiksi Santiago de Compostelaan tai viikonlopun retkille. Tässä kengässä ei ole Gore-Tex -kalvoa, joten se hengittää hieman paremmin ja vedenpitävyys tulee huolehtia hoitamalla kengän nahkapintaa. Kengän sisäpinta on pehmeää, kromivapaata nahkaa, joka on erittäin mukavan tuntuinen jalkaa vasten. Pohjan jäykkyys A/B Korkea jalkapöytä Normaalia leveämpi lesti erityisesti vaivasenluita silmällä pitäen Kalvoton, lämpimään ilmastoon suunniteltu, hyvin hengittävä kenkä Valmistettu Euroopassa Paino: 1,05 kg (koossa UK 7,5) Laatu on aina ollut tärkein tekijä Hanwagilla, ja edelleen 30 % kengistä valmistetaan merkin omassa tehtaassa Saksan Vierkirchenissä. Siellä käsin valmistetut kengät ovat yleensä vuoristokenkiä ja tuplatikkauskenkiä. Loput kengistä valmistetaan samoin laatuvaatimuksin Kroatiassa, Unkarissa ja Romaniassa. Suurin osa kenkien materiaaleista saadaan lähiseudu (1)
      Hanwag Alta Bunion Lady
      • 04047761320844
      1
      239.00 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Ii Gtx
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255350784.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Ii Gtx Alta Bunion Ii Gtx Alta Bunion Ii Gtx Miesten vedenpitävät vaelluskengät vaivaisenluulestillä Näissä vaelluskengissä on Hanwagin Bunion-lesti, mikä tarkoittaa, että kenkien muoto on suunniteltu antamaan tilaa vaivaisenluulle. Kenkien ulkopinta on kokonaan laadukasta nupukkinahkaa, joka on helppo pitää kunnossa kyllästeellä ja vahalla. Pitkälle nilkan päälle tuleva nauhalenkki varmistaa jalan napakasti kengän kantaosaan. Kengissä on pitävä ja hyvin rullaava Vibram-pohja, joka ei ole aivan yhtä kiertojäykkä kuin raskaammissa vaelluskengissä. Näin Alta Bunion on mukavampi vaelluskenkä kävellä kovallakin alustalla ja kevyemmän repun kanssa. Jalat pitää kuivina vedenpitävä Gore-Tex-kalvo. Pohjan jäykkyysluokitus on B, joten kengät soveltuvat käytettäviksi monipuolisesti sekä retkeilyssä että helpommilla vaelluksilla. Tukevan ja hyvin rullaavan rakenteen ansiosta kengät ovat monikäyttöiset ja ketterät luottojalkineet vaihtelevassa maastossa etenemiseen niin metsässä, kosteikossa kuin tunturissakin. Hanwagin suunnittelema Hallus (1)
      Hanwag Alta Bunion Ii Gtx
      • 04047761481446
      1
      289.00 EUR
    • Hanwag Alta Bunion II GTX Kengät Naiset, ruskea/musta UK 4,5 | EU 37,5 2022 Vaelluskengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214115393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259320266.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Alta Bunion II GTX Kengät Naiset, ruskea/musta UK 4,5 | EU 37,5 2022 Vaelluskengät Alta Bunion II GTX Kengät Naiset, ruskea/musta UK 4,5 | EU 37,5 2022 Vaelluskengät Alta Bunion II GTX Kengät Naiset, ruskea/musta UK 4,5 | EU 37,5 2022 Vaelluskengät Hanwag Women's Alta Bunion II Lady Gore-Tex ovat nilkkurit vaellukseen. Sopii naisille. (1)
      Hanwag Alta Bunion II GTX Kengät Naiset, ruskea/musta UK 4,5 | EU 37,5 2022 Vaelluskengät
      • 04047761483952
      1
      247.90 EUR
    • Hanwag Men's Alta Bunion II Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251923805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251923806.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Men's Alta Bunion II Gore-Tex Men's Alta Bunion II Gore-Tex Men's Alta Bunion II Gore-Tex Hanwag Men's Alta Bunion II Gore-Tex ovat nilkkurit vaellukseen. Sopii miehille. (1)
      Hanwag Men's Alta Bunion II Gore-Tex
      • 04047761483792
      1
      247.90 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Ii Lady Gtx
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197166155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230071622.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Ii Lady Gtx Alta Bunion Ii Lady Gtx Alta Bunion Ii Lady Gtx Naisten vedenpitävät vaelluskengät vaivaisenluulestillä Näissä vaelluskengissä on Hanwagin Bunion-lesti, mikä tarkoittaa, että kenkien muoto on suunniteltu antamaan tilaa vaivaisenluulle. Kenkien ulkopinta on kokonaan laadukasta nupukkinahkaa, joka on helppo pitää kunnossa kyllästeellä ja vahalla. Pitkälle nilkan päälle tuleva nauhalenkki varmistaa jalan napakasti kengän kantaosaan. Kengissä on pitävä ja hyvin rullaava Vibram-pohja, joka ei ole aivan yhtä kiertojäykkä kuin raskaammissa vaelluskengissä. Näin Alta Bunion on mukavampi vaelluskenkä kävellä kovallakin alustalla ja kevyemmän repun kanssa. Jalat pitää kuivina vedenpitävä Gore-Tex-kalvo. Pohjan jäykkyysluokitus on B, joten kengät soveltuvat käytettäviksi monipuolisesti sekä retkeilyssä että helpommilla vaelluksilla. Tukevan ja hyvin rullaavan rakenteen ansiosta kengät ovat monikäyttöiset ja ketterät luottojalkineet vaihtelevassa maastossa etenemiseen niin metsässä, kosteikossa kuin tunturissakin. Hanwagin suunnittelema Hallus (1)
      Hanwag Alta Bunion Ii Lady Gtx
      • 04047761503964
      1
      289.00 EUR
    • Hanwag Alta Bunion Ii Lady Gtx
