x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hanwag Nazcat Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10,5 | EU 45 2022 Vaelluskengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99043987.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10,5 | EU 45 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10,5 | EU 45 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10,5 | EU 45 2022 Vaelluskengät Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (2)
      Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10,5 | EU 45 2022 Vaelluskengät
      • 04047761260584
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 9,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99043987.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 9,5 Nazcat GTX Ruskea UK 9,5 Nazcat GTX Ruskea UK 9,5 Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 9,5
      • 04047761260713
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10 | EU 44,5 2022 Vaelluskengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247698767.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10 | EU 44,5 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10 | EU 44,5 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10 | EU 44,5 2022 Vaelluskengät Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 10 | EU 44,5 2022 Vaelluskengät
      • 04047761260577
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Kengät Naiset, ruskea EU 40 2022 Vaelluskengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166548311.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126242218.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Kengät Naiset, ruskea EU 40 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Naiset, ruskea EU 40 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Naiset, ruskea EU 40 2022 Vaelluskengät Jämäkät naisten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Kengät Naiset, ruskea EU 40 2022 Vaelluskengät
      • 04047761260782
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99043987.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 9 Nazcat GTX Ruskea UK 9 Nazcat GTX Ruskea UK 9 Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 9
      • 04047761260706
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8 | EU 42 2022 Vaelluskengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99043987.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8 | EU 42 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8 | EU 42 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8 | EU 42 2022 Vaelluskengät Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8 | EU 42 2022 Vaelluskengät
      • 04047761260683
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 12
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99043987.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 12 Nazcat GTX Ruskea UK 12 Nazcat GTX Ruskea UK 12 Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 12
      • 04047761260614
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8,5 | EU 42,5 2022 Vaelluskengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99043987.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8,5 | EU 42,5 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8,5 | EU 42,5 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8,5 | EU 42,5 2022 Vaelluskengät Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 8,5 | EU 42,5 2022 Vaelluskengät
      • 04047761260690
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 11
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99043987.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 11 Nazcat GTX Ruskea UK 11 Nazcat GTX Ruskea UK 11 Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 11
      • 04047761260591
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 11,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224459393.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 11,5 Nazcat GTX Ruskea UK 11,5 Nazcat GTX Ruskea UK 11,5 Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Ruskea UK 11,5
      • 04047761260607
      1
      269.00 EUR
    • Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 7,5 | EU 41,5 2022 Vaelluskengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166549740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99043987.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 7,5 | EU 41,5 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 7,5 | EU 41,5 2022 Vaelluskengät Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 7,5 | EU 41,5 2022 Vaelluskengät Jämäkät miesten vaelluskengät Gore-kalvolla. (1)
      Hanwag Nazcat GTX Kengät Miehet, ruskea UK 7,5 | EU 41,5 2022 Vaelluskengät
      • 04047761260676
      1
      269.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Millet DEFAULT
        • millet
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Hanwag DEFAULT
        • hanwag
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • 4F (4f)
      • adidas (adidas)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Aigle (aigle)
      • Aku (aku)
      • Alfa (alfa)
      • Alpina (alpina)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Atlas Snow-shoe (atlas_snow_shoe)
      • Ballop (ballop)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Big star (big_star)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blundstone (blundstone)
      • Boreal (boreal)
      • Brandit (brandit)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Campus (campus)
      • CAT (cat)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiruca (chiruca)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crispi (crispi)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • Danner (danner)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Elbrus (elbrus)
      • Endurance (endurance)
      • Exani (exani)
      • Finn Comfort (finn_comfort)
      • Fischer (fischer)
      • Five Ten (five_ten)
      • Gabor (gabor)
      • Ganter (ganter)
      • Garmont (garmont)
      • Geox (geox)
      • Granit (granit)
      • Grisport (grisport)
      • Haix (haix)
      • Halti (halti)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Izas (izas)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joluvi (joluvi)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Kayland (kayland)
      • Keen (keen)
      • Kimberfeel (kimberfeel)
      • Lafuma (lafuma)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magnum (magnum)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Muck (muck)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Nortec (nortec)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Oriocx (oriocx)
      • Pajak (pajak)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paredes (paredes)
      • Polyver (polyver)
      • Puma (puma)
      • Rab (rab)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rieker (rieker)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seeland (seeland)
      • Sidas (sidas)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skinners (skinners)
      • Sorel (sorel)
      • Tecnica (tecnica)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Treksta (treksta)
      • Trespass (trespass)
      • Trezeta (trezeta)
      • Tubbs (tubbs)
      • Tubbs Snow Shoes (tubbs_snow_shoes)
      • Ugg (ugg)
      • Uniroyal (uniroyal)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Vibram (vibram)
      • Whistler (whistler)
      • Xero Shoes (xero_shoes)
      • Yaktrax (yaktrax)
      • Zamberlan (zamberlan)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 125 € (price_2)
      • 125 € - 180 € (price_3)
      • ≥ 180 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Metsästykengät (metsa_stykenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39 2/3 (39_2_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45,5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 1/3 (46_1_3)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46 3/4 (46_3_4)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Keskipituinen (keskipituinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tekstiili/Keinonahka (tekstiili_keinonahka)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • La Sportiva Miura (la_sportiva_miura)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavena (lowa_lavena)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade II (lowa_renegade_ii)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Guffert (meindl_guffert)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Traveller (merrell_siren_traveller)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Bouthan (millet_bouthan)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Quest 4D 3 (salomon_quest_4d_3)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Painonnosto (painonnosto)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vesiurheilu (vesiurheilu)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (kenga_npohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (PU) (polyuretaani_pu_)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • Clima Protect (clima_protect)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • Sympatex (sympatex)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Nahka (nahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Jäykkyysluokka (ja_ykkyysluokka):
      • A (a)
      • A/B (a_b)
      • B (b)
      • B/C (b_c)
      • C (c)
      • D (d)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi