x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Salomon Sense Escape Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Salomon Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107868479.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129887937.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94186857.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110353714.jpg
      Salomon Salomon Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3) Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3) Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3) Discover the fun of trail running The Salomon Sense Escape Men trail running shoes offer you the opportunity to discover the fun and freedom of trail running. The Sense Escape provides optimal protection and comfort on the trail. A wet or dry road surface, high or low temperatures: it does not matter. Perform optimally The sole is provided with contagrip, making these shoes suitable for any terrain. The breathable material ensures that your feet stay cool. Even during the hottest conditions! ... (4)
      Salomon Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3)
      • 00889645579061
      1
      most_sold
      81.20 EUR
    • Salomon Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 43 1/3)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107868479.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129887937.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94186857.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141612283.jpg
      Salomon Salomon Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 43 1/3) Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 43 1/3) Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 43 1/3) Discover the fun of trail running The Salomon Sense Escape Men trail running shoes offer you the opportunity to discover the fun and freedom of trail running. The Sense Escape provides optimal protection and comfort on the trail. A wet or dry road surface, high or low temperatures: it does not matter. Perform optimally The sole is provided with contagrip, making these shoes suitable for any terrain. The breathable material ensures that your feet stay cool. Even during the hottest conditions! ... (1)
      Salomon Sense Escape Men trail running shoes (Shoe size (EU): 43 1/3)
      • 00889645579078
      1
      71.05 EUR
    • Salomon Sense Escape Women trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115073758.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94186161.jpg
      Salomon Salomon Sense Escape Women trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3) Sense Escape Women trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3) Sense Escape Women trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3) Discover the fun of trail running The Salomon Sense Escape Women trail running shoes offer you the opportunity to discover the fun and freedom of trail running. The Sense Escape provides optimal protection and comfort on the trail. A wet or dry road surface, high or low temperatures: it does not matter. Perform optimally The sole is provided with contagrip, making these shoes suitable for any terrain. The breathable material ensures that your feet stay cool. Even during the hottest conditions... (1)
      Salomon Sense Escape Women trail running shoes (Shoe size (EU): 42 2/3)
      • 00889645577531
      1
      71.05 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Korkea varsi DEFAULT
        • korkea_varsi
      • Millet DEFAULT
        • millet
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Vaellussaappaat DEFAULT
        • vaellussaappaat
      • Hanwag DEFAULT
        • hanwag
      • Nahkaiset vaelluskengät DEFAULT
        • nahka
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • Adidas (adidas)
      • Aku (aku)
      • Alfa (alfa)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bontrager (bontrager)
      • Boreal (boreal)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CMP (cmp)
      • Crispi (crispi)
      • Dachstein (dachstein)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Everest (everest)
      • Feelmax (feelmax)
      • Five Ten (five_ten)
      • Garmont (garmont)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giro (giro)
      • Graninge (graninge)
      • Grisport (grisport)
      • Haglofs (haglofs)
      • Halti (halti)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jomos (jomos)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Lacrosse (lacrosse)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lico (lico)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mavic (mavic)
      • Meindl (meindl)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Moon boot (moon_boot)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • ON (on)
      • Palladium (palladium)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reebok (reebok)
      • Rieker (rieker)
      • Salewa (salewa)
      • Saucony (saucony)
      • Savo (savo)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Superfit (superfit)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Treksta (treksta)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Wyte (wyte)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Hinta (price):
      • < 105 € (budget)
      • 105 € - 140 € (price_110_140)
      • 140 € - 170 € (price_140_170)
      • ≥ 170 € (price_170)
    • Varren tyyppi (varren_tyyppi):
      • Keskipituinen varsi (keskipituinen_varsi)
      • Korkea varsi (korkea_varsi)
      • Matala varsi (matala_varsi)
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31-34 (31_34)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Asics Patriot 10 (asics_patriot_10)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Haglofs Observe (haglofs_observe)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Roc Claw (haglofs_roc_claw)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Haglofs Vertigo (haglofs_vertigo)
      • Halti Ligo (halti_ligo)
      • Halti Mone (halti_mone)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Anisak (hanwag_anisak)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Canyon (hanwag_canyon)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Gritstone (hanwag_gritstone)
      • Hanwag Krusa (hanwag_krusa)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Roc Icon (hanwag_roc_icon)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Icebug Pace2 (icebug_pace2)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavaredo (lowa_lavaredo)
      • Lowa Levante (lowa_levante)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Lyxa (lowa_lyxa)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade III (lowa_renegade_iii)
      • Lowa Sassa (lowa_sassa)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Chameleon 7 (merrell_chameleon_7)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Thermo Freeze (merrell_thermo_freeze)
      • Merrell Thermo Shiver (merrell_thermo_shiver)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Everest Summit (millet_everest_summit)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet High Route (millet_high_route)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Moschino Forever (moschino_forever)
      • Salomon Effect (salomon_effect)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Outpath GTX (salomon_outpath_gtx)
      • Salomon Outpath Pro (salomon_outpath_pro)
      • Salomon Quest 4D 3 (salomon_quest_4d_3)
      • Salomon Quest Prime (salomon_quest_prime)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra 3 Prime (salomon_x_ultra_3_prime)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon X-Chase (salomon_x_chase)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Lite (salomon_xa_lite)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Fastpack Lite (the_north_face_hedgehog_fastpack_lite)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • The north face Hedgehog Trek (the_north_face_hedgehog_trek)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
      • The north face Ultra Fastpack III (the_north_face_ultra_fastpack_iii)
      • The north face Verto Plasma (the_north_face_verto_plasma)
      • The north face Verto S3K (the_north_face_verto_s3k)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (pohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Polyuretaani (PU) (polyuretaani_pu_)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • Dri-Tec (dri_tec)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • M-Select Dry (m_select_dry)
      • Texapore (texapore)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Turkis (turkis)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi