x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Canon Paper Photo Luster A3+ LU-101 20 Sheets 260g

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Canon Paper Photo Luster A3+ LU-101 20 Sheets 260g
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Canon Paper Photo Luster A3+ LU-101 20 Sheets 260g
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Canon Paper Photo Luster A3+ LU-101 20 Sheets 260g
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218183903.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155333402.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150589382.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101096011.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222124354.jpg?ts=1
Canon Canon Paper Photo Luster A3+ LU-101 20 Sheets 260g Paper Photo Luster A3+ LU-101 20 Sheets 260g Paper Photo Luster A3+ LU-101 20 Sheets 260g Hohtava, 260 mikronia, A3 plus (329 x 423 mm), 260 g/m, 20 arkki (arkit) valokuvapaperi malleihin PIXMA PRO-1, PRO-10, PRO-100 (1)
  • 05053676831954
  • 04960999844015
  • 6211B008
6
  • Tekniset tiedot
    • Materiaaliarkkien määrä pakkauksessa: 20
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ympäristöolosuhteet
    • Käyttölämpötila: 10 - 35 °C
    • Varastointilämpötila: 10 - 35 °C
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen, Vaaleanpunainen
  • 56.50 85.97 EUR 6
    6
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      Hohtava, 260 mikronia, A3 plus (329 x 423 mm), 260 g/m, 20 arkki (arkit) valokuvapaperi malleihin PIXMA PRO-1, PRO-10, PRO-10056.50, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      56.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      59.45, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      72.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      A3+ LU-101 Photo Paper Pro Luster 260gr 20 sivua73.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      7.399021645544177 (141)
      The LU-101 photo paper pro luster, a semi-gloss paper that holds color consistently under display lighting - making it highly ideal for s...85.97, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Epson PHOTO PAPER 44" X 15M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182038372.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125972969.jpg?ts=1
      Epson Epson PHOTO PAPER 44" X 15M PHOTO PAPER 44" X 15M PHOTO PAPER 44" X 15M Epson Traditional Photo Paper on 0,33 mm paksu happovapaa valokuvapaperi. Traditional Photo paperin pintarakenne on mikrohuokoinen, kiiltävä ja pehmeä. Epson Traditional Photo Paper takaa erittäin syvä musta värin ja sujuvat muutokset valkoisen ja mustan välillä. Epson Traditional Photo Paper pidentää tulostuksen kestävyyttä ja muistuttaa pimiön tavanomaista paperia. Leveys: 111,8 cm (44") keskiaukon koko: Rullan pituus: 15 m (1)
      Epson PHOTO PAPER 44" X 15M
      • 08715946394640
      • C13S045056
      2
    • Hahnemuhle Photo Pearl A3+ 310 G 25 Sheets Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225712632.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144649344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97933819.jpg?ts=1
      Hahnemuhle Hahnemuhle Photo Pearl A3+ 310 G 25 Sheets Valkoinen Photo Pearl A3+ 310 G 25 Sheets Valkoinen Photo Pearl A3+ 310 G 25 Sheets Valkoinen Hahnemühle Photo Pearl 310 g/m²on kilpaileva tuote Ilford Smooth Pearl paperille. Se on Pearl-päällystetty valkoinen paperi joka on erittäin vastustuskykyinen naarmuja ja sormenjälkiä vastaan. Mainio valinta lasten-, koulu-, ja muotokuviin. formaatti: A3+ Määrä 25 arkkia (1)
      Hahnemuhle Photo Pearl A3+ 310 G 25 Sheets Valkoinen
      • 04011367097882
      1
    • Colorama Taustakartonki #68 Black 1,35m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146995888.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127529666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199884491.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216517087.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133119425.jpg?ts=1
      Colorama Colorama Taustakartonki #68 Black 1,35m Taustakartonki #68 Black 1,35m Taustakartonki #68 Black 1,35m Tausta Musta 1,35x11m (1)
      Colorama Taustakartonki #68 Black 1,35m
      • 05060101580127
      • 5060101580127
      2
    • Hahnemuhle Photo Rag Satin 310 g/m² - A3+ 25 kpl.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200227598.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127418268.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232112562.jpg?ts=1
      Hahnemuhle Hahnemuhle Photo Rag Satin 310 g/m² - A3+ 25 kpl. Photo Rag Satin 310 g/m² - A3+ 25 kpl. Photo Rag Satin 310 g/m² - A3+ 25 kpl. Hahnemühle Photo Rag Satin 310 g/m² on tehty 100% puuvillakuiduista. Photo Rag Satin on kehitetty Photo Rag sarjasta. Hahnemühle Photo Rag tarjotaan nyt satiinipinnalla, joka saa kuvasi näyttäämään pehmeän silkki kiiltäviltä. Hahnemühle Photo Rag Satin heijastaa erityisesti kiiltopisteita hyvin. Photo Rag Satin paperilla on luonollinen himmeä pinta. formaatti: DIN A3+ Määrä 25 arkkia Paperin paksuus: 0,50 mm (1)
      Hahnemuhle Photo Rag Satin 310 g/m² - A3+ 25 kpl.
      • 04011367082802
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 56.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 56.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 56.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 56.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 56.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 56.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 56.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 56.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 56.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 56.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 56.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 56.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 56.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 56.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 56.44
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 59.45
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 56.50
    • info@vertaa.fi