x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Multibrackets Deluxe 77"

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Multibrackets Deluxe 77"
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Multibrackets Deluxe 77"
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Multibrackets Deluxe 77"
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153773596.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183036331.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155109886.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153773593.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153773598.jpg?ts=1
Multibrackets Multibrackets Deluxe 77" Deluxe 77" Deluxe 77" Multibrackets portable projection screen deluxe is the perfect choice if you are looking for a flexible projection screen solution. It is easy to move between rooms and easy to transport between different locations. (1)
  • 07350022735712
  • 5712
  • 7350022735712
1
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 77 "
    • Native-kuvasuhde: 16:10
  • Tekniset tiedot
    • Asennustapa: Lattia
    • Kauko-ohjattava: Ei
    • Kotelon väri: Musta
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 15000 g
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Valkoinen
  • 509.64 509.64 EUR 1
    1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Multibrackets portable projection screen deluxe is the perfect choice if you are looking for a flexible projection screen solution. It is...509.64, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Multibrackets M Portable Projection Screen 16:9 54' valkokangas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153805790.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153805793.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182042134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155109899.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153805794.jpg?ts=1
      Multibrackets Multibrackets M Portable Projection Screen 16:9 54' valkokangas M Portable Projection Screen 16:9 54' valkokangas M Portable Projection Screen 16:9 54' valkokangas Tyylikäs valkokangas, joka on suunniteltu joustavuutta ja helppoa kuljettamista ajatellen. Multibracketsin kannettava Deluxe valkokangas on tyylikäs valkokangas, joka on suunniteltu joustavuutta ja helppoa kuljettamista ajatellen. Multibracketsin kannettava Deluxe valkokangas on täydellinen valinta, jos etsit joustavaa valkokangasratkaisua. (1)
      Multibrackets M Portable Projection Screen 16:9 54' valkokangas
      • 07350022730625
      • 0625
      • 7350022730625
      1
    • Reflecta Crystal-Line Rollo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124938051.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114879095.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117654176.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231745380.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165091053.jpg?ts=1
      Reflecta Reflecta Crystal-Line Rollo Crystal-Line Rollo Crystal-Line Rollo Reflecta Crystal Line Rollo -kankaat ovat hintalaatusuhteeltaan erinomaiset kankaat moneen käyttöön. Siinä on musta tausta ja mustat reunat. Kotelo on väriltään valkoinen. Asennus onnistuu sekä seinään että kattoon. Tämä malli on manuaalinen 1:1 / 200 x 200 cm kangas. (4)
      Reflecta Crystal-Line Rollo
      • 04005039876622
      • 87662
      4
    • Reflecta CR 240X240 1:1 MOTOR BL FRAME
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155111670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159892189.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208561440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101353866.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153365826.jpg?ts=1
      Reflecta Reflecta CR 240X240 1:1 MOTOR BL FRAME CR 240X240 1:1 MOTOR BL FRAME CR 240X240 1:1 MOTOR BL FRAME Tuotekuvaus: Reflecta Crystal-Line Motor lux heijastusnäyttö Tuotetyyppi: Heijastusnäyttö Kuvan diagonaalikoko: 131 tuumaa ( 334 cm ) Projektion kuvakoko: 236 cm x 236 cm Kuvasuhde: 1:1 Näytön väri: Matte White Ulkomitat PxSxK: 267 cm (1)
      Reflecta CR 240X240 1:1 MOTOR BL FRAME
      • 04005039876738
      • 87673
      3
    • Grandview X-PRESS 80" 16:9 PORTABLE VALKOKANGAS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213145896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249141121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237513288.jpg?ts=1
      Grandview Grandview X-PRESS 80" 16:9 PORTABLE VALKOKANGAS X-PRESS 80" 16:9 PORTABLE VALKOKANGAS X-PRESS 80" 16:9 PORTABLE VALKOKANGAS . (3)
      Grandview X-PRESS 80" 16:9 PORTABLE VALKOKANGAS
      • 05712505267509
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 468.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 468.50
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 512.12
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 520.18
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 520.18
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 520.18
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 522.04
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 530.10
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 530.10
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 530.10
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 530.10
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 530.10
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 530.10
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 530.10
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 533.20
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 533.20
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 540.02
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 540.02
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 540.02
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 540.02
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 533.20
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 533.20
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 540.02
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 549.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 549.94
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 549.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 549.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 549.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 549.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 549.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 549.94
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 540.02
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 533.82
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 533.82
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 533.82
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 530.72
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 525.14
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 530.10
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 531.96
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 523.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 523.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 530.10
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 531.96
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 523.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 523.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 523.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 523.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 523.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 520.18
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 522.66
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 520.18
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 520.18
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 520.18
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 520.18
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 520.18
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 520.18
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 520.18
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 522.66
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 530.10
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 533.20
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 533.20
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 533.20
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 535.06
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 535.06
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 535.06
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 535.06
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 535.06
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 540.02
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 535.06
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 535.06
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 535.06
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 535.06
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 540.02
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 540.02
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 531.96
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 531.96
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 525.14
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 525.14
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 525.14
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 530.10
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 522.04
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 523.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 523.90
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 530.10
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 530.10
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 522.66
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 522.66
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 512.74
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 509.64
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 509.64
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 509.64
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 509.64
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 509.64
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 509.64
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 512.12
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 512.12
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 512.12
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 512.12
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 512.12
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 512.12
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 512.12
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 513.98
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 513.98
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 513.98
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 513.98
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 513.98
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 510.88
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 510.88
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 510.88
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 510.88
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 504.68
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 504.68
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 504.68
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 504.68
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 504.68
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 509.64
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 509.64
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 509.64
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 509.64
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 509.64
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 502.20
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 502.20
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 507.16
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 507.16
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 507.16
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 507.16
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 507.16
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 509.64
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 509.64
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 509.64
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 509.64
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 509.64
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 509.64
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 509.64
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 512.12
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 512.12
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 512.12
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 512.12
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 512.12
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 512.12
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 512.12
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 520.18
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 520.18
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 520.18
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 510.88
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 505.92
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 505.92
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 505.92
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 505.92
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 505.92
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 505.92
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 509.64
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 509.64
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 509.64
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 509.64
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 513.98
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 509.64
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 509.64
    • info@vertaa.fi