x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nike Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Nike Kengät Nike AIR MAX 270 ah8050-100 koko 45 EU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121013377.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172962665.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/244204036.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164084777.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111398083.jpg?ts=1
      Nike Nike Kengät Nike AIR MAX 270 ah8050-100 koko 45 EU Kengät Nike AIR MAX 270 ah8050-100 koko 45 EU Kengät Nike AIR MAX 270 ah8050-100 koko 45 EU Ensiluokkainen Kengät Nike AIR MAX 270 ah8050-100 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
      Nike Kengät Nike AIR MAX 270 ah8050-100 koko 45 EU
      • 00888412058105
      • 00888412058136
      • 00888412058068
      • 00888412058143
      • 00888412058174
      • 00888412058051
      2
      deal
      159.00 EUR
    • Nike Manoa Leather Boots Musta EU 45 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113896808.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216283489.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168355338.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231098698.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174820258.jpg?ts=1
      Nike Nike Manoa Leather Boots Musta EU 45 Mies Manoa Leather Boots Musta EU 45 Mies Manoa Leather Boots Musta EU 45 Mies (1)
      Nike Manoa Leather Boots Musta EU 45 Mies
      • 00886059301745
      1
      171.32 EUR
    • Nike React Miler Running Shoes Musta EU 45 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169317619.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187575640.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206749913.jpg?ts=1
      Nike Nike React Miler Running Shoes Musta EU 45 Mies React Miler Running Shoes Musta EU 45 Mies React Miler Running Shoes Musta EU 45 Mies (1)
      Nike React Miler Running Shoes Musta EU 45 Mies
      • 00194500873100
      1
      138.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Millet DEFAULT
        • millet
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Hanwag DEFAULT
        • hanwag
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • 4F (4f)
      • Adidas (adidas)
      • Aigle (aigle)
      • Aku (aku)
      • Alfa (alfa)
      • Alpina (alpina)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Atlas Snow-shoe (atlas_snow_shoe)
      • Ballop (ballop)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blundstone (blundstone)
      • Boreal (boreal)
      • Brandit (brandit)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • CAT (cat)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiruca (chiruca)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crispi (crispi)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • Danner (danner)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elbrus (elbrus)
      • Endurance (endurance)
      • Exani (exani)
      • Fischer (fischer)
      • Five Ten (five_ten)
      • Garmont (garmont)
      • Geox (geox)
      • Granit (granit)
      • Haix (haix)
      • Halti (halti)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Izas (izas)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joluvi (joluvi)
      • Kamik (kamik)
      • Kavat (kavat)
      • Kayland (kayland)
      • Keen (keen)
      • Kimberfeel (kimberfeel)
      • Lafuma (lafuma)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Magnum (magnum)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Muck (muck)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Nortec (nortec)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Oriocx (oriocx)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paredes (paredes)
      • Pinewood (pinewood)
      • Polyver (polyver)
      • Puma (puma)
      • Rab (rab)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seeland (seeland)
      • Sidas (sidas)
      • Skinners (skinners)
      • Sorel (sorel)
      • Tecnica (tecnica)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Treksta (treksta)
      • Trespass (trespass)
      • Trezeta (trezeta)
      • Tubbs (tubbs)
      • Tubbs Snow Shoes (tubbs_snow_shoes)
      • Uniroyal (uniroyal)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Vibram (vibram)
      • Whistler (whistler)
      • Xero Shoes (xero_shoes)
      • Yaktrax (yaktrax)
      • Zamberlan (zamberlan)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 130 € (price_2)
      • 130 € - 185 € (price_3)
      • ≥ 185 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Metsästykengät (metsa_stykenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39 2/3 (39_2_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 1/3 (46_1_3)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46 3/4 (46_3_4)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Keskipituinen (keskipituinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tekstiili/Keinonahka (tekstiili_keinonahka)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • La Sportiva Miura (la_sportiva_miura)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavena (lowa_lavena)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade II (lowa_renegade_ii)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Guffert (meindl_guffert)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Traveller (merrell_siren_traveller)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Bouthan (millet_bouthan)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Painonnosto (painonnosto)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vesiurheilu (vesiurheilu)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (kenga_npohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (PU) (polyuretaani_pu_)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • Clima Protect (clima_protect)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • Sympatex (sympatex)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Nahka (nahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Jäykkyysluokka (ja_ykkyysluokka):
      • A (a)
      • A/B (a_b)
      • B (b)
      • B/C (b_c)
      • C (c)
      • D (d)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi