x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    SKECHERS Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • SKECHERS Relment Traven
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555756.jpg
      SKECHERS SKECHERS Relment Traven Relment Traven Relment Traven (2)
      SKECHERS Relment Traven
      • 00191665547884
      1
      most_sold
      96.90 EUR
    • SKECHERS GOWalk 4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137805625.jpg
      SKECHERS SKECHERS GOWalk 4 GOWalk 4 GOWalk 4 (2)
      SKECHERS GOWalk 4
      • 00190872547496
      1
      63.90 EUR
    • SKECHERS GORun 600
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137805121.jpg
      SKECHERS SKECHERS GORun 600 GORun 600 GORun 600 (2)
      SKECHERS GORun 600
      • 00192283142826
      1
      56.90 EUR
    • SKECHERS GORun 600
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137805121.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132472541.jpg
      SKECHERS SKECHERS GORun 600 GORun 600 GORun 600 Skechers Men's Go Run 600 ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille. (1)
      SKECHERS GORun 600
      • 00192283142758
      2
      56.90 EUR
    • SKECHERS Relment Traven
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555756.jpg
      SKECHERS SKECHERS Relment Traven Relment Traven Relment Traven (1)
      SKECHERS Relment Traven
      • 00191665547907
      1
      96.90 EUR
    • SKECHERS GOwalk 4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137804638.jpg
      SKECHERS SKECHERS GOwalk 4 GOwalk 4 GOwalk 4 (1)
      SKECHERS GOwalk 4
      • 00190211098221
      1
      63.90 EUR
    • SKECHERS GOWalk 4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137804906.jpg
      SKECHERS SKECHERS GOWalk 4 GOWalk 4 GOWalk 4 (1)
      SKECHERS GOWalk 4
      • 00190872547717
      1
      63.90 EUR
    • SKECHERS Relment Traven
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555756.jpg
      SKECHERS SKECHERS Relment Traven Relment Traven Relment Traven (1)
      SKECHERS Relment Traven
      • 00191665547891
      1
      96.90 EUR
    • SKECHERS Relment Traven
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555756.jpg
      SKECHERS SKECHERS Relment Traven Relment Traven Relment Traven (1)
      SKECHERS Relment Traven
      • 00191665547921
      1
      96.90 EUR
    • SKECHERS Relment Traven
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555756.jpg
      SKECHERS SKECHERS Relment Traven Relment Traven Relment Traven (1)
      SKECHERS Relment Traven
      • 00191665547860
      1
      96.90 EUR
    • SKECHERS Sure Track Trickel
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137804657.jpg
      SKECHERS SKECHERS Sure Track Trickel Sure Track Trickel Sure Track Trickel (1)
      SKECHERS Sure Track Trickel
      • 00190211609038
      1
      69.90 EUR
    • SKECHERS GORun 600
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137805121.jpg
      SKECHERS SKECHERS GORun 600 GORun 600 GORun 600 (1)
      SKECHERS GORun 600
      • 00192283142802
      1
      56.90 EUR
    • SKECHERS Nauhakengät Skechers Musta/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144091720.jpg
      SKECHERS SKECHERS Nauhakengät Skechers Musta/harmaa Nauhakengät Skechers Musta/harmaa Nauhakengät Skechers Musta/harmaa Skechers-merkkiset nauhakengät ovat monipuoliset jalkineet moneen menoon. Sisäpohja on tekokuitua. Ulkopohja synteettistä materiaalia. Uritettu ulkopohja ei luista liukkaallakaan kävelyalustalla. Pyöreäkärkinen malli. Kengät voidaan pukea ja riisua nyörityksen avulla. (1)
      SKECHERS Nauhakengät Skechers Musta/harmaa
      • 00886005762422
      1
      deal
      60.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Korkea varsi DEFAULT
        • korkea_varsi
      • Millet DEFAULT
        • millet
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Vaellussaappaat DEFAULT
        • vaellussaappaat
      • Hanwag DEFAULT
        • hanwag
      • Nahkaiset vaelluskengät DEFAULT
        • nahka
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • Adidas (adidas)
      • Aku (aku)
      • Alfa (alfa)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bontrager (bontrager)
      • Boreal (boreal)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CMP (cmp)
      • Crispi (crispi)
      • Dachstein (dachstein)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Everest (everest)
      • Feelmax (feelmax)
      • Five Ten (five_ten)
      • Garmont (garmont)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giro (giro)
      • Graninge (graninge)
      • Grisport (grisport)
      • Haglofs (haglofs)
      • Halti (halti)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jomos (jomos)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Lacrosse (lacrosse)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lico (lico)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Mavic (mavic)
      • Meindl (meindl)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Moon boot (moon_boot)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reebok (reebok)
      • Rieker (rieker)
      • Salewa (salewa)
      • Saucony (saucony)
      • Savo (savo)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Superfit (superfit)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Treksta (treksta)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Wyte (wyte)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Hinta (price):
      • < 100 € (budget)
      • 100 € - 140 € (price_100_140)
      • 140 € - 180 € (price_140_180)
      • ≥ 180 € (price_180)
    • Varren tyyppi (varren_tyyppi):
      • Keskipituinen varsi (keskipituinen_varsi)
      • Korkea varsi (korkea_varsi)
      • Matala varsi (matala_varsi)
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31-34 (31_34)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45,5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics Patriot 10 (asics_patriot_10)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Haglofs Observe (haglofs_observe)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Roc Claw (haglofs_roc_claw)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Haglofs Vertigo (haglofs_vertigo)
      • Halti Ligo (halti_ligo)
      • Halti Mone (halti_mone)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Anisak (hanwag_anisak)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Canyon (hanwag_canyon)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Gritstone (hanwag_gritstone)
      • Hanwag Krusa (hanwag_krusa)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Roc Icon (hanwag_roc_icon)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Hoka One One Tor (hoka_one_one_tor)
      • Icebug Pace2 (icebug_pace2)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavaredo (lowa_lavaredo)
      • Lowa Levante (lowa_levante)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Lyxa (lowa_lyxa)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade III (lowa_renegade_iii)
      • Lowa Sassa (lowa_sassa)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Chameleon 7 (merrell_chameleon_7)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Thermo Freeze (merrell_thermo_freeze)
      • Merrell Thermo Shiver (merrell_thermo_shiver)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Elevation (millet_elevation)
      • Millet Everest Summit (millet_everest_summit)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet High Route (millet_high_route)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Hayate (mizuno_wave_hayate)
      • Moschino Forever (moschino_forever)
      • Salomon Effect (salomon_effect)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Outpath GTX (salomon_outpath_gtx)
      • Salomon Outpath Pro (salomon_outpath_pro)
      • Salomon Quest 4D 3 (salomon_quest_4d_3)
      • Salomon Quest Prime (salomon_quest_prime)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra 3 Prime (salomon_x_ultra_3_prime)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon X-Chase (salomon_x_chase)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Lite (salomon_xa_lite)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Fastpack Lite (the_north_face_hedgehog_fastpack_lite)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • The north face Hedgehog Trek (the_north_face_hedgehog_trek)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
      • The north face Ultra Fastpack III (the_north_face_ultra_fastpack_iii)
      • The north face Verto Plasma (the_north_face_verto_plasma)
      • The north face Verto S3K (the_north_face_verto_s3k)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (pohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Polyuretaani (PU) (polyuretaani_pu_)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • Dri-Tec (dri_tec)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • M-Select Dry (m_select_dry)
      • Texapore (texapore)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Turkis (turkis)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi