x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Haglöfs Solid Pro Gore-Tex Men's

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Haglöfs Solid Pro Gore-Tex Men's
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Haglöfs Solid Pro Gore-Tex Men's
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Haglöfs Solid Pro Gore-Tex Men's
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202943381.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157785084.jpg?ts=1
Haglöfs Haglöfs Solid Pro Gore-Tex Men's Solid Pro Gore-Tex Men's Solid Pro Gore-Tex Men's Haglöfs Solid Lite GT Boot on täysin vesitiivis, ja jäykempi välipohja antaa hyvän tuen. Kehitetty pitkille vaelluksille vaativassa maastossa. (1)
  • 07318841331683
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 298.90 298.90 EUR 1
    1
    • Outnorth Outnorth
      Haglöfs Solid Lite GT Boot on täysin vesitiivis, ja jäykempi välipohja antaa hyvän tuen. Kehitetty pitkille vaelluksille vaativassa maast...298.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Salomon X Ultra 4 Wide GTX, vaelluskengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227714225.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218254916.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218254917.jpg?ts=1
      Salomon Salomon X Ultra 4 Wide GTX, vaelluskengät X Ultra 4 Wide GTX, vaelluskengät X Ultra 4 Wide GTX, vaelluskengät Salomon X Ultra 4 Wide GTX on vaelluskenkä, jossa on pohjoismaisille jaloille sopiva erittäin leveä lesti. Kengässä on vaimentava EnergyCell-välipohja. PU-pinnoitetussa nahkapäällisessä on Gore-Tex-kalvo, joka suojaa optimaalisesti kosteudelta ja pitää jalat kuivina. Kengässä on kumivahvistus ja vahvistettu kärki. Kengän uusi rakenne tehostaa verenkiertoa entisestään sekä parantaa vakautta. Kestävyyden, vakauden ja painon yhdistelmän ansiosta kenkä sopii hyvin vuoristoon ja metsään kevyen tai... (1)
      Salomon X Ultra 4 Wide GTX, vaelluskengät
      • 00193128538255
      1
    • Lowa Ferrox Pro Mid GTX Grafiitti UK 5,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146834781.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164318977.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202212027.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Ferrox Pro Mid GTX Grafiitti UK 5,5 Ferrox Pro Mid GTX Grafiitti UK 5,5 Ferrox Pro Mid GTX Grafiitti UK 5,5 Todella kevyet ja sporttiset kävely- ja retkeilykengät naisille. Vedenpitävät! (1)
      Lowa Ferrox Pro Mid GTX Grafiitti UK 5,5
      • 04056264587180
      1
    • Lowa Cadin II GTX Puolivartiset Kengät Miehet, sininen/harmaa EU 46,5 2022 Vaellussaappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231296537.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Cadin II GTX Puolivartiset Kengät Miehet, sininen/harmaa EU 46,5 2022 Vaellussaappaat Cadin II GTX Puolivartiset Kengät Miehet, sininen/harmaa EU 46,5 2022 Vaellussaappaat Cadin II GTX Puolivartiset Kengät Miehet, sininen/harmaa EU 46,5 2022 Vaellussaappaat Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: vaellus, vuorikiipeily; Rakenne: Mid Cut; vesitiivis: kyllä; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: nahka, kangas; Pintamateriaali: mokkanahka, kangas; Kalvontyyppi: Gore-Tex; Vuorin tyyppi: tekstiili; Pohja: Pohjan tyyppi: Vibram; Pohja: VIBRAM ALP TRAC NUMAN; Materiaali: Erikoisominaisuudet: Sisältää eläinperäisiä materiaaleja; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: hakaskiinnitys, nilkkalenkki; Pohja: liukumaton pohja; Yhteensopivuus... (1)
      Lowa Cadin II GTX Puolivartiset Kengät Miehet, sininen/harmaa EU 46,5 2022 Vaellussaappaat
      • 04063606244199
      1
    • Scarpa Mont Blanc Pro GTX Saappaat Miehet, musta/oranssi EU 45,5 2022 Vaellussaappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205218576.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185982804.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230068622.jpg?ts=1
      Scarpa Scarpa Mont Blanc Pro GTX Saappaat Miehet, musta/oranssi EU 45,5 2022 Vaellussaappaat Mont Blanc Pro GTX Saappaat Miehet, musta/oranssi EU 45,5 2022 Vaellussaappaat Mont Blanc Pro GTX Saappaat Miehet, musta/oranssi EU 45,5 2022 Vaellussaappaat Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: vuorikiipeily; Rakenne: High Cut; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: nahka; Pintamateriaali: Perwanger 3mm suede; Kalvontyyppi: GORE-TEX Insulated Comfort; Pohja: Pohjan tyyppi: Vibram; Pohja: Essential AC; Välipohja: Pro-fiber XT 20 made of Nylon XT and Fiberglass; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: quicklace; Erityishuomiot: kantalenkki; Yhteensopivuus jäärautojen kanssa: ei sovellu jäärautoihin; Mitat: Paino pareittain: 1800 g; Leikkaus: Kokotiedot: Norma... (1)
      Scarpa Mont Blanc Pro GTX Saappaat Miehet, musta/oranssi EU 45,5 2022 Vaellussaappaat
      • 08025228933451
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 281.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 281.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 296.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 296.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 296.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 296.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 296.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 296.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 298.90
    • info@vertaa.fi