x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intenso Slim S10000 Powerbank - musta - 10000 mAh

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intenso Slim S10000 Powerbank - musta - 10000 mAh
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intenso Slim S10000 Powerbank - musta - 10000 mAh
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intenso Slim S10000 Powerbank - musta - 10000 mAh
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/69078812.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/132504706.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/132504709.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/69078813.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/132504705.jpg?ts=1
Intenso Intenso Slim S10000 Powerbank - musta - 10000 mAh Slim S10000 Powerbank - musta - 10000 mAh Slim S10000 Powerbank - musta - 10000 mAh Power bank Li-pol 10000 mAh, 2.1 A (USB), musta (1)
  • 04034303022649
  • 04034303023264
  • 04034303022663
  • 7333520
  • 7332530
2
  • Tekniset tiedot
    • Akun kapasiteetti: 10000 mAh
    • Latauslähde: USB
    • LED-osoittajat: Kyllä
    • Power protection features: Akun purkautuminen
    • Samanaikaisesti liitettävien laitteiden määrä: 1
  • Liitettävyys
    • USB-porttien määrä: 2
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 191 g
    • Korkeus: 13 cm
    • Leveys (cm): 7 cm
    • Pituus: 1.6 cm
    • Syvyys: 1.6 cm
  • Pakkauksen sisältö
    • Sisältää johdot: USB
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Virranhallinta
    • Output current: 2000 mA
  • Akku
    • Akun kapasiteetti (mAh): 10 mAh
    • Akun teknologia: Litium polymeeri (LiPo)
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2016
    • Options Powerbank: Led Indicator
  • 23.85 25.06 EUR 2
    2
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      23.85, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Power bank Li-pol 10000 mAh, 2.1 A (USB), musta25.06, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • PNY Curve -varavirtalähde, 7800 mAh, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90507130.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90507133.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90507132.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90507131.jpg?ts=1
      PNY PNY Curve -varavirtalähde, 7800 mAh, Musta Curve -varavirtalähde, 7800 mAh, Musta Curve -varavirtalähde, 7800 mAh, Musta The PNY Curve 7800 PowerPack is a universal rechargeable battery designed to provide you power wherever or whenever you need it. A fully charged 7800 PowerPack can recharge most smartphones up to four times*. Ideal for charging your Apple, Android, Windows, and BlackBerry devices. Free yourself from the wall. Power on the go. (1)
      PNY Curve -varavirtalähde, 7800 mAh, Musta
      • 03536403348427
      • P-B7800-14CURK-RB
      1
    • Belkin 20000mah Usb C 15w Power Bank Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242210023.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248704891.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235311219.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248704879.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233425301.jpg?ts=1
      Belkin Belkin 20000mah Usb C 15w Power Bank Pinkki 20000mah Usb C 15w Power Bank Pinkki 20000mah Usb C 15w Power Bank Pinkki 20K Power Bank USB-A & C 15w Rose Gold (1)
      Belkin 20000mah Usb C 15w Power Bank Pinkki
      • 00745883837717
      • 0745883837717
      • BPB012BTRG
      1
    • Skross Reload 20, Power Bank, PD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243084286.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243084287.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243084285.jpg?ts=1
      Skross Skross Reload 20, Power Bank, PD Reload 20, Power Bank, PD Reload 20, Power Bank, PD Power meets Speed this power bank with Power Delivery function gives full peace of mind and reliable power on the go by providing energy for all USB devices, including mobile phones, tablets and cameras. USB C devices can be charged in super quick time! Incredibly, this power bank also comes pre-charged and can be used immediately. (1)
      Skross Reload 20, Power Bank, PD
      • 07640166323327
      • 1.400142
      2
    • Lexibook Virtapankki 4000mAh Lexibook - Disney Frozen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141662.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254217320.jpg?ts=1
      Lexibook Lexibook Virtapankki 4000mAh Lexibook - Disney Frozen Virtapankki 4000mAh Lexibook - Disney Frozen Virtapankki 4000mAh Lexibook - Disney Frozen (1)
      Lexibook Virtapankki 4000mAh Lexibook - Disney Frozen
      • 03380743052021
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 25.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 25.06
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 25.06
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 25.06
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 25.07
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 25.07
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 25.06
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 25.05
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 25.05
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 25.04
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 25.04
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 25.04
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 25.04
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 25.04
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 25.04
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 25.04
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 25.04
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 25.04
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 25.05
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 25.05
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 23.85
    • info@vertaa.fi