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197166155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230071622.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Alta Bunion Ii Lady Gtx Alta Bunion Ii Lady Gtx Alta Bunion Ii Lady Gtx Naisten vedenpitävät vaelluskengät vaivaisenluulestillä Näissä vaelluskengissä on Hanwagin Bunion-lesti, mikä tarkoittaa, että kenkien muoto on suunniteltu antamaan tilaa vaivaisenluulle. Kenkien ulkopinta on kokonaan laadukasta nupukkinahkaa, joka on helppo pitää kunnossa kyllästeellä ja vahalla. Pitkälle nilkan päälle tuleva nauhalenkki varmistaa jalan napakasti kengän kantaosaan. Kengissä on pitävä ja hyvin rullaava Vibram-pohja, joka ei ole aivan yhtä kiertojäykkä kuin raskaammissa vaelluskengissä. Näin Alta Bunion on mukavampi vaelluskenkä kävellä kovallakin alustalla ja kevyemmän repun kanssa. Jalat pitää kuivina vedenpitävä Gore-Tex-kalvo. Pohjan jäykkyysluokitus on B, joten kengät soveltuvat käytettäviksi monipuolisesti sekä retkeilyssä että helpommilla vaelluksilla. Tukevan ja hyvin rullaavan rakenteen ansiosta kengät ovat monikäyttöiset ja ketterät luottojalkineet vaihtelevassa maastossa etenemiseen niin metsässä, kosteikossa kuin tunturissakin. Hanwagin suunnittelema Hallus (1)
      Hanwag Alta Bunion Ii Lady Gtx
      • 04047761503940
      1
      289.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Millet DEFAULT
        • millet
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Hanwag DEFAULT
        • hanwag
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • 4F (4f)
      • adidas (adidas)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Aigle (aigle)
      • Aku (aku)
      • Alfa (alfa)
      • Alpina (alpina)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Atlas Snow-shoe (atlas_snow_shoe)
      • Ballop (ballop)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Big star (big_star)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blundstone (blundstone)
      • Boreal (boreal)
      • Brandit (brandit)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Campus (campus)
      • CAT (cat)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiruca (chiruca)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crispi (crispi)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • Danner (danner)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Elbrus (elbrus)
      • Endurance (endurance)
      • Exani (exani)
      • Finn Comfort (finn_comfort)
      • Fischer (fischer)
      • Five Ten (five_ten)
      • Gabor (gabor)
      • Ganter (ganter)
      • Garmont (garmont)
      • Geox (geox)
      • Granit (granit)
      • Grisport (grisport)
      • Haix (haix)
      • Halti (halti)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Izas (izas)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joluvi (joluvi)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Kayland (kayland)
      • Keen (keen)
      • Kimberfeel (kimberfeel)
      • Lafuma (lafuma)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magnum (magnum)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Muck (muck)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Nortec (nortec)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Oriocx (oriocx)
      • Pajak (pajak)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paredes (paredes)
      • Polyver (polyver)
      • Puma (puma)
      • Rab (rab)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rieker (rieker)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seeland (seeland)
      • Sidas (sidas)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skinners (skinners)
      • Sorel (sorel)
      • Tecnica (tecnica)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Treksta (treksta)
      • Trespass (trespass)
      • Trezeta (trezeta)
      • Tubbs (tubbs)
      • Tubbs Snow Shoes (tubbs_snow_shoes)
      • Ugg (ugg)
      • Uniroyal (uniroyal)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Vibram (vibram)
      • Whistler (whistler)
      • Xero Shoes (xero_shoes)
      • Yaktrax (yaktrax)
      • Zamberlan (zamberlan)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 125 € (price_2)
      • 125 € - 180 € (price_3)
      • ≥ 180 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Metsästykengät (metsa_stykenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39 2/3 (39_2_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45,5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 1/3 (46_1_3)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46 3/4 (46_3_4)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Keskipituinen (keskipituinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tekstiili/Keinonahka (tekstiili_keinonahka)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • La Sportiva Miura (la_sportiva_miura)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavena (lowa_lavena)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade II (lowa_renegade_ii)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Guffert (meindl_guffert)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Traveller (merrell_siren_traveller)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Bouthan (millet_bouthan)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Quest 4D 3 (salomon_quest_4d_3)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Painonnosto (painonnosto)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vesiurheilu (vesiurheilu)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (kenga_npohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (PU) (polyuretaani_pu_)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • Clima Protect (clima_protect)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • Sympatex (sympatex)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Nahka (nahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Jäykkyysluokka (ja_ykkyysluokka):
      • A (a)
      • A/B (a_b)
      • B (b)
      • B/C (b_c)
      • C (c)
      • D (d)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi