x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vaude Vaelluskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8 | EU 42 2020 Talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146737136.jpg
      Vaude Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8 | EU 42 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8 | EU 42 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8 | EU 42 2020 Talvikengät Käyttötarkoitus: talvi; Rakenne: Mid Cut; Pintamateriaalin tyyppi: nahka; Pintamateriaali: Terracare leather; Kalvontyyppi: Sympatex; Vuorin tyyppi: tekstiili; Vuori: Primaloft; Pohjan tyyppi: Kumi; Välipohja: Ortholite; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: kantalenkki; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Paino pareittain: 820 g; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Upper material: 100 % leather, Material... (1)
      Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8 | EU 42 2020 Talvikengät
      • 04052285936495
      2
      149.95 EUR
    • Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 10,5 | EU 45 2020 Talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146737136.jpg
      Vaude Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 10,5 | EU 45 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 10,5 | EU 45 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 10,5 | EU 45 2020 Talvikengät Käyttötarkoitus: talvi; Rakenne: Mid Cut; Pintamateriaalin tyyppi: nahka; Pintamateriaali: Terracare leather; Kalvontyyppi: Sympatex; Vuorin tyyppi: tekstiili; Vuori: Primaloft; Pohjan tyyppi: Kumi; Välipohja: Ortholite; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: kantalenkki; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Paino pareittain: 820 g; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Upper material: 100 % leather, Material... (1)
      Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 10,5 | EU 45 2020 Talvikengät
      • 04052285936549
      1
      most_sold
      149.95 EUR
    • Vaude AM Moab kengät, phantom black EU 46 2020 Pyöräilykengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129522621.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147865678.jpg
      Vaude Vaude AM Moab kengät, phantom black EU 46 2020 Pyöräilykengät AM Moab kengät, phantom black EU 46 2020 Pyöräilykengät AM Moab kengät, phantom black EU 46 2020 Pyöräilykengät Käyttötarkoitus: MTB, Freeride / DH; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Pyöräilykengän tyyppi: plattform-polkimille; Lukkokiinnitys: ei sis.; Pintamateriaali: Hydrophobic, oiled nubuck leather - certified by Terracare; Vuori: 40% recycled polyester; Pohjan tyyppi: keskivahva / pehmeä; Pohja: VAUDE AM Flat sole - SUPtraction Flat rubber compound; Välipohja: Light and optimally cushioning EVA midsole, cushioning heel element; Erikoisominaisuudet: PFC-vapaa; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityish... (1)
      Vaude AM Moab kengät, phantom black EU 46 2020 Pyöräilykengät
      • 04052285863449
      1
      149.95 EUR
    • Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9 | EU 43 2020 Talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146737136.jpg
      Vaude Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9 | EU 43 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9 | EU 43 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9 | EU 43 2020 Talvikengät Käyttötarkoitus: talvi; Rakenne: Mid Cut; Pintamateriaalin tyyppi: nahka; Pintamateriaali: Terracare leather; Kalvontyyppi: Sympatex; Vuorin tyyppi: tekstiili; Vuori: Primaloft; Pohjan tyyppi: Kumi; Välipohja: Ortholite; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: kantalenkki; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Paino pareittain: 820 g; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Upper material: 100 % leather, Material... (1)
      Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9 | EU 43 2020 Talvikengät
      • 04052285936518
      1
      149.95 EUR
    • Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 11,5 | EU 46 2020 Talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146737136.jpg
      Vaude Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 11,5 | EU 46 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 11,5 | EU 46 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 11,5 | EU 46 2020 Talvikengät Käyttötarkoitus: talvi; Rakenne: Mid Cut; Pintamateriaalin tyyppi: nahka; Pintamateriaali: Terracare leather; Kalvontyyppi: Sympatex; Vuorin tyyppi: tekstiili; Vuori: Primaloft; Pohjan tyyppi: Kumi; Välipohja: Ortholite; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: kantalenkki; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Paino pareittain: 820 g; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Upper material: 100 % leather, Material... (1)
      Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 11,5 | EU 46 2020 Talvikengät
      • 04052285936563
      1
      149.95 EUR
    • Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9,5 | EU 44 2020 Talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146737136.jpg
      Vaude Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9,5 | EU 44 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9,5 | EU 44 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9,5 | EU 44 2020 Talvikengät Käyttötarkoitus: talvi; Rakenne: Mid Cut; Pintamateriaalin tyyppi: nahka; Pintamateriaali: Terracare leather; Kalvontyyppi: Sympatex; Vuorin tyyppi: tekstiili; Vuori: Primaloft; Pohjan tyyppi: Kumi; Välipohja: Ortholite; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: kantalenkki; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Paino pareittain: 820 g; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Upper material: 100 % leather, Material... (1)
      Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 9,5 | EU 44 2020 Talvikengät
      • 04052285936525
      1
      149.95 EUR
    • Vaude Women's TRK Lavik STX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126755598.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100452527.jpg
      Vaude Vaude Women's TRK Lavik STX Women's TRK Lavik STX Women's TRK Lavik STX VAUDE Women's TRK Lavik STX ovat vaelluskengät . Sopii naisille. (1)
      Vaude Women's TRK Lavik STX
      • 04052285675172
      1
      172.90 EUR
    • Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8,5 | EU 42,5 2020 Talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146737136.jpg
      Vaude Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8,5 | EU 42,5 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8,5 | EU 42,5 2020 Talvikengät UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8,5 | EU 42,5 2020 Talvikengät Käyttötarkoitus: talvi; Rakenne: Mid Cut; Pintamateriaalin tyyppi: nahka; Pintamateriaali: Terracare leather; Kalvontyyppi: Sympatex; Vuorin tyyppi: tekstiili; Vuori: Primaloft; Pohjan tyyppi: Kumi; Välipohja: Ortholite; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: kantalenkki; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Paino pareittain: 820 g; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Upper material: 100 % leather, Material... (1)
      Vaude UBN Kiruna II STX Mid Kengät Miehet, anthracite UK 8,5 | EU 42,5 2020 Talvikengät
      • 04052285936501
      1
      149.95 EUR
    • Vaude Men's UBN Kiruna II Mid STX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146737136.jpg
      Vaude Vaude Men's UBN Kiruna II Mid STX Men's UBN Kiruna II Mid STX Men's UBN Kiruna II Mid STX VAUDE Men's UBN Kiruna II Mid STX ovat vuorittomat nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Vaude Men's UBN Kiruna II Mid STX
      • 04052285936556
      1
      174.90 EUR
    • Vaude Men's UBN Kiruna II Mid STX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146867619.jpg
      Vaude Vaude Men's UBN Kiruna II Mid STX Men's UBN Kiruna II Mid STX Men's UBN Kiruna II Mid STX VAUDE Men's UBN Kiruna II Mid STX ovat vuorittomat nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Vaude Men's UBN Kiruna II Mid STX
      • 04052285936471
      1
      174.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Millet DEFAULT
        • millet
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Hanwag DEFAULT
        • hanwag
    • Merkki (brand):
      • Lowa (lowa)
      • Columbia (columbia)
      • Salomon (salomon)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Viking (viking)
      • Merrell (merrell)
      • Adidas (adidas)
      • Aku (aku)
      • Alfa (alfa)
      • Alpina (alpina)
      • Altra (altra)
      • Anar (anar)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Boreal (boreal)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chiruca (chiruca)
      • CMP (cmp)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crispi (crispi)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • Danner (danner)
      • Dolomite (dolomite)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Feelmax (feelmax)
      • Garmont (garmont)
      • Graninge (graninge)
      • Grisport (grisport)
      • Halti (halti)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Keen (keen)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Millet (millet)
      • Moon Boot (moon_boot)
      • Muck (muck)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Palladium (palladium)
      • Reebok (reebok)
      • Salewa (salewa)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scholl (scholl)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • Timberland (timberland)
      • Treksta (treksta)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 120 € (budget)
      • 120 € - 155 € (price_2)
      • 155 € - 220 € (price_3)
      • ≥ 220 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Kevyet vaelluskengät (kevyet_vaelluskenga_t)
      • Metsästykengät (metsa_stykenga_t)
      • Talvivaelluskengät (talvivaelluskenga_t)
      • Vaellussaappaat (vaellussaappaat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 50 (50)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Keskipituinen (keskipituinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Kumi (nahka_kumi)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Haglofs Observe (haglofs_observe)
      • Haglofs Oxo (haglofs_oxo)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Halti Ligo (halti_ligo)
      • Halti Mone (halti_mone)
      • Halti Riore (halti_riore)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Krusa (hanwag_krusa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Top (hanwag_tatra_top)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Icebug Detour (icebug_detour)
      • Icebug Pace2 (icebug_pace2)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Icebug Torne (icebug_torne)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lavaredo (lowa_lavaredo)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade II (lowa_renegade_ii)
      • Lowa Sassa (lowa_sassa)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Bernina (meindl_bernina)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Dovre (meindl_dovre)
      • Meindl Guffert (meindl_guffert)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Chameleon 7 (merrell_chameleon_7)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell MQM Flex (merrell_mqm_flex)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Thermo Freeze (merrell_thermo_freeze)
      • Merrell Thermo Shiver (merrell_thermo_shiver)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • Salomon Effect (salomon_effect)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon Quest 4D 3 (salomon_quest_4d_3)
      • Salomon Quest Prime (salomon_quest_prime)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon X-Chase (salomon_x_chase)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vuorikiipeily (vuorikiipeily)
    • Pohjan materiaali (kenga_npohjan_materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (PU) (polyuretaani_pu_)
      • Vibram (vibram)
    • Kalvon materiaali (kalvon_materiaali):
      • Climaproof (climaproof)
      • Dri-Tec (dri_tec)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • KEEN.dry (keen_dry)
      • M-Select Dry (m_select_dry)
      • Texapore (texapore)
    • Vuorin materiaali (vuorin_materiaali):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Nahka (nahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Turkis (turkis)
      • Verkko (verkko)
    • Soveltuu jäärautoihin (soveltuu_ja_a_rautoihin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Jäykkyysluokka (ja_ykkyysluokka):
      • A (a)
      • A/B (a_b)
      • B (b)
      • B/C (b_c)
      • C (c)
      • D (d)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi