x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Eletra POWERBANK 7500MAH BK/RD

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Eletra POWERBANK 7500MAH BK/RD
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Eletra POWERBANK 7500MAH BK/RD
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Eletra POWERBANK 7500MAH BK/RD
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158093719.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/105627932.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/105627933.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/105627931.jpg?ts=1
Eletra Eletra POWERBANK 7500MAH BK/RD POWERBANK 7500MAH BK/RD POWERBANK 7500MAH BK/RD Helppokäyttöinen ja tehokas varavirtalaturi 7500 mAh -kapasiteetilla. Tyylikäs varavirtalaturi puhelimen ja tabletin lataamista varten ollessasi matkoilla. (1)
  • 04894526017033
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Tekniset tiedot
    • Kannettava: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Paino: 0.185 kg
  • Akku
    • Akun kapasiteetti (mAh): 7500 mAh
  • 26.80 26.80 EUR 1
    1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Helppokäyttöinen ja tehokas varavirtalaturi 7500 mAh -kapasiteetilla. Tyylikäs varavirtalaturi puhelimen ja tabletin lataamista varten ol...26.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • HP 3,6V, 500 mAh, Ni-MH batteripack, svart
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169271835.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105481566.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173087605.jpg?ts=1
      HP HP 3,6V, 500 mAh, Ni-MH batteripack, svart 3,6V, 500 mAh, Ni-MH batteripack, svart 3,6V, 500 mAh, Ni-MH batteripack, svart HP 3,6V, 500 mAh, Ni-MH batteripack, svart (1)
      HP 3,6V, 500 mAh, Ni-MH batteripack, svart
      • 05705965752173
      • 04053162022171
      • 307132-001
      3
    • Anker PowerCore PD + Power IQ 2 0-varavirtalähde, 10 000 MAh, Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178008086.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164545833.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158313630.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153671625.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158416279.jpg?ts=1
      Anker Anker PowerCore PD + Power IQ 2 0-varavirtalähde, 10 000 MAh, Harmaa PowerCore PD + Power IQ 2 0-varavirtalähde, 10 000 MAh, Harmaa PowerCore PD + Power IQ 2 0-varavirtalähde, 10 000 MAh, Harmaa Ankerin PowerCore 10 000 PD+ on täydellinen yhdistelmä tehoa, nopeutta ja kompaktia kokoa. PowerCore PD+ on yksi markkinoiden pienimmistä 10 000mAh varavirtalähteistä. Ankerin oma PowerIQ 2.0 -pikalatausjärjestelmä yhdessä VoltageBoostin kanssa takaa nopeimman mahdollisen latauksen, laitteesta riippumatta. PowerCore PD+ -varavirtalähde pikalataa myös Qualcomin Quick Charge -pikalatausta käyttäviä laitteita. Tekniset tiedotKapasiteetti: 10 000 mAh . Sisääntulo: 18 W (USB-C). Ulostulo: 18 W (PD C) 15 W (USB-A) (1)
      Anker PowerCore PD + Power IQ 2 0-varavirtalähde, 10 000 MAh, Harmaa
      • 05030578359694
      • 00848061010114
      • A1236GZ1
      1
    • Goal Zero BOULDER 200 SALKKUMALLINEN AURINKOPANEELI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229849473.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160975508.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160975502.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160975504.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160983662.jpg?ts=1
      Goal Zero Goal Zero BOULDER 200 SALKKUMALLINEN AURINKOPANEELI BOULDER 200 SALKKUMALLINEN AURINKOPANEELI BOULDER 200 SALKKUMALLINEN AURINKOPANEELI Goal Zero Boulder Boulder 200 Briefcase on laturi . (1)
      Goal Zero BOULDER 200 SALKKUMALLINEN AURINKOPANEELI
      • 00847974005255
      • 32409
      5
    • Denver PBS-10005 varavirtalähde
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206671514.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206671954.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206671955.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173051222.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167663567.jpg?ts=1
      Denver Denver PBS-10005 varavirtalähde PBS-10005 varavirtalähde PBS-10005 varavirtalähde Denver Varavirtalähde QC on varustettu kestävällä litium-polymeeri akulla 10000 mAh. Ladataan MicroUSB-liitännän kautta. Varavirtalähteessä on LED-merkkivalo. Varavirtalähde Li-Polymeeri 10000mAh Lataukset MicroUSB Tulo: 5V 2A Lähtö: 2 x USB 5V 2.1A (max. 2.4A, 10,2W) LED-merkkivalo (2)
      Denver PBS-10005 varavirtalähde
      • 05706751048609
      • 5706751048609
      • PBS-10005
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 26.80
    • info@vertaa.fi