x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bosch Styline sähkövatkain MFQ40301 (vanilja)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bosch Styline sähkövatkain MFQ40301 (vanilja)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bosch Styline sähkövatkain MFQ40301 (vanilja)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bosch Styline sähkövatkain MFQ40301 (vanilja)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96267508.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96267507.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/243244965.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/102879806.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124878622.jpg?ts=1
Bosch Bosch Styline sähkövatkain MFQ40301 (vanilja) Styline sähkövatkain MFQ40301 (vanilja) Styline sähkövatkain MFQ40301 (vanilja) Hiljainen ja kevyt Bosch Styline MFQ40301 tehokkaalla 500 watin moottorilla. Vatkaimen innovatiiviset Fine Creamer -vispilät varmistavat optimaalisen vatkaus- ja sekoitustuloksen. (3)
  • 04242002777290
  • MFQ40301
7
good_buy
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 5
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 500 W
    • Turbonappi: Kyllä
    • Irrotettavat tuki: Ei
    • Johdon pituus (m): 1.4 m
    • Säädettävä nopeus: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sisältää lisäosat: Taikinakoukut, Vispilät
    • Mukana kulho: Ei
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ominaisuudet
    • Keittiökoneen ominaisuudet: Turbopainike
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Keltainen, Beige, Hopea, Vaaleanpunainen, Valkoinen
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 14.2 cm
    • Leveys (cm): 20 cm
    • Paino: 1.1 kg
    • Syvyys: 7.5 cm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Pakkauksen sisältö
    • Taikinakoukut: Kyllä
    • Vispilä: Kyllä
  • 50.00 129.30 EUR 7
    7
    • ekodinkoneet ekodinkoneet
      7.801393631086837 (16)
      Erittäin hiljainen, kevyt ja tehokas miellyttävään työskentelyyn Moderni muotoilu lisää leipomisnautintoa Kaksi innovatiivista, erittäin ...50.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Bosch Sähkövatkain 500w valkoinen tuotemerkiltä Bosch50.20, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Bosch Sähkövatkain 500w valkoinen tuotemerkiltä Bosch50.20, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Käsivatkain, 500 W, vanilja/hopea50.23, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Hiljainen ja kevyt Bosch Styline MFQ40301 tehokkaalla 500 watin moottorilla. Vatkaimen innovatiiviset Fine Creamer -vispilät varmistavat ...59.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Bosch Styline MQ40301 on design-sähkövatkain, jossa on innovatiivinen FineCreamer-vispilä, vaativalle käyttäjälle.Tehokas 500 watin moott...74.89, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      129.30, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Bamix Mono 140 Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190162138.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125916527.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124288683.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134612411.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134612417.jpg?ts=1
      Bamix Bamix Mono 140 Valkoinen Mono 140 Valkoinen Mono 140 Valkoinen Sauvasekoitin Mono 140, Valkoinen/Harmaa tuotemerkiltä Bamix (2)
      8.25 (1)
      Bamix Mono 140 Valkoinen
      • 00490720410676
      • 07610497600480
      • 102.121
      • 1010
      2
      deal
    • Moulinex Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166947738.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246339450.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246339455.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246339456.jpg?ts=1
      Moulinex Moulinex Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W (2)
      Moulinex Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W
      • 03045386378333
      • HM2501B1
      1
    • Livia HM-20016 200W sähkövatkain
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208452620.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173713784.jpg?ts=1
      Livia Livia HM-20016 200W sähkövatkain HM-20016 200W sähkövatkain HM-20016 200W sähkövatkain Kätevä sähkövatkain hyvällä muotoilulla 5 eri nopeutta Turbo toiminto Vispilät ja taikinakoukut ovat konepestäviä Vispilöiden vapautuspainike Pitkä virtajohto 1.43 m (1)
      Livia HM-20016 200W sähkövatkain
      • 06438151016641
      • HM-20016
      2
    • Hamilton Beach Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157742208.jpg?ts=1
      Hamilton Beach Hamilton Beach Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä tuotemerkiltä Hamilton Beach (3)
      Hamilton Beach Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä
      • 17350086390718
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 49.66
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 49.65
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 49.65
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 50.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 50.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 49.85
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 49.62
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 49.62
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 49.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.85
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 49.81
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 49.85
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 49.85
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 49.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.85
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 49.40
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 49.16
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 49.17
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 49.40
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 49.15
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 49.15
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.15
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 49.40
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 49.40
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 49.17
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 49.17
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.17
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.17
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 49.18
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.18
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.18
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.17
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.17
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.17
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 49.15
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 49.49
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 49.79
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.79
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 49.69
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 49.69
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 49.69
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 49.69
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 49.17
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.16
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.16
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.16
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.16
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.16
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.16
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.16
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 49.16
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.16
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 49.18
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 49.18
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 50.00
    • info@vertaa.fi