x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Pampers Puhdistuspyyhe Fresh Clean, 15 x 80 kpl (1200 kpl)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Pampers Puhdistuspyyhe Fresh Clean, 15 x 80 kpl (1200 kpl)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Pampers Puhdistuspyyhe Fresh Clean, 15 x 80 kpl (1200 kpl)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Pampers Puhdistuspyyhe Fresh Clean, 15 x 80 kpl (1200 kpl)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208005960.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208005957.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208005964.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208005956.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208005962.jpg?ts=1
Pampers Pampers Puhdistuspyyhe Fresh Clean, 15 x 80 kpl (1200 kpl) Puhdistuspyyhe Fresh Clean, 15 x 80 kpl (1200 kpl) Puhdistuspyyhe Fresh Clean, 15 x 80 kpl (1200 kpl) Puhdistuspyyhkeet tuoksuvat raikkaalta ja puhdistavat hellästi. Tuotetietoja: Hellä ja tehokas puhdistus Ainutlaatuinen Soft Grip texture Tukee ihon luonnollista pH-arvoa Dermatologisesti testattu Raikas tuoksu Sisältää: AQUA, sitruunahappo, PEG-40 hydrattu risiiniöljy, natriumsitraatti, bentsyylialkoholi, fenoksietanoli, ksantaanikumi, natriumbentsoaatti, dinatrium EDTA, BIS-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 dimetikoni, etyyliheksyyliglyseriini, kapriinitriglyseridi, hajusteet, tokoferoli (1)
  • 08001841078496
1
deal
  • Suorituskyky
    • Vaipan ominaisuudet: Dermatologisesti testattu
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 2-4, 0 - 6 kk, 1-2, 7-12, 6 - 12 kk, 4-6
  • Ominaisuudet
    • Dermatologisesti testattu: Kyllä
  • 32.39 35.80 EUR 1
    1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Puhdistuspyyhkeet tuoksuvat raikkaalta ja puhdistavat hellästi. Tuotetietoja: Hellä ja tehokas puhdistus Ainutlaatuinen Soft Grip texture...
      32.39, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Pippi Musliiniliinat 4-pack, Indian Tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157253450.jpg?ts=1
      Pippi Pippi Musliiniliinat 4-pack, Indian Tan Musliiniliinat 4-pack, Indian Tan Musliiniliinat 4-pack, Indian Tan Pippi-merkin näppärät musliiniliinat tulevat neljän liinan pakkauksessa. Liinat on valmistettu pehmeästä puuvillasta, joka tuntuu mukavalta vauvan ihoa vasten. Voit käyttää monikäyttöistä musliiniliina esimerkiksi kevyenä vilttinä, kestovaippana, uniriepuna tai suojata vaatteesi ruokailun ajaksi. (1)
      Pippi Musliiniliinat 4-pack, Indian Tan
      • 05714625171575
      1
    • Pippi Musliiniliinat 4-pack, Shrinking Violet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116834560.jpg?ts=1
      Pippi Pippi Musliiniliinat 4-pack, Shrinking Violet Musliiniliinat 4-pack, Shrinking Violet Musliiniliinat 4-pack, Shrinking Violet Pippi-merkin näppärät musliiniliinat tulevat neljän liinan pakkauksessa. Liinat on valmistettu pehmeästä puuvillasta, joka tuntuu mukavalta vauvan ihoa vasten. Voit käyttää monikäyttöistä musliiniliina esimerkiksi kevyenä vilttinä, kestovaippana, uniriepuna tai suojata vaatteesi ruokailun ajaksi. (1)
      Pippi Musliiniliinat 4-pack, Shrinking Violet
      • 05712672522944
      1
    • Swimpy Babblarna Uimavaippa S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155031655.jpg?ts=1
      Swimpy Swimpy Babblarna Uimavaippa S Babblarna Uimavaippa S Babblarna Uimavaippa S Swimpy Babblarna Uimavaippa sopii käytettäväksi sellaisenaan tai muiden uimavaatteiden alla. (1)
      Swimpy Babblarna Uimavaippa S
      • 07394437107191
      1
    • Moony Airfit japanilaiset teippivaipat L 9-14kg 54 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202518890.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211800120.jpg?ts=1
      Moony Moony Airfit japanilaiset teippivaipat L 9-14kg 54 kpl Airfit japanilaiset teippivaipat L 9-14kg 54 kpl Airfit japanilaiset teippivaipat L 9-14kg 54 kpl Moony Unicharm valmistajat ovat käyttäneet parhaita ja innovatiivisimpia teknologioita sekä huippulaadun materiaaleja, jotta vaipoista tulisi hyvin pehmeät, ohuet ja täydellisesti imevät.Melkein jokainen äiti on törmännyt vaippojen aiheuttamiin vauvan ihottumiin tai muihin ihon vaivoihin. Se vaatii erillistä ihon hoitoa, ärsyyntyneen ihon takia vauva on rauhaton ja nukkuu huonommin. Täydellisten vaippojen täytyy imeä nestettä täydellisesti, olla aiheuttamatta allergisia oireita ja olla valmistettuja luonnollisista materiaaleista, mahdollistaen vauvan vapaata liikkumista elämän ensimmäisinä päivinä. Moony Newborn (Moony NB) -vaipat täyttävät nämä kaikki tarpeet. Ne ovat valmistetut vain luonnollisista materiaaleista hyvin pehmeästä puuvillasta tai eukalyptuksen selluloosasta. Sen takia vaipat eivät ärsytä ihoa tai aiheuta allergisia oireita. Erikoisteknologian ansiosta iho hengittää ja pysyy AINA kuivana. Vaipoissa oleva geeli ei rasita vaikka vaippa olisikin päällä pitkään. Vaippojen (1)
      Moony Airfit japanilaiset teippivaipat L 9-14kg 54 kpl
      • 04903111211302
      1
      deal
    • min
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 31.21
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 42.12
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 42.12
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 32.39
    • info@vertaa.fi