x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Multibrackets Projector Screen Deluxe Manuel Self-Lock 1:1 112"

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Multibrackets Projector Screen Deluxe Manuel Self-Lock 1:1 112"
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Multibrackets Projector Screen Deluxe Manuel Self-Lock 1:1 112"
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Multibrackets Projector Screen Deluxe Manuel Self-Lock 1:1 112"
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183390949.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153774238.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155109981.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153774240.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153774237.jpg?ts=1
Multibrackets Multibrackets Projector Screen Deluxe Manuel Self-Lock 1:1 112" Projector Screen Deluxe Manuel Self-Lock 1:1 112" Projector Screen Deluxe Manuel Self-Lock 1:1 112" (1)
  • 07350022731981
  • 1981
  • 7350022731981
1
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 112 "
  • Tekniset tiedot
    • Asennustapa: Seinä
    • Ohjaustyyppi: Manuaalinen
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 9000 g
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • 262.30 262.30 EUR 1
    1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      262.30, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Multibrackets Projection Screen Engine Black Edition 172x97 16:9 77"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154031292.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153774172.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117609069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153774171.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153774173.jpg?ts=1
      Multibrackets Multibrackets Projection Screen Engine Black Edition 172x97 16:9 77" Projection Screen Engine Black Edition 172x97 16:9 77" Projection Screen Engine Black Edition 172x97 16:9 77" Multibrackets Motorized Projection Screen Black Edition is elegant projection screen designed for the livingroom, home theater, and high-end conference rooms or for educational use in schools.With sleek looks and Nordic design the projection screen fits any environment it is installed in. (1)
      Multibrackets Projection Screen Engine Black Edition 172x97 16:9 77"
      • 07350022733978
      • 7350022733978
      • 3978
      1
    • Reflecta Portable 178x211 cm FloorScreen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219391740.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219391743.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219391741.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219391742.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155336947.jpg?ts=1
      Reflecta Reflecta Portable 178x211 cm FloorScreen Portable 178x211 cm FloorScreen Portable 178x211 cm FloorScreen REFLECTA Portable 178x211 cm FloorScreen (1)
      Reflecta Portable 178x211 cm FloorScreen
      • 04005039407659
      • 40765
      3
    • Grandview Cyber 16:9 - Manuaalikangas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48855767.jpg?ts=1
      Grandview Grandview Cyber 16:9 - Manuaalikangas Cyber 16:9 - Manuaalikangas Cyber 16:9 - Manuaalikangas (1)
      Grandview Cyber 16:9 - Manuaalikangas
      • 06939982302779
      1
    • Multibrackets M Portable Projection Screen 4:3 86' valkokangas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153774537.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153774547.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182037078.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155109884.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153774539.jpg?ts=1
      Multibrackets Multibrackets M Portable Projection Screen 4:3 86' valkokangas M Portable Projection Screen 4:3 86' valkokangas M Portable Projection Screen 4:3 86' valkokangas Tyylikäs valkokangas, joka on suunniteltu joustavuutta ja helppoa kuljettamista ajatellen. Multibracketsin kannettava Deluxe valkokangas on tyylikäs valkokangas, joka on suunniteltu joustavuutta ja helppoa kuljettamista ajatellen. Multibracketsin kannettava Deluxe valkokangas on täydellinen valinta, jos etsit joustavaa valkokangasratkaisua. (1)
      Multibrackets M Portable Projection Screen 4:3 86' valkokangas
      • 07350022731851
      • 1851
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 263.30
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 263.30
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 266.30
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 267.30
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 268.30
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 268.30
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 268.30
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 271.30
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 265.30
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 265.30
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 265.30
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 265.30
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 265.30
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 265.30
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 273.30
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 274.30
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 274.30
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 275.30
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 275.30
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 275.30
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 275.30
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 270.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 270.30
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 270.30
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 270.30
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 270.30
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 272.30
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 272.30
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 272.30
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 272.30
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 273.30
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 269.30
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 268.30
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 270.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 270.30
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 269.30
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 270.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 270.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 270.30
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 267.30
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 266.30
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 263.30
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 264.30
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 266.30
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 267.30
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 273.30
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 269.30
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 272.30
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 272.30
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 272.30
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 272.30
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 272.30
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 273.30
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 271.30
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 269.30
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 269.30
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 269.30
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 267.30
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 267.30
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 267.30
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 267.30
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 268.30
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 268.30
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 268.30
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 267.30
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 267.30
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 267.30
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 267.30
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 268.30
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 268.30
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 268.30
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 266.30
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 266.30
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 266.30
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 266.30
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 266.30
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 265.30
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 266.30
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 266.30
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 268.30
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 268.30
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 268.30
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 268.30
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 269.30
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 269.30
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 269.30
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 269.30
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 269.30
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 269.30
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 271.30
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 272.30
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 272.30
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 273.30
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 274.30
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 273.30
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 273.30
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 274.30
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 274.30
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 274.30
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 274.30
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 274.30
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 451.30
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 451.30
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 267.30
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 266.30
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 263.30
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 261.30
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 262.30
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 261.30
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 261.30
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 261.30
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 261.30
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 263.30
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 261.30
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 261.30
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 261.30
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 261.30
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 261.30
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 262.30
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 264.30
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 264.30
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 260.30
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 262.30
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 263.30
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 264.30
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 264.30
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 262.30
    • info@vertaa.fi