x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Feelmax Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Feelmax Vasko 3 Ulkoilukengät viininpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156977662.jpg
      Feelmax Feelmax Vasko 3 Ulkoilukengät viininpunainen Vasko 3 Ulkoilukengät viininpunainen Vasko 3 Ulkoilukengät viininpunainen (17)
      Feelmax Vasko 3 Ulkoilukengät viininpunainen
      1
      good_buy
      most_sold
      62.93 EUR
    • Feelmax Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156977557.jpg
      Feelmax Feelmax Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 musta Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 musta Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 musta (14)
      Feelmax Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 musta
      1
      good_buy
      133.12 EUR
    • Feelmax Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165667985.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156977556.jpg
      Feelmax Feelmax Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 ruskea Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 ruskea Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 ruskea (7)
      Feelmax Kuuva 5 vaelluskengät 37-48 ruskea
      1
      133.12 EUR
    • Feelmax Vasko 2 Kenkä ulkoiluun vaativissakin olosuhteissa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156977545.jpg
      Feelmax Feelmax Vasko 2 Kenkä ulkoiluun vaativissakin olosuhteissa Vasko 2 Kenkä ulkoiluun vaativissakin olosuhteissa Vasko 2 Kenkä ulkoiluun vaativissakin olosuhteissa (3)
      Feelmax Vasko 2 Kenkä ulkoiluun vaativissakin olosuhteissa
      1
      83.42 EUR
    • Feelmax Vasko 3 Ulkoilukengät harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156977450.jpg
      Feelmax Feelmax Vasko 3 Ulkoilukengät harmaa Vasko 3 Ulkoilukengät harmaa Vasko 3 Ulkoilukengät harmaa (2)
      Feelmax Vasko 3 Ulkoilukengät harmaa
      1
      86.92 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Millet DEFAULT
        • millet
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Hanwag DEFAULT
        • hanwag
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • Adidas (adidas)
      • Aigle (aigle)
      • Aku (aku)
      • Alaska (alaska)
      • Alfa (alfa)
      • Alpina (alpina)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Atlas (atlas)
      • Beretta (beretta)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Boreal (boreal)
      • Camp (camp)
      • CAT (cat)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiruca (chiruca)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crispi (crispi)
      • Dachstein (dachstein)
      • Danner (danner)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Feelmax (feelmax)
      • Garmont (garmont)
      • Geox (geox)
      • Halti (halti)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Keen (keen)
      • Komperdell (komperdell)
      • LEKI (leki)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mammut (mammut)
      • Mcnett (mcnett)
      • Meindl (meindl)
      • Millet (millet)
      • Muck (muck)
      • Naturino (naturino)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nike (nike)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Pepino (pepino)
      • Pinewood (pinewood)
      • Polyver (polyver)
      • Reebok (reebok)
      • Rockport (rockport)
      • Salewa (salewa)
      • Scarpa (scarpa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seeland (seeland)
      • Sidas (sidas)
      • Silva (silva)
      • Skinners (skinners)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Sorel (sorel)
      • Superfit (superfit)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Treksta (treksta)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tubbs (tubbs)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Whistler (whistler)
      • Zamberlan (zamberlan)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 160 € (price_2)
      • 160 € - 240 € (price_3)
      • ≥ 240 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Metsästykengät (metsa_stykenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Keskipituinen (keskipituinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Halti Ligo (halti_ligo)
      • Halti Mone (halti_mone)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Icebug Detour (icebug_detour)
      • Icebug Pace2 (icebug_pace2)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Icebug Torne (icebug_torne)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade II (lowa_renegade_ii)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Guffert (meindl_guffert)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Traveller (merrell_siren_traveller)
      • Merrell Thermo Shiver (merrell_thermo_shiver)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • Salomon Effect (salomon_effect)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Scarpa Instinct (scarpa_instinct)
      • Scarpa Vapor (scarpa_vapor)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • The north face Ultra Fastpack III (the_north_face_ultra_fastpack_iii)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (kenga_npohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (PU) (polyuretaani_pu_)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • ClimaSalomon (climasalomon)
      • Dri-Tec (dri_tec)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • M-Select Dry (m_select_dry)
      • Texapore (texapore)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Turkis (turkis)
      • Verkko (verkko)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Jäykkyysluokka (ja_ykkyysluokka):
      • A (a)
      • A/B (a_b)
      • B (b)
      • B/C (b_c)
      • C (c)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi