x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fujifilm Instax Link Wide tulostin älypuhelimelle (mokkaharmaa)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fujifilm Instax Link Wide tulostin älypuhelimelle (mokkaharmaa)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fujifilm Instax Link Wide tulostin älypuhelimelle (mokkaharmaa)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fujifilm Instax Link Wide tulostin älypuhelimelle (mokkaharmaa)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209044037.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212574299.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210771775.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210771764.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233161726.jpg?ts=1
Fujifilm Fujifilm Instax Link Wide tulostin älypuhelimelle (mokkaharmaa) Instax Link Wide tulostin älypuhelimelle (mokkaharmaa) Instax Link Wide tulostin älypuhelimelle (mokkaharmaa) Tulostin, väri, Valodiodi, 86 x 108 mm jopa 5 tulostusta/min (väri), kapasiteetti: 10 valokuvat, Bluetooth 4.2 LE, mokanharmaa (5)
  • 04547410455649
  • 4547410455649
  • 16719586
3
good_buy
  • Liitettävyys
    • Liitettävyys: USB, Bluetooth
    • Bluetooth: Kyllä
    • Suora tulostus: Ei
    • USB-portti: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • Tekniset tiedot
    • Virtalähteen tyyppi: Akku, Akku
    • Reunaton tulostus: Ei
    • USB 2.0 porttien määrä: 1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ympäristöolosuhteet
    • Käyttölämpötila: 5 - 40 °C
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 12.75 cm
    • Leveys (cm): 3.9 cm
    • Leveys (mm): 39 mm
    • Paino (g): 340 g
    • Syvyys: 33 mm
    • Syvyys: 3.37 cm
    • Tuotteen korkeus: 127 mm
  • Akku
    • Latausaika: 2 h
    • Akun teknologia: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Kaksipuolinen tulostus: Ei
  • Tulostuksen nopeus
    • Ensimmäisen sivun tulostusnopeus (väri): 12 s
  • Tulostusteknologia
    • Musteen väri: Musta, Magenta, Keltainen, Syaani
  • Verkko
    • LAN (kiinteä): Ei
    • Wi-Fi: Ei
  • Muut ominaisuudet
    • PictBridge: Ei
  • 121.90 153.90 EUR 3
    3
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      121.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Tulostin, väri, Valodiodi, 86 x 108 mm jopa 5 tulostusta/min (väri), kapasiteetti: 10 valokuvat, Bluetooth 4.2 LE, mokanharmaa147.24, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Älypuhelimille suunnitellulla Fujifilm Instax Link Wide -tulostimella tulostat laajakuvaformaatin kuvat suoraan älypuhelimeltasi. Nappaa ...153.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Agfa ASQP33WH
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225728515.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181787274.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189516642.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189516643.jpg?ts=1
      Agfa Agfa ASQP33WH ASQP33WH ASQP33WH (1)
      Agfa ASQP33WH
      • 00192143000877
      1
    • Fujifilm Instax Link Wide
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217420144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238167963.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238167957.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238167961.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238167967.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm Instax Link Wide Instax Link Wide Instax Link Wide (1)
      Fujifilm Instax Link Wide
      • 00074101204681
      1
    • Canon Selphy Square QX10 Svart
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218171441.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237466116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222211062.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222211063.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222211064.jpg?ts=1
      Canon Canon Selphy Square QX10 Svart Selphy Square QX10 Svart Selphy Square QX10 Svart CANON COMPACT PRINTER SELPHY SQUARE QX10 BK (4)
      Canon Selphy Square QX10 Svart
      • 04549292157970
      • 6801187
      • 4549292157970
      • 4107C003
      • 4107C003AA
      8
    • Fujifilm Instax Mini Link tulostin valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158148492.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158148490.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147937688.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219091473.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223716235.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm Instax Mini Link tulostin valkoinen Instax Mini Link tulostin valkoinen Instax Mini Link tulostin valkoinen (1)
      Fujifilm Instax Mini Link tulostin valkoinen
      • 04547410421187
      • 16640682
      • 6763987
      • 4547410421187
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 152.85
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 152.85
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 152.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 152.85
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 152.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 152.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 152.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 152.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 152.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 152.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 152.85
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 131.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 131.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 131.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 131.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 131.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 152.85
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 152.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 152.85
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 152.85
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 131.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 131.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 151.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 151.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 121.90
    • info@vertaa.fi